Carpe Noctem

czyli wszystko o periodykach, które nie są Fahrenheitem

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
amron

Carpe Noctem

Post autor: amron »

Witajcie.
Nie wiem czy my podchodzimy pod Waszą konkurencję, ogólnie rzecz biorąc raczej średnio, ale nie ma chyba odpowiedniejszego miejsca na forum na taki temat. Otóż, dzisiejszej nocy i jutro obchodzimy drugą rocznicę naszego istnienia, kilka skromnych atrakcji będzie, w tym konkurs. A żeby odróżnić ten wątek od zwykłej autoreklamy dodam tylko, że jutro koło południa wrzucę na stronę kawałek twórczości tego, kto tu bardzo lubiany jest - Łukasza Orbitowskiego.
Będzie to drugi felieton, napisany z wyżej wspomnianej okazji, a pierwszy można znaleźć tutaj.
Jako że dyskucji o CN tu jeszcze nie było, wszelkie uwagi odnośnie serwisu mile widziane.

Edit.
I zapowiedziany felieton Orbita tutaj.

Maxi

Post autor: Maxi »

Zacny serwis. Kolejnych równie udanych rocznic!

Votan

Post autor: Votan »

Podpisuję się pod Maxi

amron

Post autor: amron »

Nie wiem czy to się tu nadaje, jeśli ktoś oceni to jako paskudną reklamę, to kalam się i proszę o usuniętie tego posta. Jeśli jednak nie - jest możliwość kupienia kilku książek po bardoz dobrych cenach. Konkretna oferta przygotowana przez KKKK i CN znajduje się na tej stronie.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

amron pisze: Konkretna oferta przygotowana przez KKKK i CN znajduje się na tej stronie.
Hmmm... Nie można wyświetlić strony to oferta rzeczywiście atrakcyjna;)
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Nie wyświetla się, Amronie. Również u mnie :(((

A oferty ksiażek w dobrej cenie można zamieszczać na Pchlim targu.
So many wankers - so little time...

amron

Post autor: amron »

Wiem, przepraszam najmocniej, taka to złośliwość rzeczy, że kilkanaście minut po zamieszczeniu przeze mnie tego posta padł nam cały serwer :( Mam nadzieję, że szybko go naprawią.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

amron pisze: kilkanaście minut po zamieszczeniu przeze mnie tego posta padł nam cały serwer
Powiada bowiem Pismo: Kto horrorem wojuje, od horrora ginie, i próżno marzyć, że dana mu będzie sielanka!
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

A Prawo Częstotliwości Awarii Serwerów mówi: Serwer ma awarię uniemożliwiającą do niego dostęp z częstotliwością zależną wprost proporcjonalnie od liczby jego użytkowników i ważności zawartych na nim informacji.

:)))
So many wankers - so little time...

Taclem

Post autor: Taclem »

Carpe znów wśród żywych :)

amron

Post autor: amron »

Taclem pisze:Carpe znów wśród żywych :)
Ale tylko wersja okrojona. Ale dziala :)
Jeszcze wczoraj było bardzo źle, spaliły się dyski, poszło 95% danych całego serwera, w tym Carpe. Dzisiaj wrzuciłem ile zdążyłem, a czasu za wiele nie było, dlatego działa sporo rzeczy jeszcze nie działa, ale powoli.
W każdym razie - wspomniana wyżej promocja jest aktywna.

amron

Post autor: amron »

Gdyby ktoś był zainteresowany powieścią "Mag" Jeffery'ego Deavera tańszą o 10 zł, albo "Ostatnim bastionem..." Kinga tańszą o 17 zł, to przez ostatnie 2 dni trwania promocji na CN można je nabyć. Odpowiednie linki: tutaj.

Taclem

Post autor: Taclem »

W sumie to ja sie zastanawiam Przemku, czemu nie informujesz szerzej o tym co sie dzieje na serwisie? W sumie po czesci rozumiem, ze dlatego, ze to nie periodyk, ale znalazloby sie pewnie na to miejsce w jakiejs czesci tego forum.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

amron pisze:Nie wiem czy to się tu nadaje, jeśli ktoś oceni to jako paskudną reklamę, to kalam się i proszę o usuniętie tego posta.
Teraz dopiero zauważyłem...
Amronie, nie posądzaj mnie o jakąś szczególną złośliwość, ale bardzo mnie to rozbawiło. Nie wolałbyś pozostać niepokalany?
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

amron

Post autor: amron »

Alfi pisze:Amronie, nie posądzaj mnie o jakąś szczególną złośliwość, ale bardzo mnie to rozbawiło. Nie wolałbyś pozostać niepokalany?
Oczywiście, że wolałbym. Zwłaszcza, że nikt nie zaprotestował po założeniu tego tematu.

A czemu nie informuję o tym co się dzieje na CN? Ale powiedz, Tac, o czym konktetnie miałbym informowac? Bo chyba nie o konkretnej akltualizacji?

ODPOWIEDZ