WT 6

Moderator: RedAktorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Post autor: Keiko »

Małgorzata pisze:Cisza i nieruchawość dopadła FF, albowiem wszyscy piszą na WT.
wcale nie :P
po prostu ciśnienie spadło, na łeb, na szyję i rozplaskało się na chodniku
spaaaaaać
Wzrúsz Wirúsa!

Ha! Będziemy nieśmiertelni! To nie historia nas osądzi, lecz my osądzimy ją! (Małgorzata)

Awatar użytkownika
mirael
Mamun
Posty: 175
Rejestracja: sob, 13 paź 2007 22:59

Post autor: mirael »

KPiach pisze:Tak, Margo, tak. A to jest takie wyjałowiające. Będziecie, Mendy Komentujące, wyglądać niczym pustynia jałowa ;)
A my tfurcy, zostaniemy całkiem wypaleni! ;)
Tak mnie na skojarzenia wzięło.
Ej!! Ja właśnie tak to miałam zinterpretować... :/:/ Że niby redaktor i że on biednych autorów i że z tym gronem gniewu... :/ Za ukradnięcie pomysła masz prze****** :/

:P

Co mi zostało?? Może wrócić na blokowisko... Czy anioły zagłady i Bogowie na blokowisku są na miejscu?? ;] ;]

//Edit: Cytowanie bo mi się Keiko wcięła/wciął
..::Reality Is Almost Always Wrong::..

Komu potrzebna jest inteligencja, świadomość i takie tam podobne?

Awatar użytkownika
KPiach
Mamun
Posty: 191
Rejestracja: śr, 18 sty 2006 20:27

Post autor: KPiach »

mirael, bierz pomysła za rogi, czy za co tam go zwykle bierzesz i pisz. Ja pójdę w inną stronę, więc nie rób mi kuku! PROSZĘ!

EDIT: literówka
Myślenie nie boli! Myślenie nie boli! Myślenie... AUĆ! O, cholera! To boli!

Awatar użytkownika
mirael
Mamun
Posty: 175
Rejestracja: sob, 13 paź 2007 22:59

Post autor: mirael »

Okazać łaskę? Okazać? Szlak:/ ! Po jaką zarazę mi wmontowali to dobre serce? A może ja nie chce? Margo ze swą świętą krwiożerczą silą ma się lepiej! :p
..::Reality Is Almost Always Wrong::..

Komu potrzebna jest inteligencja, świadomość i takie tam podobne?

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Ale jabłka więdną i gniją, Wielki Piasku, Mirael. I ze mnie krew uchodzi, jak widać. Umierać musi, co ma żyć - i tak dalej. Tylko wyobraźnia jest wiecznie żywa, jak Lenin. :P:P:P

Przyznam, że chcieliśmy trochę odsapnąć po podobnych do siebie tekstach pocałunkowych, więc uznaliśmy, że tym razem popuścimy Wam, Drodzy Autorzy, cugli. To powinno zapewnić napływ różnych tekstów - niepodobnych, a zatem nie powodujących wyjałowienia.
Oczywiście, za tym luzem kryje się niecny plan i plan ten stanie się dla Was czytelny jak zwykle na końcu. Bo Autor dowiaduje się zawsze ostatni. :P:P:P

Gesualdo - nie, nie musisz liczyć znaków ręcznie, po prostu postaraj się zmieścić w limicie, jaki ustala Twój Word. Problem wyniknął przy drabble'u, bo tam było ważne, ile jest wyrazów i musiało być dokładnie tyle, ile zadano. W przypadku 3 000 znaków (ze spacjami, przypominam), nie powinno być tylu problemów - trzy tysiące, to górna granica, nikt nie żąda, aby było ich dokładnie tyle, może być mniej. Byle nie więcej. :P:P:P
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
rubens
Fargi
Posty: 437
Rejestracja: sob, 23 lut 2008 00:00

Post autor: rubens »

Bosh... zrodziłem. Zrodziłem obciekający patosem tekst. Zostawiam go, niech poleży trochę. Lament przyjdzie później, kiedy będzie już za późno na napisanie drugiego... Oł, coś czuję, że na dobre mi ten powrót do pisania nie wyjdzie :D
Niecierpliwy dostaje mniej.

Mighty Baz

Post autor: Mighty Baz »

Już jest, ciepły i pachnący...Jeszcze tylko poleży sobie chwilkę...

Awatar użytkownika
terebka
Dwelf
Posty: 562
Rejestracja: ndz, 13 lip 2008 23:56

Post autor: terebka »

Uff... Też już mam akt tworzenia za sobą. Teraz tylko dzionek, albo dwa, przerwy, potem gumka myszka w garść i korektakorektakorekta...

