"Czas Fantastyki"

czyli wszystko o periodykach, które nie są Fahrenheitem

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rheged
Stalker
Posty: 1886
Rejestracja: pt, 16 wrz 2005 14:35

Post autor: Rheged »

Ebola pisze:Pomyśli, baronie, mam na niego haka :)
tak! To jest szantaż.
Skuteczny, dodajmy ;]
A skoro Przewodas szuka nie rozmówców, a kontynuatorów jego własnych myśli więc ja faktycznie nie spełniam warunków do dyskusji. Niniejszym serdecznie dziękuję, temat wróci w Para-nauce (jak się uporam z deadlinami). I tak, to jest obietnica ;]
Emil 'Rheged' Strzeszewski
Pipe of the rising sun, Sympathy for the pipe
Pipe of the storm, Born to be pipe

Awatar użytkownika
baron13
A-to-mistyk
Posty: 3516
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 09:11

Post autor: baron13 »

:-))))

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

I to jest myśl!
A, że zdradziecka bestia z nie była, to inna bajka;). Myślałem, że rozprawiamy o nim w kategoriach krwiożerczości:D.
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Korowiow
Ośmioł
Posty: 657
Rejestracja: wt, 25 paź 2005 13:59

Post autor: Korowiow »

Navajero pisze:Łysiak mu wystarczająco tyłek obrobił :)
Eee, tam- Łysiak z wielką sympatią się do Talleyranda odnosił:)
Zjednoczony blok wszelkiego wstecznictwa

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Bo facet sprytny był. A bo to on jeden zdradził, kogo się dało. To się elastyczność nazywa:)
Jeśli ktoś się ze mną nie zgadza zawsze może baronowi tekst do pary z nauką wysłać. :P
Navajero? Możesz już opuścic rączkę.Widziałam jak ją trzymasz w górze. NIE???? Chcesz powiedzieć, że mi się zdawało??? Na pewno tego chcesz???
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
baron13
A-to-mistyk
Posty: 3516
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 09:11

Post autor: baron13 »

:-))

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Wirusie, ja jestem specjalista od służb specjalnych i cybernetycznej analizy terroru i innych takich, nie od Talleyranda :) A do tej zaparowanej nauki to może kiedyś coś napiszę, aż baronowi z uszu pójdzie para :D Ale raczej z zakresu swoich kompetencji. Może jakiś wykazik komunistycznych szpiegów z okresu dwudziestolecia? Plus spis agentów polskiej "Dwójki"? I rzucić to na łamy pod hasłem :" Sprawdź kim był Twój dziadek"? Od razu poziom czytelnictwa wzrośnie :P
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
baron13
A-to-mistyk
Posty: 3516
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 09:11

Post autor: baron13 »

:-)))

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Sprawdź z kim współpracował twój dziadek IMO lepsze :P
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Przewodas
Pćma
Posty: 294
Rejestracja: śr, 28 maja 2008 15:56

Post autor: Przewodas »

Rheged pisze:A skoro Przewodas szuka nie rozmówców, a kontynuatorów jego własnych myśli więc ja faktycznie nie spełniam warunków do dyskusji. Niniejszym serdecznie dziękuję, temat wróci w Para-nauce (jak się uporam z deadlinami). I tak, to jest obietnica ;]
Drogi Rhegedzie!
Skoro podjąłeś się jakże trudnej i niewdzięcznej roli sędziego we własnej sprawie by definitywnie rozstrzygnąć nurtujący nas problem filozoficzny, to czy mógłbyś ów wycięty temat zatytułować: "Przewodas na tropie homo sapiens"?

Nawiasem mówiąc, wystarczy się tylko trochę odsłonić i natychmiast poznajemy osobistą kulturę tych co najgłośniej wołają o kulturę....

Awatar użytkownika
Rheged
Stalker
Posty: 1886
Rejestracja: pt, 16 wrz 2005 14:35

Post autor: Rheged »

Przewodas pisze:
Rheged pisze:A skoro Przewodas szuka nie rozmówców, a kontynuatorów jego własnych myśli więc ja faktycznie nie spełniam warunków do dyskusji. Niniejszym serdecznie dziękuję, temat wróci w Para-nauce (jak się uporam z deadlinami). I tak, to jest obietnica ;]
Drogi Rhegedzie!
Skoro podjąłeś się jakże trudnej i niewdzięcznej roli sędziego we własnej sprawie by definitywnie rozstrzygnąć nurtujący nas problem filozoficzny, to czy mógłbyś ów wycięty temat zatytułować: "Przewodas na tropie homo sapiens"?
Wrodzona kultura (bądź jej wrodzony brak) pozwalałaby mi przychylić się do Twojej prośby (wszystko, abyś był szczęśliwy), aczkolwiek do Para-nauki artykuł nie będzie traktował o naszej dyskusji, ale zaledwie o jej małym wycinku, tzn. o ontologicznej zasadzie tożsamości (bądź o problemie podobnym). Z tego powodu nazwę go inaczej.
Emil 'Rheged' Strzeszewski
Pipe of the rising sun, Sympathy for the pipe
Pipe of the storm, Born to be pipe

Awatar użytkownika
Ika
Oko
Posty: 4256
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:26

Post autor: Ika »

Panowie, do brzegu, albo do innych wątków.
I nie podoba mi się, że analiza sposobu bycia pewnego autora, takoż analizowanie przez tego autora sposobu bycia interlokutorów wypełzło poza wątek rzeczonego autora.
Przywołuję Was wszystkich łagodnie do porządku, si?
Idźcie się uczyć kultury, lub dawać popisy chamstwa w jakimś innym miejscu.
Im mniej zębów tym większa swoboda języka

Przewodas
Pćma
Posty: 294
Rejestracja: śr, 28 maja 2008 15:56

Post autor: Przewodas »

Patrzę sobie na bełkot na Forum NF odnośnie najnowszego numeru CzF i zastanawiam się jakimi słowami należałoby to kulturalnie skomentować?

A może kultura jest zupełnie nie na miejscu w kontaktach z minogami?

Awatar użytkownika
Ika
Oko
Posty: 4256
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:26

Post autor: Ika »

Minogi chyba nie. Człowieka kulturalnego - zawsze.
Im mniej zębów tym większa swoboda języka

Przewodas
Pćma
Posty: 294
Rejestracja: śr, 28 maja 2008 15:56

Post autor: Przewodas »

Jestem cham, cham, cham!
Chamowaty cham, cham, cham!
Chamstwo, cham, cham, cham!
Tylko cham, cały cham, całkiem cham!

Ale za to MYŚLĘ, proszę pop-bydła!

ODPOWIEDZ