Zapowiedzi budzące w myszy dreszczyk

Gry komputerowe i konsolowe, smaczne i zdrowe

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Gierką, na którą czekam z wytęsknieniem jest Silent Hill: Origins, która ma zostać wydana w listopadzie i jest przeznaczona na PSP. Szczerze, to właśnie dla tej gierki mam zamiar zakupić przenośnego plejstejszyna... Póki co, jestem na etapie zbierania funduszy XD
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Awatar użytkownika
Cień Lenia
Zwis Redakcyjny
Posty: 1344
Rejestracja: sob, 28 paź 2006 20:03

Post autor: Cień Lenia »


Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

Siedzę i się turlam ze śmiechu. Potem myślę sobie, że trzeba będzie ponownie uruchomić kontakty w SowDepii. A potem znów turlam się ze śmiechu.

Na początek, luzikiem - Sowieci naparzają się z Amerykanami w kosmosie. Mangowo.

Po drugie: Jewgienij, dobryj moj prijatiel, rodiłsia nad briegom Niewy, gdie, możet byt', rodilis' wy, ili guliali, moj prijatiel... Też mangowo. Puszkin wiruje w trumnie.

Ale teraz dopiero macie clou - Stalin kontra Marsjanie!!!!!
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

acry

Post autor: acry »

Ze zniecierpliwieniem wyczekuję na premierę Heavy Rain mając nadzieję, że nie będzie żadnych kosmicznych wymagań sprzętowych ;>

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Wczoraj wpadliśmy na trop dwóch nowości. I się gotujemy powoli... Sami wiecie rozumiecie, filmiki na youtubie, strony producenta...

LEGO Indiana Jones

LEGO Batman
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Sosnechristo
Mamun
Posty: 108
Rejestracja: pn, 28 sie 2006 14:50

Post autor: Sosnechristo »

http://eu.blizzard.com/diablo3/ - Diablo 3 nadciąga!

Geoule

Post autor: Geoule »

Ano nadciąga, nadciąga. Hack & slash jak każdy inny, ale jeśli zachowa klimat poprzednich części - miód, cud i orzeszki... No i kolejna myszka zakończy swój żywot w odwiecznym cyklu wszechświata.

Z tym że może być różnie, jako iż większość oryginalnej ekipy (czyli tej, której zawdzięczamy Diablo i Diablo II) dała sobie z Blizzard'em spokój i cholera wie kto teraz nad tym pracuje.

Powiem tak: wypuszczone jak do tej pory przez Blizzka materiały odnośnie DIII wrażenia jakiegoś specjalnego na mnie nie zrobiły. Graficznie - ujdzie w tłoku, taki troszku WOW, jak na dość mroczny tytuł trochę za dużo tych rozbłysków i cukierkowości. Klimat - sam nie wiem dlaczego, ale ogólny setting gry bardziej trąci mi nowymi tytułami z serii Prince of Persia niż starusieńkim Tristram. Gameplay - z tego co ujawniono do tej pory skomentuję jedną rzecz... po kiego grzyba ten cały Witch Doctor? Nekromanta był moim skromnym zdaniem jedną z bardziej grywalnych klas, bardzo dobrze zbalansowaną w grze zespołowej. Przyzywać stwory owszem mógł, ale używając w tym celu ciał powalonych wrogów. W późniejszych etapach gry, jeśli dany nekro był "cienki bolek" to grzecznie czekał aż koledzy coś utłuką, co by stworzyć jakiegoś nieumarlaka. Tworzenie wszelkiej maści stworów z powietrza jedynie na podstawie dostępnej many IMHO "śmierdzi". Do innych klas pewnie też się idzie poprzyczepiać, chociaż barbarzyńca nie wygląda aż tak źle... Zobaczymy z biegiem czasu jak to w praniu wyjdzie. ;)

Reasumując: kiepska sytuacja, stanowczo za bardzo się nakręcam, zwłaszcza że pewnie wyjdzie z tego kaszana. Ale nadzieję trzeba mieć, a jak wiadomo... Bla bla, każda matka kocha swoje dzieci, wiecie o co mi chodzi.