Awatar użytkownika
blazenada
Fargi
Posty: 363
Rejestracja: czw, 14 cze 2007 11:34
Płeć: Kobieta

Post autor: blazenada »

o jezu : )

malo czasu bedzie, a i temat... hm... ciekawy : D
zobaczymy : >

powodzenia wszystkim : )
' Nazwali mnie szalencem, ja ich nazwalem szalencami i, do diabla, przeglosowali mnie. '
(Nathaniel Lee, angielski dramaturg z XVII wieku, ktory zostal zeslany do slawnego londynskiego azylu psychiatrycznego Bedlam)

Awatar użytkownika
Radioaktywny
Niegrzeszny Mag
Posty: 1706
Rejestracja: pn, 16 lip 2007 22:51

Post autor: Radioaktywny »

BlackHeart pisze:Więc, jak mi moja ograniczona wyobraźnia podpowiada, trzeba będzie zaimplementować świadka zstąpienia chrześcijańskiego boga (chrześcijańskiego, bo "Pana" z dużej litery, a to tylko chrześcijanie wyprawiają raczej), trzeba będzie ażeby ten bóg w chwale przychodził, no i trzeba będzie zrobić mhroczną posypkę z gniewu.
No to ja Cię zaskoczę;-)

Heh, a jak pomyślę, że jeszcze przedwczoraj jedyny pomysł, jaki miałem na tekst warsztatowy, dotyczył obłąkanego anioła, to mi się śmiać chce:-D Choć nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek istniały warsztaty, na które miałbym tylko jeden tekst - zawsze musi być ten drugi lub nawet trzeci (pomijając oczywiście warsztaty, na które tekstów i pomysłów miałem zero:-P).
<już mnie tu nie ma>
There are three types of people - those who can count and those who can't.
MARS!!!
W pomadkach siedzi szatan!

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

O, tak, w bólach rodzić będziecie, Autorzy. :P:P:P
I się sprawdza, jak widzę!
Dobrze, dobrze. Jestem ciekawa wyników. :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Varelse
Dwelf
Posty: 511
Rejestracja: czw, 13 lip 2006 11:12

Post autor: Varelse »

Dowód na istnienie tzw. złośliwości rzeczy martwych: jak nie miałem neta, to akurat warsztaty wyskoczyły. Temat mi się komponuje z pomysłem, który mi się pałęta po głowie od dłuższego czasu, chociaż on nieco za banalny jest, trza będzie coś ciekawszego skombinować.
Ale tak naprawdę nie miałbym nic przeciwko umieraniu, gdyby nie następowała po nim śmierć - Thomas Nagel


Szczury z Princeton, Nowa Fantastyka 9/2009

Awatar użytkownika
mirael
Mamun
Posty: 175
Rejestracja: sob, 13 paź 2007 22:59

Post autor: mirael »

Czy jest możliwe żeby w tekście użyć dwa rodzaje czcionki mam na myśli czy część tekstu może być pisana kursywą ? Jeżeli tak to kogo o to ładnie poprosić ?
..::Reality Is Almost Always Wrong::..

Komu potrzebna jest inteligencja, świadomość i takie tam podobne?

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Chyba wystarczy zaznaczyć początek kursywy:, koniec kurysywy: [/i ] (tylko bez spacji w tych kwadratowych nawiasach). I samo wyjdzie, jak mi się zdaje... :X
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Post autor: Keiko »

Radioaktywny pisze:
BlackHeart pisze:Więc, jak mi moja ograniczona wyobraźnia podpowiada, trzeba będzie zaimplementować świadka zstąpienia chrześcijańskiego boga (chrześcijańskiego, bo "Pana" z dużej litery, a to tylko chrześcijanie wyprawiają raczej), trzeba będzie ażeby ten bóg w chwale przychodził, no i trzeba będzie zrobić mhroczną posypkę z gniewu.
No to ja Cię zaskoczę;-)
heh, a później się okaże, ze ten, kto wyklikał mhroczne zstąpienie chrześcijańskiego Boga był mega oryginalny, bo cała reszta chcąc być wielce nowatorska napisała o tym samym :D do czego walnie przyczyniło sie plotkowanie w wątku warsztatowym ;) i tym sposobem doprowadzimy WK* do łez - ze śmiechu :P

* WK - czyli Wielcy-Komentujący
Wzrúsz Wirúsa!

Ha! Będziemy nieśmiertelni! To nie historia nas osądzi, lecz my osądzimy ją! (Małgorzata)

Zablokowany