Navajero, mniej znany jako Adam Przechrzta

czyli o naszych albo cudzych autorach i ich dziełach - wszystko co chcielibyście wiedzieć, a o co (nie)boicie się zapytać

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Trolliszcze
Psztymulec
Posty: 996
Rejestracja: pn, 07 maja 2007 01:43

Navajero, mniej znany jako Adam Przechrzta

Post autor: Trolliszcze »

Ponieważ duma Navajera najwyraźniej nieco ucierpiała z powodu niewinnego żarciku zielonego trolla, jako zadośćuczynienie zakładam wątek o tytule jak w tytule. Uprzejmie prosi się użyszkodników o posty na temat. Nie wiem jaki i wszystko mi jedno.

Navajero będzie łaskaw podlinkować / przekserować / zeskanować / przepisać / w inny nielegalny sposób udostępnić nam recenzje swojego dzieła.

Dziękuję za uwagę.

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Navajero z niejaką nieśmiałością zapewnia, że nic co jego nie ucierpiało na wskutek żarcików rzeczonego trolla. Niemniej jednak jest wzruszony okazaną mu przez Zielonego troską :D

Ponieważ jednak, jak mniema temat ten powstał w konkretnym celu, proponuje przejście od offtopu do ontopu i zajęcie się w nim wyrażaniem zdania na tematy związane z tfurczością bohatera topiku :)


Link do pierwszej recenzji niedawno wydanego "Pierwszego kroku" ( uwaga na spojlery).
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Trolliszcze
Psztymulec
Posty: 996
Rejestracja: pn, 07 maja 2007 01:43

Post autor: Trolliszcze »

I bardzo słusznie, że nic nie ucierpiało. Miałem pewne podejrzenia, bo wiadomo - rodzice zawsze są nieco przewrażliwieni na punkcie pierwszego dziecka.

Awatar użytkownika
flamenco108
ZakuŻony Terminator
Posty: 2229
Rejestracja: śr, 29 mar 2006 00:01
Płeć: Mężczyzna

Post autor: flamenco108 »

Już wydali?
Nareszcie!
Nondum lingua suum, dextra peregit opus.

Awatar użytkownika
Meduz
Cylon
Posty: 1106
Rejestracja: ndz, 19 lis 2006 21:59

Post autor: Meduz »

A ja mam już "dziecko" Navajero w ręku. Udało się "tatusiowi". Ale zapoznam się z nim dogłębniej, jak skończę z Potterem. ;-D
Meduz Kamiennooki

- Lepiej się spytaj, co to daje?
- A co zabiera?

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Kupiłem! Mam! Cieszę się zapachem nowej, absolutnie mojej książki leżącej na biurku :)
Nie kupuję książek za często, ale nie mogłem sobie odmówić "Pierwszego kroku"...
:)
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

A więc czytajcie kameraden, czytajcie :)
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Jawohl... Jawohl czytamy ;)
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Następna recenzja "Pierwszego kroku". Tę można spokojnie czytać, nie zawiera spojlerów :)
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Post autor: ElGeneral »

Navajero! Obyś pękł! Przez ciebie nie spałem całą noc, co ostatnio mi się zdarzyło... no, nieważne, diablo dawno temu.

Doskonale mi się czytało!

Ale, dziańdzia twoja glań, wygląda na to, że zawalę następną, bo jeszcze nie skończyłem (w dzień mam trochę pracy, czytam więc po nocach...).
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

ElGeneral pisze:Navajero! Obyś pękł!
Eee... zanim się tak nadmę, że pęknę, to jeszcze trochę wody w Wiśle upłynie :) Kiedy skończysz, liczę na kilka uwag odczytelniczych.
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Post autor: ElGeneral »

Navajero, nie licz na rzeczowe uwagi krytyczne, bo absolutnie nie jestem "literaturowiedem". Nie mam zielonego pojęcia o kompozycji książki, przyspieszaniu czy zwalnianiu akcji i takich tam. Potrafię się ewentualnie czepiać stylistyki, bo po półwieczu czytania książek coś mi tam pod kopułą czerepu zostało. Lektura Twojej książki sprawia mi ogromną frajdę i tyle. Gdyby Teofil Gauthier, albo Paul Feval, czy Prosper Merime pisali fantasy, to pewne jeden albo drugi, czy trzeci (lub czwarty, najważniejszy i największy ze wszystkich muszkieter - Dumas) mogliby coś takiego napisać.
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Napisałem - uwagi odczytelnicze. Co spierdzieliłem z punktu widzenia literatury i sztuki, mówi mi przeważnie redaktorka :)
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Skończyłem. Navajero - dałeś czadu :)
"Pierwszy krok" po prostu wymiata! Już dawno nie czytałem takiej książki.
Zdecydowanie warto wydać na nią trzydzieści złociszów, a ja czekam na następne :)
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Dzięki za opinię :) Się pisze...
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

ODPOWIEDZ