Ilustracje....

czyli odpowiednie miejsce dla bibliotekarzy, bibliofilów, moli książkowych i wszystkich tych nieżyciowych czytaczy

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Gata Gris
Kurdel
Posty: 701
Rejestracja: sob, 18 paź 2008 09:23

Post autor: Gata Gris »

Kiedy czytam książkę wydaną przez Fabrykę Słów, często mam dodatkową rozrywkę. Bywa, że każdy rozdział zaczyna się małym obrazkiem, który jest fragmentem większego obrazka, zamieszczonego w innym miejscu. No i zaczyna się zabawa w dopasowywanie... Szczególnie fajnie wychodziło mi to przy "Psie i klesze" :)
Bardzo lubię czytać! Na świecie jest tyle wspaniałych książek! Ja na ten przykład mogę pić miesiąc albo dwa, a potem wziąć i przeczytać jakąś książkę... I ta książka wyda mi się taka dobra, a ja sobie taki zły, że się okropnie denerwuję...

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Re: Ilustracje....

Post autor: Navajero »

Feline pisze: A czy jest też dieselpunk? ;))
No jest. Swego czasu napisawszy osadzone w latach 30- ych opowiadanie, dowiedziałem sie, że to właśnie dieselpunk. Człowiek uczy się całe życie :)
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3147
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Post autor: Q »

Swoją drogą z tymi -punkami to jak dla mnie jakaś mania nazywania. Kiedyś tak łatwo nie okrzykiwano powstawania nowych nurtów.

(NMSP.)

E: korekta
Ostatnio zmieniony sob, 14 lut 2009 17:10 przez Q, łącznie zmieniany 1 raz.
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Może każdy chce być odkrywcą nowego nurtu? :P
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

ODPOWIEDZ