I EDYCJA ZAKUŻONYCH WARSZTATÓW TEMATYCZNYCH

Moderator: RedAktorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Hitokiri
Nexus 6
Posty: 3318
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006 15:59
Płeć: Kobieta

Post autor: Hitokiri »

Będę musiała się poświęcać... Dialog napisałam wczoraj, wyszło mi 992 znaki, teraz trzeba będzie poprawić, a potem...
Ponieważ nie ma u kogo skorzystać z domowego kompa, pozostają kompy uczelniane. A tu korzystać można tylko z monitora, klawiatury i myszki, płyty/dyskietki, nie ma gdzie wsadzić.

Przepisywanie mnie czeka ;/
"Ale my nie będziemy teraz rozstrzygać, kto pracuje w burdelu, a kto na budowie"
"Ania, warzywa cię szukały!"

Wzrúsz Wirusa! Podarúj mú "ú" z kreską!

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Hitokiri pisze:A tu korzystać można tylko z monitora, klawiatury i myszki, płyty/dyskietki, nie ma gdzie wsadzić.

Przepisywanie mnie czeka ;/
Zrób sobie konto na gmailu, masz tam potem Google Docs i możesz sobie teksty edukować na swoim koncie, a miejsca jest sporo. I ciągle rośnie. Nie wiem czy już się można rejestrować od razu, ale jakby co to mogę Ci wysłać zaproszenie. Ja tak pracuje nad tekstem wszędzie gdzie jest net ;>
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Hitokiri
Nexus 6
Posty: 3318
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006 15:59
Płeć: Kobieta

Post autor: Hitokiri »

A dzięki :) Już mam konto na gmailu, tyle, że w domu nie mam neta, więc tekstu w to nie wrzucę.
"Ale my nie będziemy teraz rozstrzygać, kto pracuje w burdelu, a kto na budowie"
"Ania, warzywa cię szukały!"

Wzrúsz Wirusa! Podarúj mú "ú" z kreską!

Awatar użytkownika
Varelse
Dwelf
Posty: 511
Rejestracja: czw, 13 lip 2006 11:12

Post autor: Varelse »

Plan B na dziś liczy 958 znaków. A ja myślałem, że go się skrócić nie da... Przynajmniej mam dwa teksty do wyboru.
Ale tak naprawdę nie miałbym nic przeciwko umieraniu, gdyby nie następowała po nim śmierć - Thomas Nagel


Szczury z Princeton, Nowa Fantastyka 9/2009

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

Może wyjdę na wrednego babsztyla, ale - do cholery! - czy naprawdę musicie pozostałych userów informować o ilości znaków, ilości wyrazów?

Wszędzie, do jakiego wątku o pisaniu na czas nie spojrzę, widzę, jak autorzy piszą o swoich osiagnięciach pisarskich w kwestii stukania w klawisze. Umiaru, proszę, UMIARU!
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
Ika
Oko
Posty: 4256
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:26

Post autor: Ika »

Nie wyjdziesz - popieram.
Co to za kretyńska maniera jakaś?
Im mniej zębów tym większa swoboda języka

Awatar użytkownika
Ellaine
Klapaucjusz
Posty: 2372
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 22:07
Płeć: Kobieta

Post autor: Ellaine »

Bogowie... Nie sądziłam, że tu taki sajgon na pięciu stronach zrobiliście (wy, warsztatowicze)... Nieważne. W szoku jestem.

Żałuję, że tak późno zauważyłam, że został ogłoszony temat. Cóż, weekend przede mną. Do zobaczenia 10ego w odpowiednim temacie, jeśli zdążę do 3ego. :)
Piękne kłamstwo? Uwaga! To już twórczość - S. J. Lec
Cudnie, fajnie i gites - gdy definitywnie odwalę kitę - J. Nohavica
Rękopis znaleziony w pękniętym wazonie

Awatar użytkownika
Hitokiri
Nexus 6
Posty: 3318
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006 15:59
Płeć: Kobieta

Post autor: Hitokiri »

Łoki, przepisane, wysłane, mogę iść do domu.
"Ale my nie będziemy teraz rozstrzygać, kto pracuje w burdelu, a kto na budowie"
"Ania, warzywa cię szukały!"

Wzrúsz Wirusa! Podarúj mú "ú" z kreską!

Zabroniona

Post autor: Zabroniona »

A ja zauważyłam temat wczoraj. Pierwszy raz wezmę udział w Warsztatach i mam małe, zapewne głupie dla was pytanie, ale kto pyta, nie błądzi i mądrzejszym się staje, a więc:
W 1000 znaków ma się zmieścić sam tekst, czy tekst razem z tytułem? :)

Zabroniona

Post autor: Zabroniona »

A ja się wtrącę i zapytam po raz wtóry, bo tu się dyskusyja narodziła, a moje pytanie zostało niezauważone: czy liczymy 1000 znaków samego tekstu, czy tekstu razem z tytułem?

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Tekst. Bez tytułu. Uczulam jednak Autorów, że podtytuł już policzymy, szczególnie, jak będzie długi. I wrzucimy utwór pod kreskę :P
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Ellaine
Klapaucjusz
Posty: 2372
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 22:07
Płeć: Kobieta

Post autor: Ellaine »

Aż strach teraz cokolwiek napisać w tym temacie...
Małgorzata pisze:Tekst. Bez tytułu. Uczulam jednak Autorów, że podtytuł już policzymy, szczególnie, jak będzie długi. I wrzucimy utwór pod kreskę :P
O ja nieszczęśliwa, całe życie warsztatowe wliczałam tytuł w znaki :)))
A poważnie - czy dedykacje też wliczacie w znaki, czy może jednak nie? Dedykacja nie będzie długa, jakieś 20-25 znaków, więc w sumie mogę je wliczyć w 1000 znaków. Uszczerbek niewielki. :)
No, nieważne. Już mnie tu nie ma.

Pozdrawiam.
Piękne kłamstwo? Uwaga! To już twórczość - S. J. Lec
Cudnie, fajnie i gites - gdy definitywnie odwalę kitę - J. Nohavica
Rękopis znaleziony w pękniętym wazonie

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Wliczymy dedykację. :P
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »


wpis moderatora:
Ebola: Uprzedzałam? Fascynująca dyskusja na temat sensu nadawania tytułów publikacjom sieciowym wylądowała w Pamiętniku debiutanta.
Czy mam dla Panów założyć klateczkę, bo chyba dojrzeliście.
Przypominam WSZYSTKIM, że ten wątek jest poświęcony konkretnemu tematowi i osoby nim zainteresowane nie powinny być zmuszane do przekopywania się przez tony pierdół.

Edit.
Mówisz, masz.:) Generale, za późno, sparła mnie chęć działania. Gołabka pokoju możecie zjeść w klatce. I nie odpowiadaj. Niechaj ten wątek, wątkiem na temat będzie :)
Edit 2
Dialogi takoż wont. Do pamiętnika.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Mort00s
Fargi
Posty: 355
Rejestracja: czw, 04 paź 2007 21:39

Post autor: Mort00s »

Dobra, nie zabijcie mnie.
Do 3 grudnia łącznie, czy bez?
"Gdy walczysz z potworami, uważaj by nie stać się jednym z nich.
Gdy patrzysz w otchłań, ona również patrzy i w Ciebie."

Friedrich Nietzsche

Zablokowany