Sprawdźcie sobie, ile Was jest ;)

... albo i nie.

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Mam znajomych o nazwisku Suska (tak w rodzaju męskim, nie chodzi o dość licznych Suskich). I przed chwilą się dowiedziałem, że oni nie istnieją.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
eses
Psztymulec
Posty: 984
Rejestracja: sob, 01 paź 2005 19:59

Post autor: eses »

To odwrotnie niż Celofyzy :)
BB + PnL = 66,6%...
I więcej w formie książki nie będzie ;)

Awatar użytkownika
fealoce
Kadet Pirx
Posty: 1388
Rejestracja: sob, 14 kwie 2007 21:02

Post autor: fealoce »

Celofyzów też nie ma w spisie :D

Anonymous

Post autor: Anonymous »

A Weny szukaliście?

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Alfi pisze:Mam znajomych o nazwisku Suska (tak w rodzaju męskim, nie chodzi o dość licznych Suskich). I przed chwilą się dowiedziałem, że oni nie istnieją.
A, widzisz, oni też nie istnieją. Znajomi nie istnieją, ergo...hyhy. Tylko kto w takim razie podszywa się pod Alfiego? Omega nie, bo też takiego nie ma.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Rheged
Stalker
Posty: 1886
Rejestracja: pt, 16 wrz 2005 14:35

Post autor: Rheged »

Za to jest całkiem sporo Wacków (to dobrze świadczy!), bo 234! W krośnieńskim dawnym jest 40! Tam to mają sporą Wackowatą populację!
Emil 'Rheged' Strzeszewski
Pipe of the rising sun, Sympathy for the pipe
Pipe of the storm, Born to be pipe

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

Moja rodzina w Polsce jest tylko jedna. Więc jakby padło gdzieś nazwisko, to wiadomo, że swoi.

NocnaMaraNM

Post autor: NocnaMaraNM »

Xiri pisze:Moja rodzina w Polsce jest tylko jedna. Więc jakby padło gdzieś nazwisko, to wiadomo, że swoi.
Mam podobnie. Choć to właściwie rodzina męża, nie moja:) 15 osób. I wszystkich znam.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Litości! mamy 2263 Bachów i ani jednego Mozarta!
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Marcin Robert
Niegrzeszny Mag
Posty: 1765
Rejestracja: pt, 20 lip 2007 16:26
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Marcin Robert »

Alfi pisze:Litości! mamy 2263 Bachów i ani jednego Mozarta!
A ja wolę Bacha od Mozarta. W ogóle szeroko pojęty Barok bardziej mi podchodzi niż Klasycyzm.

Acha, byłbym zapomniał o liczbie: 2370.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Marcin Robert pisze: W ogóle szeroko pojęty Barok bardziej mi podchodzi niż Klasycyzm.
Barok jest jeden, w śp. Wałbrzyskiem. Klasycyzma ani jednego.
Marcin Robert pisze: Acha, byłbym zapomniał o liczbie: 2370.
A nie czterdzieści i cztery?
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

NocnaMaraNM pisze:
Mam podobnie. Choć to właściwie rodzina męża, nie moja:) 15 osób. I wszystkich znam.
Ja niestety znam tylko rodzinę brata ojca :)
A nas będzie chyba 17.

Awatar użytkownika
zyto
Mamun
Posty: 165
Rejestracja: wt, 01 maja 2007 17:08

Post autor: zyto »

Moich aż 143 sztuki, z czego aż sześć w mojej okolicy. No cóż, czterech z nich to będzie moja rodzinka, a jednego z dwóch pozostałych poznałem niegdyś podczas rozmowy o pracę. Pamiętam, że przedstawiam się mu z imienia i nazwiska, a ten tak samo odpowiada. No i nie wiedziałem, nabija się, czy co? Czy mam bić?

A tu się okazało, że na mojej przestrzeni żyje sobie ów człowiek z takim samym imieniem i nazwiskiem. Pytać o drugie, czy trzecie imiona już nie śmiałem...
Here's Johny.

wihajsterka

Post autor: wihajsterka »

Razem ich było 4359 w tym 1992 roku. Łd:269 - policzyli beze mnie, bo dopiero kilka lat później zmieniłam i nazwisko, i miejsce.
Ka:685, Wa:467 i Gd:396 - ciekawe, dotychczas nikogo od nas tam nie poznałam.

SX

Post autor: SX »

A tu się okazało, że na mojej przestrzeni żyje sobie ów człowiek z takim samym imieniem i nazwiskiem. Pytać o drugie, czy trzecie imiona już nie śmiałem...
No i dziękuj opatrzności za to że człowiek o takim samym imieniu i nazwisku nie jest znanym żużlowcem albo siatkarzem..
Bo pierwsze dziesięć maili czy zaczepek na GG czy Skype z pytaniem czy jestem siatkarzem jest zabawne, ale następne kilkadziesiąt już nie..

O moim nazwisku ponoć jest 709 osób z czego 154 w dawnym bydgoskim (z tego co wiem matecznik to Tuchola i okolice; w tym mieście była nawet ulica im. Gabrychów ).

pozdrawiam
SX
(korzystając z okazji kolegom Piotrom Gabrychom siatkarzowi i żuzlowcowi życzę rychłego końca kariery, koledze Piotrowi Gabrychowi szachiście z Wrocławia życzę jej harmonijnego rozwoju)

ODPOWIEDZ