Generał - ostrzeżenie

tych co mir złomili prawym ortelem naśladować będziem - decyzje moderatorów i administratorów dotyczące użytkowników forum

Moderator: RedAktorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Ika
Oko
Posty: 4256
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:26

Generał - ostrzeżenie

Post autor: Ika » śr, 19 gru 2007 19:22

Generale,
dołączywszy do nas na forum, natychmiast zwierzyłeś mi się z chęci „napsucia nieco krwi”, ponieważ, jak byłeś uprzejmy stwierdzić: jesteśmy zbyt układni, obrzydliwie mili i stanowczo za grzeczni.
Jak widzę zamiar swój zrealizowałeś w pełni. Większość z moderatorów przestała już być miła i układna, niektórzy użytkownicy również.
Sprawdziłam, czy raczej obejrzałam efekty Twojej „pracy” nad atmosferą forum, nad tym, by dodać nam nieco werwy (Twoim zdaniem) i nie podobają mi się.
Niniejszym oficjalnie proszę Cię, byś swych działań „ożywiających” zaprzestał. Dobrze nam jest z etykietą: mili, układni, uprzejmi. I naprawdę wolimy, żeby tak zostało.
Powtórzę opinię Eboli: są tematy, w które dużo wniosłeś. Jeśli chcesz poudzielać się i w innych – zapraszam. Jeśli jednak chcesz nadal bawić się w Machiavelliego, podpuszczać użytkowników, niezdrowo podgrzewać atmosferę i starać się, byśmy przestali być tacy „obrzydliwie” grzeczni – to stanowczo proszę Cię, byś tego typu działalność uprawiał jednak gdzie indziej.
Proszę traktować ten wpis jako ostrzeżenie, podsumowujące całą Twoją dotychczasową działalność.
Im mniej zębów tym większa swoboda języka

Zablokowany