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Nie ma się chyba co podniecać na razie. Przy ich obecnym tempie prac to tego D3 zobaczymy najwcześniej za 3 lata ;)
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Geoule

Post autor: Geoule »

Tylko żeby nie było tak jak z Duke Nukem: Forever - tego tytułu to się chyba nawet moje wnuki nie doczekają... ;)

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Post autor: Keiko »

warhammer od dwóch dni ma otwarta betę (miała być otwarta od niedzieli ale coś nie wyszło ;P) - szykuje się duża konkurencja dla WoWa;
wczoraj wieczorem się trochę pobawiłam, rezultat - 4 godziny wycięte mam z życiorysu, ale za to 3 poziomy zrobione :D
Wzrúsz Wirúsa!

Ha! Będziemy nieśmiertelni! To nie historia nas osądzi, lecz my osądzimy ją! (Małgorzata)

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

oLari pisze:Obejrzałem dzisiaj trailer Unreal Tournamenta III z E3 i powiem tylko jedno. Gdzie jest ten klimat z jedynki? Wszystko takie kolorowe, pokręcone, zaczyna wyglądać jak jakaś gra z id Software -w moich ustach to nie jest komplement. Przeciwnicy wyglądają jakby uciekli z planu filmowego Wojny światów. Teraz już tylko czekanie na Crysis zostaje.
Nie tylko Ciebie zaszokował ten wielki robot, który tylko przeszkadza w DM.

Za kilka dni wypłata i zamierzam sobie tę grę kupić, głównie dlatego, że straszliwie staniała i chcę wykorzystać okazję. Za jakiś czas UT3 już nie będzie w sklepach. Grałam w demko i widzę to cienko: wszystko kolorowe, jakieś zamglone, oniryczne, senne, nie ma tu powera. Masz rację co do UT1: gra ma prawie 10 lat, a ja wciąż w to gram i robię levele. Gra wciąż żyje. Pewna ekipa niedługo wypuszcza dodatek "The Choosen One", w którym porządnie namęczyli się ze skryptem. Być może jeden z bohaterów będzie nazywać się Xirios ;)

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Zapowiedź gry, na którą czeka niecierpliwie kilkoro forumowiczów.

Zwróćcie uwagę, że podana jest konkretna data wreszcie. Tylko pytanie skąd ją wzięli, bo na stronie Cenegi dalej widnieje data "2009".

Ech...
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Zatem ja z innej beczki. Zapowiedzią, która budzi dreszczyk zarówno w padzie, jak i klawirce (wersja na konsole i PieCe), to zdecydowanie Super Street Fighter 4. Jako zapalony miłośnik mordobić i wielki fan Ulicznego Wojownika (którego czwarta część bardzo często wiruje w czytniku mojego PS3) aż przebieram nogami, by dostać tę część w moje łapska.

Dodatkowo, coraz bliżej jest kolejny hit: Tekken 6. To zdecydowanie dobry rok dla fanów bijatyk. :D
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Awatar użytkownika
Albiorix
Niegrzeszny Mag
Posty: 1768
Rejestracja: pn, 15 wrz 2008 14:44

Post autor: Albiorix »

http://www.youtube.com/watch?v=jzVjggar ... r_embedded#

Dust 514 to będzie strzelanka. Strzelanka na konsole. To co jest w niej wyjątkowe to fakt, że będzie się rozgrywać w jedym świecie z grą Eve Online...

http://www.youtube.com/watch?v=Tu_b4_08 ... re=related

... czyli największą grą MMORPG na jednym serwerze. Gracze w kosmosie potrzebują podbić planetę - zatrudniają najemników z Dust. Graczy na lądzie potrzebują wsparcia z orbity albo więcej sprzętu - zamawiają to od sprzymierzeńców w Eve. Każda walka w Dust będzie częścią gigantycznej strategicznej rozgrywki w której w tej chwili uczestniczy jakieś 200 tysięcy graczy.
nie rozumiem was, jestem nieradioaktywny i nie może mnie zniszczyć ochrona wybrzeża.

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Niedawno zobaczyłem ciekawy trailer Final Fantasy XIII, przedstawiający fragmenty fabuły. Przyznam, że o wiele ładniej wygląda odtwarzany na PS3. :D

Jeśli to nie obudzi dreszczy w myszce, to już nie wiem co. :D
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

ODPOWIEDZ