Ile można... czyli kolejny portal fantastyczny powstał

czyli wszystko o periodykach, które nie są Fahrenheitem

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Ile można... czyli kolejny portal fantastyczny powstał

Post autor: Lafcadio »

Ludzie po raz kolejny udowadniają, że skoro może być więcej ekspertów od zarządzania i marketingu to można też robić n-ty portal fantastyczny :D Zwie się Paradoks, ładnie wygląda i jak na razie najwięcej artykułów to artykuły rpg. Na drugim miejscu sztuka. Czyli nie tyle fantastyczny co rpg. Jaki portal następny? Poza tym, że rpgowy, bo tego już sie chyba wszyscy domyślają :D
Ostatnio zmieniony wt, 18 lip 2006 13:01 przez Lafcadio, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Gustaw G. Garuga
Psztymulec
Posty: 940
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 11:02
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Gustaw G. Garuga »

Rzeczywiście wygląda to powoli na rozdrabnianie się... Każdy chce mieć coś swojego, a że w internecie o to łatwo, więc pączkuje inicjatywa. Tyle, że z dużej chmury mały deszcz. Jak to głównie rpg, to na pewno nie zajrzę.

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Wlazłem. Graficznie całkiem miło. Treściowo absolutnie nie dla mnie. Chyba już tam nie wrócę.
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Rheged
Stalker
Posty: 1886
Rejestracja: pt, 16 wrz 2005 14:35

Post autor: Rheged »

Wlazłem. Napisałem dwa komenty i wylazłem. Również nie dla mnie. Artykuł o muzyce szczególnie, no ale portal młody. Wejdę tam za rok i zobaczę, czy jeszcze żyją.

PS: ale trochę mi brzydko pachnie np. ta tapeta sprcjalnie zrobiona dla 'konkurencji'. Czyżby jakaś aluzja? Szkoda, że totalnie nieczytelna. Mogłoby być ciekawie :>
Emil 'Rheged' Strzeszewski
Pipe of the rising sun, Sympathy for the pipe
Pipe of the storm, Born to be pipe

Awatar użytkownika
padawan
Mamun
Posty: 128
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 12:00

Post autor: padawan »

Jak zawsze w takich przypadkach - problemem nie jest zacząć, problemem jest utrzymywać na bieżąco. Jakoś nie wróżę tej inicjatywie wielkiej przyszłości.
To zdanie jest fałszywe.

"Statystyka jest jak kobieta w bikini. Widać wszystko, ale nie to co najistotniejsze..."

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

To zerknij na z dawien dawna powstały (rok temu może?) portal także o literaturze Wrota Fantastyki. Zaczął bogato, bo od wywiadu z Pilipiukiem i jako-takim artykułem by Pilipiuk. A co teraz? Zobacz postęp.
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
padawan
Mamun
Posty: 128
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 12:00

Post autor: padawan »

Widzę, że liczba felietonów zwiększyła się do zatrważającej liczby między 1 a 3 :)
No ale to chyba właśnie potwierdza moją tezę, że prawdziwym kłopotem to znaleźć kogoś, kto będzie jakiś czas miesiąc w miesiąc nad tym pracował.
To zdanie jest fałszywe.

"Statystyka jest jak kobieta w bikini. Widać wszystko, ale nie to co najistotniejsze..."

Awatar użytkownika
Rheged
Stalker
Posty: 1886
Rejestracja: pt, 16 wrz 2005 14:35

Post autor: Rheged »

padawan pisze:Widzę, że liczba felietonów zwiększyła się do zatrważającej liczby między 1 a 3 :)
Aż się ucieszyłem, że ktoś ocenia wartość portali w ten sam sposób co ja ;P.

No, ale pożyjemy, zobaczymy...
Emil 'Rheged' Strzeszewski
Pipe of the rising sun, Sympathy for the pipe
Pipe of the storm, Born to be pipe

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Za to listę płac mają rozbudowaną ;)
Zobaczymy.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

To chyba jednak zupelnie inne podworko. Juz graficznie widac. To jest Paradoks tworczy. Do ogladania, a nie do czytania. Nie mowie, ze dziadostwo, ale ta nisza, w ktorej sie probuja osiedlic juz raczej jest nieco zapchana. I potrzeba lepszego produktu, zeby sie wybic.
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »

Ebola pisze:Za to listę płac mają rozbudowaną ;)
Zobaczymy.
Kiedy ją przestudiowałam to doszłam do wniosku, że portal związany jest najwyraźniej z organizatorami Polconu w Lublinie.
Ktos wie, czy wniosek był trafny?
Z życia chomika niewiele wynika, życie chomika jest krótkie
Wciąż mu ponura matka natura miesza trociny ze smutkiem
Ale są chwile, że drobiazg byle umacnia wartość chomika
Wtedy zwierzyna łapki napina i krzyczy ze swego słoika

Taclem

Post autor: Taclem »

Ja myślę, że powstawanie nowych portali jest słuszne. Z jednej strony dlatego, że aktywizuje zawsze jakieś nowe osoby (które mogą później pozostać "w branży" i wzbogacić jakiś inny team), z drugiej dlatego, że im więcej informacji w Sieci, tym lepiej, nawet jeśli są to kopie tych samych newsów.
Rynek i tak zweryfikuje kiepskie portale i z czasem znikna z sieci, lub będą sobie wisioały nieaktualizowane.

ae

Post autor: ae »

"Zwie się Paradoks, ładnie wygląda"

Ładnie wygląda? to mnie skusiło i teraz musiałem się aż zarejestrować.

Witajcie. Po latach :). Wiem, nie znacie mnie. Ja was w większości też.
Trochę stary ten topic, nota bene...

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Drogi nowy użyszkodniku, zgodnie z obyczajem panującym na tym forum wypada się przed włączeniem w dyskusję przywitać. Informacje o tym, gdzie należy to uczynić, znajdziesz w Forumokiecie, do której przeczytania Cię w ten podstępny sposób zachęcam.

P.S. Odgrzebywanie starego tematu i dziwienie się, że jest stary to chyba trochę masło maślane, nie uważasz?

EDiT: przecinek dodany
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Meduz
Cylon
Posty: 1106
Rejestracja: ndz, 19 lis 2006 21:59

Post autor: Meduz »

E, czepiacie się;-) Młodzi są. Wena ich niesie. Stąd Paradoks;-)
A swoją drogą to nowy portal bardziej przypomina sklepik pt. mydło i powidło. ;-D
Meduz Kamiennooki

- Lepiej się spytaj, co to daje?
- A co zabiera?

ODPOWIEDZ