Najnowszy numer Science-Fiction

czyli wszystko o periodykach, które nie są Fahrenheitem

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Najnowszy numer Science-Fiction

Post autor: Małgorzata »

Zakładam też nowy (stary) wątek o SF, żeby mi się nie myliło znacząco. Czy już się ukazał nowy numer, bo nigdy dokładnie nie wiem? Znaczy: NURS coś mówił, że teraz to będzie się ukazywać SF w środku miesiąca, ale nie mam pewności...
W każdym razie, jak się ukaże, to dajcie znać, znowu się będę panoszyć po wątkach :D
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

Numer 50 będzie około 15-tego, tak jak poprzedni.
Dzisiaj albo jutro pojawi się na naszej stronie zajawka.
A co w środku?
Finał Nautilusa
5 tekstów; Kosik, Dębski, Kain, Graf i moi.
W publicystyce Cebula, Kres i Orbitowski. Niestety Pacek nie zdążył dokończyć felietonu i opka:-(
filmy: EIII i Lost
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

Votan

Post autor: Votan »

W środku miesiąca?! A ja liczyłem, że zmiana numeracji i ogólne jej przesunięcie poskutkuje przynajmniej tak, że zacznie ukazywać się gdzieś na początku miesiąca.

Votan

Post autor: Votan »

Redaktorze! Który Dębski, jeśli wolno spytać? R czy E?

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

No, to się dowiemy, kto wygrał! A już były proroctwa, dobrze, że na zniknęły, nie będzie błazenady :))))
I FELIETONY BĘDĄ! Fajnie...




Chociaż bardzo mi przykro, że Mode-raptora nie ma....
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

Votan pisze:Redaktorze! Który Dębski, jeśli wolno spytać? R czy E?
teraz R, ale za miesiac bedzie Ed
Super! (Tylko sprawdzam, czy opcje moderacji działają :)))
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

Małgorzata pisze:No, to się dowiemy, kto wygrał! A już były proroctwa, dobrze, że na zniknęły, nie będzie błazenady :))))
I FELIETONY BĘDĄ! Fajnie...




Chociaż bardzo mi przykro, że Mode-raptora nie ma....
Mial byc, pisal, ale nie zdazyl. Gdyby nie ten wyjazd na targi... to i opko by w tym numerze bylo:-(
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

Votan pisze:W środku miesiąca?! A ja liczyłem, że zmiana numeracji i ogólne jej przesunięcie poskutkuje przynajmniej tak, że zacznie ukazywać się gdzieś na początku miesiąca.
Tez mialem taka nadzieje, ale na pewne rzeczy nie poradze, zwlaszcza zewnetrzne uwarunkowania. zmiana metody druku i zwiazane z tym perturbacje niestety spowodowaly spore opoznienie w zeszlym miesiacu a tego nie da sie zniwelowac ot, tak.
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

Votan

Post autor: Votan »

Mówi się trudno i kocha się dalej. To znaczy - czeka się dalej :). Byle nie za długo.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Akurat będzie idealnie - wrócę z Nidzicy i poczytam sobie na kacu (hyyy!)
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

Votan pisze:Mówi się trudno i kocha się dalej. To znaczy - czeka się dalej :). Byle nie za długo.
Już się drukuje. Mam nadzieję, że tym razem nic nie pieprznie w drukarni:-(
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

Małgorzata pisze:Akurat będzie idealnie - wrócę z Nidzicy i poczytam sobie na kacu (hyyy!)
Kuniecznie zakanszaj ogórcem skiśnionym.
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Robert J. Szmidt pisze:
Małgorzata pisze:Akurat będzie idealnie - wrócę z Nidzicy i poczytam sobie na kacu (hyyy!)
Kuniecznie zakanszaj ogórcem skiśnionym.
Najczęściej wypijam tę wodę z ogórców. Idealna pacaneum na kaca :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Godzilla
Sepulka
Posty: 63
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:23

Post autor: Godzilla »

Votan pisze:W środku miesiąca?! A ja liczyłem, że zmiana numeracji i ogólne jej przesunięcie poskutkuje przynajmniej tak, że zacznie ukazywać się gdzieś na początku miesiąca.
No właśnie, ja też liczyłam na to (ktoś to obiecywał w numerze marcowo-kwietniowym...) no i od paru dni przeglądam okoliczne kioski z duszą na ramieniu, że na fali wymierania magazynów fantastycznych również SF diabli wzięli. To chyba ostatnio moja obsesja. Dlatego cieszę się, że forum w końcu żyje, przynajmniej wiem co się dzieje.

Swoją drogą jak to się dzieje, że w części kiosków SF można znaleźć na zupełnie innej półce niż Fantastykę (ale jedno z nich - obowiązkowo - w towarzystwie "Czwartego wymiaru")...

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

Godzilla pisze:
Votan pisze:W środku miesiąca?! A ja liczyłem, że zmiana numeracji i ogólne jej przesunięcie poskutkuje przynajmniej tak, że zacznie ukazywać się gdzieś na początku miesiąca.
No właśnie, ja też liczyłam na to (ktoś to obiecywał w numerze marcowo-kwietniowym...) no i od paru dni przeglądam okoliczne kioski z duszą na ramieniu, że na fali wymierania magazynów fantastycznych również SF diabli wzięli. To chyba ostatnio moja obsesja. Dlatego cieszę się, że forum w końcu żyje, przynajmniej wiem co się dzieje.

Swoją drogą jak to się dzieje, że w części kiosków SF można znaleźć na zupełnie innej półce niż Fantastykę (ale jedno z nich - obowiązkowo - w towarzystwie "Czwartego wymiaru")...
A weź zapytaj kioskarza, jak coś takiego zobaczysz:-) W większość saloników i NF i my stoimy obok tegoż wymiaru
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

ODPOWIEDZ