Jesteś bardziej męski czy kobiecy?

... albo i nie.

Moderator: RedAktorzy

Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Wiedziałam, że nie zmieszczę się w skali, hehe- strefa wspólna :)

Awatar użytkownika
Radioaktywny
Niegrzeszny Mag
Posty: 1706
Rejestracja: pn, 16 lip 2007 22:51

Post autor: Radioaktywny »

Lux Perpetua pisze:]Zresztą, ja już naprawdę nie wiem, kim jest Radioaktywny:)
Cytując pewien znany utwór: For you I am an Enigma^^
A kim jestem? Ach, te filozoficzne pytania. Jestem z pewnością na tyle złożoną istotą, że życia nie starczy na odkrywanie wszystkich moich oblicz:-) Porzuć wszelką nadzieję:->
There are three types of people - those who can count and those who can't.
MARS!!!
W pomadkach siedzi szatan!

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Ja też, to takie przytłaczające. Przez ten test straciłem swoją tożsamość! KIM JA JESTEM?! Droga redakcjo, proszę o szybką odpowiedź!
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Uważaj, bo Ci RedAkcja odpowie. I dopiero będziesz miał problem.
<evil laughter mode on>BUHAHAHAHA<evil laughter mode off>
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Czy w związku z moją kobiecą naturą grozi mi ciąża? A ciąża pozamaciczna?
Millenium Falcon Ty tu nie ironizuj droga Pani, ja tu walczę o swoje jestestwo!:)
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Jakbym była wolonomurarze, to też był walczyła. Rozdwojenie jaźni - straszna rzecz. Rozdwojenie jaźni na dwóch budowlańców z plemienia Wolono - jeszcze straszniejsza. ;P
Pszpszm, NMSP
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

My, wolnomurarze, nigdy, przenigdy nie mieliśmy jeszcze niczego rozszczepionego, zapamiętaj to Millenium. Zapamiętaj, bo kiedy już opanujemy świat (niebawem, niebawem) będziesz pierwszą, która dostanie się w naszą niewolę! Pierwszą, na której wykonamy coś potwornego. Coś, co zwiemy powolnomurarstwem. Będziesz zapowolnomurowana <szaleńczy, złowrogi śmiech>. Kawy, herbaty, czy coś mocniejszego? Pani jakaś smutna, jakaś zapłakana. My tutaj wszyscy weseli. Że rozdwojenie jaźni? Nie wiem doprawdy o czym Pani mówi...:)))
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Orson, nie Wy, wolnomurarze, tylko Ty - wolononomurarze. Zerknij może w sygnaturkę własną, co? ;P I zapamiętaj, że literówki straszna rzecz. Niszczą siłę przekazu. ;P
Poza tym, dziękować za dobre chęci, ale ja już do masonerii wstąpiłam. ;)
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Gesualdo
Niegrzeszny Mag
Posty: 1752
Rejestracja: pn, 01 wrz 2008 14:45

Post autor: Gesualdo »

Ja tylko na chwilę.
Tak z ciekawości, jaki jest mianownik od wolonomurarze?
Wolonomurarz/a. Więc?
"Jestem kompozytorem i coś pewnie chciałem, ale już zapomniałem."

Awatar użytkownika
Laris
Psztymulec
Posty: 916
Rejestracja: czw, 11 gru 2008 18:25

Post autor: Laris »

A ja gdzieś czytałem, że nie wolnomurarze, a wolnomularze vel masoneria.

Wolnomularz, wolnomularza, wolnomularze i tak dalej, z braku chęci nie będę przez wszystkie przypadki odmieniał.
Najmniej pamiętam zajęcia w szkole,
bo żaden z nas się tam nie nadawał.
Awantura - Pokolenie nienawiści

Darkaraghel

Post autor: Darkaraghel »

Bardzo fajny ten test :). Takie zabawki to była kiedyś moja praca. Znałem już wynik nim skończyłem rozwiązywać :)
Oczywiście jestem mężczyzną ale mam żeński mózg :))))

Awatar użytkownika
Albiorix
Niegrzeszny Mag
Posty: 1768
Rejestracja: pn, 15 wrz 2008 14:44

Post autor: Albiorix »

wolni murarze
nie rozumiem was, jestem nieradioaktywny i nie może mnie zniszczyć ochrona wybrzeża.

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Oczywiście, że wolnomularze, czy też masoneria, lecz żaden wolnomularz, brat (lub nieregularna siostra) nie nazwie siebie masonem. W każdym razie rzadko.
A wolnomurarze też istnieją. To właśnie im zawdzięczamy obecny stan dróg, niekończące się remonty. To sekta, którą należy ścigać i gnębić. Bezwzględnie.

PS Millenium, jako kobieta wolnomularka jesteś chyba pierwszą na liście ,,Kogo dzisiaj spalimy":). Taka kobieta wolnomularka, w Polsce mogąca należeć tylko do ,,Prometei", ma przechlapane. Loże regularne i nieregularne uważają ją za sekciarkę. Większość religijnych związków chrześcijańskich uważa ją za sekciarkę. Sunnici, szyici, wahabici i inni ,,ici" oprócz chyba odłamu sasyńskiego uważają ją za sekciarkę.
Millenium, cały świat przeciwko Tobie. Jesteś moją bohaterką;D.

Edit: PS
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Orsonie, jeśli "wolnomularze to popraw sobie literówkę w sygnaturce :)
E.literówka
Ostatnio zmieniony pn, 15 cze 2009 22:57 przez Ebola, łącznie zmieniany 1 raz.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Ale ja jestem wolnomurarzem, a w dodatku wolnomurarzem ze skłonnoścami masochistycznymi. W wolnych chwilach poluje na dzieci i zjadam dziewice. Trzymam sztamę z tym co złe i plugawe. Ot co.
Z tymi wolnomurarzami to jest taki żarcik. Istnieją TYLKO molnomularze, bądź masoni, jak kto woli.
Otóż kiedyś na budynku Loży Wschodu Polski, czy też sąsiednim napisano: ,,J***ć masonów, molnomurarze won z Polski!". Innym razem napis kazał ,,j***ć mansonów". Marilyn z pewnością by się obraził.
Zatem stwierdziliśmy, że skoro co jakiś czas pojawiają się napisy nawołujące do nienawiści do mansonów i wolnomurarzy, to rzeczywiście muszę oni istnieć. Jako pierwszy przyznałem się do bycia wolnomurarzem:).
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

ODPOWIEDZ