Tarot - darmowa wróżka :)

... albo i nie.

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Tarot - darmowa wróżka :)

Post autor: Navajero »

"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Meduz
Cylon
Posty: 1106
Rejestracja: ndz, 19 lis 2006 21:59

Post autor: Meduz »

Kiedyś miałem własne karty. Ale okres fascynacji na szczęście mi minął jakiś czas temu. Wolę jednak nie wiedzieć, co mnie spotka. Zawsze mam niespodziankę, dobrą lub złą, ale niespodziankę.

Z tarotem jest jak z horoskopem, człowiek coś przeczyta lub usłyszy, a potem stara się do tego dopasować swoje życie. I bardzo często goniąc za "potencjalną" przyszłością, nie zauważa tego, co ma tu i teraz.

Za to chętnie znowu przeczytam "Tarot" Piersa Anthony. ;-D
Meduz Kamiennooki

- Lepiej się spytaj, co to daje?
- A co zabiera?

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Meduz pisze:Za to chętnie znowu przeczytam "Tarot" Piersa Anthony. ;-D
Offtopiarz :)
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
mirael
Mamun
Posty: 175
Rejestracja: sob, 13 paź 2007 22:59

Post autor: mirael »

Ja zamówiłam karty niedawno... Do 4 dni przyjdą... "Tarot Świetlistej Drogi"
Nie mam zamiaru pytać o przyszłość;p Raczej spróbuje porozmawiać sama ze sobą;P
..::Reality Is Almost Always Wrong::..

Komu potrzebna jest inteligencja, świadomość i takie tam podobne?

jagienkaa

Post autor: jagienkaa »

Ciekawa talia. Ja używam Tarota Magów Suligi i sobie chwalę - mroczniasty i naładowany symbolami.
Z pytaniem o przyszłość to śliska sprawa, łatwo popaść w swoiste uzależnienie, ale rozkładanie dla rozmów z samym sobą i uzyskania szerszego obrazu (jakkolwiek to rozumieć) zdecydowanie popieram :)

tygryska

Post autor: tygryska »

Mam talie Tarota ze smokami i chociaż na początku bardzo trudno było mi ją oswoić, teraz gdy już los mi dokopie totalnie, to właśnie ona pomaga mi przetrwać.
Nie jest to forma wróżby samej sobie, a raczej skupienie się na Tarocie, pogadanie z nimi, potem jakoś mi łatwiej zrobić kolejny krok.

Awatar użytkownika
SzaryKocur
Fargi
Posty: 424
Rejestracja: czw, 23 lis 2006 01:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SzaryKocur »

Poklikałem w to i mało nie spadłem z krzesła. Tak się zgadzało. Robiłem też sobie kiedyś I Ching i było podobnie. Boję sie tego tykać znowu, bo wiadomo, że wylosuje się co innego i wtedy już nie będzie się zgadzać. Tego się chyba używa z rzadka.
Zakapturzone awatary rulez!
Wszystko co napisałem, to tylko moje prywatne zdanie.

tygryska

Post autor: tygryska »

Zgadłeś krewniaku ;)
Trzeba uważać, bo tego typu wróżby bywają uzależniające, a na dokładkę Tarot lubi się bawić z wróżącym...

Awatar użytkownika
Hitokiri
Nexus 6
Posty: 3318
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006 15:59
Płeć: Kobieta

Post autor: Hitokiri »

Ja z prawdziwym tarotem nie miałam do czynienia. Za to zauważyłam, że za każdym razem, jak stawiam sobie tarota to mam karty z mieczami. Myślicie, że to coś znaczy? ;)
"Ale my nie będziemy teraz rozstrzygać, kto pracuje w burdelu, a kto na budowie"
"Ania, warzywa cię szukały!"

Wzrúsz Wirusa! Podarúj mú "ú" z kreską!

Awatar użytkownika
Meduz
Cylon
Posty: 1106
Rejestracja: ndz, 19 lis 2006 21:59

Post autor: Meduz »

Tak, musisz uważać na ostrą kuchnię ;-D
Meduz Kamiennooki

- Lepiej się spytaj, co to daje?
- A co zabiera?

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Hito - nie kupuj japońskich noży do kuchni, ostre som :)
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Ysabell
Mamun
Posty: 155
Rejestracja: wt, 20 lis 2007 14:37

Post autor: Ysabell »

A ja zawsze jak sobie coś takiego stawiam/rozkładam/etc nie mogę wyjść z podziwu nad elastycznością ludzkiej wyobraźni. Dziś na przykład ustawiłam sobie tego onetowego tarota tak koło dziesięciu razy i za każdym razem pasował idealnie, chociaż za każdym było co innego...

Tak samo jest z wszystkimi numerologiami, horoskopami i innymi wróżbami - ile razy by się nie próbowało i jak różne wyniki by nie wychodziły, zazwyczaj jestem to w stanie zinterpretować jako odniesienie do mojego aktualnego położenia (może z wyjątkiem stwierdzenia, że jestem pedantką...). Dlatego zawsze wolę spróbować kilka razy - po razie mogłabym się przestraszyć, że tak idealnie pasuje, a po siedmiu już trochę mniej się boję. ;-)
Ys.
_____
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą" - Robert A. Heinlein

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Dostałam właśnie sesemesa:
Uwaga, to wazne. Chcę Cie ostrzec - karty wskazuja ze czeka Cie BARDZO TRUDNA decyzja. Nie mozesz sie pomylic! Napisz TAROT na 7253, znajde rozwiazanie/2,44 z VAT
Nachalne te k... eee, wróżki i zuchwałe.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »

Wyślij jej wirusa. :>
Z życia chomika niewiele wynika, życie chomika jest krótkie
Wciąż mu ponura matka natura miesza trociny ze smutkiem
Ale są chwile, że drobiazg byle umacnia wartość chomika
Wtedy zwierzyna łapki napina i krzyczy ze swego słoika

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Ale porada prawie darmowa :) 2.44 z VAT w zamian za pomoc w podjęciu życiowej decyzji?
Sasasasasa...

ODPOWIEDZ