Last.fm

czyli co nam w duszy gra - o muzyce fantastyczniej i fantastyce muzycznej

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hitokiri
Nexus 6
Posty: 3318
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006 15:59
Płeć: Kobieta

Last.fm

Post autor: Hitokiri »

www.lastfm.pl

Ciekawy pomysł z tą stroną - można zobaczyć co słuchają inni, jest radio podpasowane pod nasz gust muzyczny [podobno - jeszcze go nie słuchałam ;)] i dużo innych ciekawych rzeczy.

Znacie? Co myślicie?
"Ale my nie będziemy teraz rozstrzygać, kto pracuje w burdelu, a kto na budowie"
"Ania, warzywa cię szukały!"

Wzrúsz Wirusa! Podarúj mú "ú" z kreską!

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Hitokiri
Nexus 6
Posty: 3318
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006 15:59
Płeć: Kobieta

Post autor: Hitokiri »

O, jesteśmy razem w grupie :)
A jak ja się rejestrowałam, to mój nick był zajęty. Jego skrót też. To jestem jako Sairinn
"Ale my nie będziemy teraz rozstrzygać, kto pracuje w burdelu, a kto na budowie"
"Ania, warzywa cię szukały!"

Wzrúsz Wirusa! Podarúj mú "ú" z kreską!

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

Dlaczego gdziekolwiek nie zajrze daja mi posluchac tylko polminutowych fragmentow???
FTSL
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

A gdzie zaglądasz? :>
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

A gdzie powinienem? Bo jakos nic nie wyglada tam prosto i logicznie...
FTSL
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Inaczej mówiąc: a gdzie chciałeś zajrzeć? ;]
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

Nie wiem. Muzyki chcialem posluchac...
FTSL
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
Rheged
Stalker
Posty: 1886
Rejestracja: pt, 16 wrz 2005 14:35

Post autor: Rheged »

Mam podobne wrażenia do tego typu śmisznych stron co Coleman. Aczkolwiek jest jedno internetowe darmowe radio, które jest w miarę proste w obsłudze i puszcza całe kawałki. Jednakże gatunek muzyczny wszystkim odpowiadał na pewno nie będzie - http://www.blackmetalradio.com
Emil 'Rheged' Strzeszewski
Pipe of the rising sun, Sympathy for the pipe
Pipe of the storm, Born to be pipe

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Ja z last.fm korzystam nie dla radia, ale dlatego by się dowiedzieć czego np. słucham najwięcej. Tamtejsze radia nic mnie nie dają, bo nawet jak szukam po tagach to w większości przypadków mało co znam z tego co akurat leci.
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Firewarrior

Post autor: Firewarrior »

http://www.last.fm/user/Gos-Firewarrior

Pewnie, że znam :D Od niedawna mam konto. Nie pytajcie, jak bardzo last.fm spowalnia mi tego trupa, którego w chwilach dobrego humoru mogę łaskawie nazwać komputerem. Albo muza, albo net :D

Awatar użytkownika
fealoce
Kadet Pirx
Posty: 1388
Rejestracja: sob, 14 kwie 2007 21:02

Post autor: fealoce »

Radio jest imho fajne; można trafić na różne dziwne rzeczy. Ale fakt, że spowalnia komputer...

Trolliszcze
Psztymulec
Posty: 996
Rejestracja: pn, 07 maja 2007 01:43

Post autor: Trolliszcze »

Ja siedzę na www.1.fm. Sporo kanałów tematycznych, można robić requesty - co prawda czeka się sporo, ze 40 minut średnio, ale zawsze grają.

Awatar użytkownika
Hitokiri
Nexus 6
Posty: 3318
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006 15:59
Płeć: Kobieta

Post autor: Hitokiri »

Ten last to jest jednak dziwny. Dlaczego w radiu techno leci mi hip-hop? Na szczęście rzadko się to zdarza, ale jednak.

A spowalniać - fakt, spowalnia. Ale ja nie mogę żyć bez muzyki i u mnie ona ciągle gra. A że na razie Winamp mi się znudził, to radyjka sobie słucham :) Ale wkurza mnie to, że czasami piosenka się przerywa ;/
"Ale my nie będziemy teraz rozstrzygać, kto pracuje w burdelu, a kto na budowie"
"Ania, warzywa cię szukały!"

Wzrúsz Wirusa! Podarúj mú "ú" z kreską!

Awatar użytkownika
fealoce
Kadet Pirx
Posty: 1388
Rejestracja: sob, 14 kwie 2007 21:02

Post autor: fealoce »

Hitokiri pisze:Ten last to jest jednak dziwny. Dlaczego w radiu techno leci mi hip-hop? Na szczęście rzadko się to zdarza, ale jednak.
Heh, jak wybiorę artystów podobnych do Estampie czy Helium Vola to też różne kfiatki można usłyszeć ;) W ogóle ludzie dziwnie tagują piosenki...

ODPOWIEDZ