VII B EDYCJA WT - PÓŁTORA KOMICZNEGO DRABBLE'A

Moderator: RedAktorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Post autor: No-qanek »

Proponuję jajcarza.
No i byłby element komizmu :P
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Zbyt proste i zbyt nachalne. :P
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
KPiach
Mamun
Posty: 191
Rejestracja: śr, 18 sty 2006 20:27

Post autor: KPiach »

Margo, wygrałaś - jajnik zajęty spowodował, że splułem monitor ;-)
Myślenie nie boli! Myślenie nie boli! Myślenie... AUĆ! O, cholera! To boli!

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Hyyyy. Wiedziałam! :D
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Teano
Kadet Pirx
Posty: 1309
Rejestracja: wt, 05 cze 2007 19:05

Post autor: Teano »

Jajecznik jest cudny.
Skończyła. Uspokojona odwróciła się by znów ujrzeć rozpłatane podbrzusze partnera.
– Będziesz doskonałym jajecznikiem. Pora składać jajeczka.
Tylko coś trza by zrobić z tym powtórzeniem w ostatnim zdaniu.
Ale w tym kontekście nawet jajnik całkiem nieźle by pasował.
Mordor walnął maczugą Orbana w łysy czerep. Po chwili poczuł to samo.
Umowa sporządzona została w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach,
po jednym dla każdej ze stron.

� Dżirdżis

Awatar użytkownika
Melchior
Sepulka
Posty: 25
Rejestracja: czw, 11 maja 2006 21:52

Post autor: Melchior »

Dziękuję wszystkim za opinie.
Co do analizy Małgorzaty, to mogę tylko powiedzieć: mea culpa.
Wszystkie pomysły, typu, dlaczego chmury niebieskie w piekle były dla jego mieszkańców wstrętne, czemu pracownicy byli ubrani na czarno - to z tekstu wypadło.
Oczywiście, zgodnie z Dantem, samobójcy cierpią w siódmym kręgu piekielnym - skąd mi się tam wziął pierwszy - do dzisiaj nie mam pojęcia.
Nie ma miłości w twojej przemocy.

Awatar użytkownika
bio
Mamun
Posty: 133
Rejestracja: wt, 20 mar 2007 11:09

Post autor: bio »

To jakiś znak z góry. Wszedłem tutaj po raz pierwszy i natykam się po raz nie wiem który na informację, że jeden z forumowiczów napluł z powodu dobrego nastroju na monitor - tym razem był to kolega z dziwnym nosem na swym avatarku. Ale tak w ogóle, to niemal wszyscy w sieci kultywują ten zwyczaj plucia na monitory, gdy ktoś im zrobi dobrze. Dlatego uważam, że pora napisać opowiadanie o świecie, gdzie na monitorach fabrycznie montuje się : a) chlapacze, b) ruchome wycieraczki, lub c) dołącza się do zestawu pojemnik-atomizer z łagodnym płynem myjącym, oraz irchową ściereczkę do pozbywania się śladów. Może nie będzie to przełom w technologicznej futurologii zbeletryzowanej, ale pewne sprawy po prostu trzeba załatwić, a nie chować głowę w piasek, lub inne sypkie podłoże.

Awatar użytkownika
KPiach
Mamun
Posty: 191
Rejestracja: śr, 18 sty 2006 20:27

Post autor: KPiach »

Drogi bio!

Niezwykle wysoko cenię sobie osoby, które posiadają umiejętność, a nawet zmysł, obserwowania otaczającego ich świata, dzięki czemu potrafią dogłębnie zrozumieć i opisać mechanizmy rządzące naszą egzystencją na tym łez padole. Jeszcze większą radością napawają mnie przypadki gdy takowi iluminatorzy dzielą się swymi spostrzeżeniami, dając nam, zwykłym śmiertelnikom, okazją wglądu i zrozumienia - przynajmniej częściowego - normalnie niedostępnych mechanizmów.
Starając się sprostać takim postawom, pragnę podzielić się pewnym spostrzeżeniem. Otóż zaobserwowałem kilka zachowań, które wydają się być pokrewne temu, opisanemu przez Ciebie. Mianowicie chodzi mi o turlanie się po podłodze lub np. pod stołem oraz zalewanie klawiatury płynami rozmaitymi.
Polecam je Twojej uwadze.

Prawdziwie oddany
Ten z dziwnym nosem

P.S.: Cieszę się również, że nasza wymiana poglądów tak wiele wniosła do dyskusji na temat utworów zamieszczonych w niniejszym wątku.


EDIT: literówka
Myślenie nie boli! Myślenie nie boli! Myślenie... AUĆ! O, cholera! To boli!

Awatar użytkownika
bio
Mamun
Posty: 133
Rejestracja: wt, 20 mar 2007 11:09

Post autor: bio »

Dziękuję za podsunięte pomysły. Bardzo mi miło. Z utworami będę zapoznawał się stopniowo w wolnych chwilach.

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Post autor: Keiko »

Pytanie do Gadulissimy:

Czy zła i niedobra reszta*, która swój honor warsztatowicza splamiła czerwonymi lub żółtymi kartkami, będzie jeszcze uwzględniona w komentarzach, czy musi się obejść smakiem?

*Niektórym z tej reszt bardzo zależy, więc gdyby można Cię było czymś przekupić...

Awatar użytkownika
Teano
Kadet Pirx
Posty: 1309
Rejestracja: wt, 05 cze 2007 19:05

Post autor: Teano »

Keiko pisze:*Niektórym z tej reszt bardzo zależy, więc gdyby można Cię było czymś przekupić...
Tak, możemy nawet przekupiać na spółkę
Mordor walnął maczugą Orbana w łysy czerep. Po chwili poczuł to samo.
Umowa sporządzona została w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach,
po jednym dla każdej ze stron.

� Dżirdżis

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Przyjmuję łapówki wyłącznie w godzinach. Proszę mi tak ze cztery godziny dodatkowo na dobę dorzucić. :P

Pomijając nawał zadań ostatnio i zbliżający się numer Fta, to jak na złość Progenitura i Szpitalnicy właśnie skończyli tłumaczenie fanficka (tak, niestety, przez te Warsztaty przekazałam parę zadań synowi i w rezultacie nieoczekiwanym zupełnie Szpitalnicy czytają dla MNIE! :P)

Znaczy, proszę o wybaczenie, że to jeszcze potrwa.
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Post autor: Keiko »

Małgorzata pisze: Znaczy, proszę o wybaczenie, że to jeszcze potrwa.
Super, czyli trzeba cierpliwie czekać :)

Ewentualnie zawsze możesz zrobić jak Ika, zapytać się kto chce i chętnych obdzielić skrawkami wolnego czasu, jak już się jakieś pojawią.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Wszyscy chcą. A ja nie potrafię skrawkami, bo to Warsztaty, nie taka opinia na szybko. Zostało kilku, których cierpliwość winna być nagrodzona.

Wrócę na Warsztaty, bo trzeba wszystko pozamykać, zanim się otworzy. :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Post autor: Keiko »

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz. Nie traktuj tego - broń Buddo - jako poganiania, czy coś w tym stylu. Chciałam jedynie wiedzieć "jak sie sprawy mają".

Zablokowany