ZWT I, czyli Zreformowane Warsztaty Tematyczne START!

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

ZWT I, czyli Zreformowane Warsztaty Tematyczne START!

Post autor: Małgorzata »

Zaczynamy po przerwie. Numerujemy od nowa, żeby było zabawniej.

Temat: To nie była miłość jak z "Przeminęło z wiatrem"...
Formalne ograniczenie: musi być dwóch pierwszoplanowych bohaterów - równorzędnych
Limit: do 1000 znaków
Termin nadsyłania prac: trzy tygodnie, czyli do 15 lipca 2009 (jak zwykle najpóźniej do północy).

Prace prosimy nadsyłać na PW Bebe, z wyłączoną opcją BBCode.
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Sexy Babe
Fargi
Posty: 308
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 23:42

Post autor: Sexy Babe »

CKM, CKM, asz sie doCKM.
Miejmy nadzieję że wszystkim wyjdzie na zdrowie B-)
A właśnie, zdrówko evrybady, na dobry początek <cheers>
Zbyt mało pamięci lub miejsca na dysku aby...

Awatar użytkownika
Ellaine
Klapaucjusz
Posty: 2372
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 22:07
Płeć: Kobieta

Post autor: Ellaine »

Kurde... nigdy nie widziałam "przeminęło z wiatrem", książki też nie czytałam...! xD Będzie trzeba poszukać jakiegoś skrótu, czy innego streszczenia... ;) A poza tym to się cieszę :)) Może jednak coś się wymyśli ;)
BP MSPAN
Piękne kłamstwo? Uwaga! To już twórczość - S. J. Lec
Cudnie, fajnie i gites - gdy definitywnie odwalę kitę - J. Nohavica
Rękopis znaleziony w pękniętym wazonie

Awatar użytkownika
rubens
Fargi
Posty: 437
Rejestracja: sob, 23 lut 2008 00:00

Post autor: rubens »

Powiem szczerze, że temat niebagatelny i... nie wiem jak go ugryźć :D Ale, połamię sobie jeszcze głowę, może coś się wykombinuje. Niemniej jednak, za temat macie po piwie wUadzo, bo zagwozdka niezła ;)
Niecierpliwy dostaje mniej.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Temat zawdzięczamy pewnej grupie hip-hopowej (albo może rapowej, nie jestem pewna)... :)))
W każdy razie, to początek piosenki jest. :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Z tego co wiem, nie jest to skład tylko SP Liroy'a. Małgorzato, nie ma czegoś takiego jak grupa h&h, jest skład. Gdybyś skład nazwała grupą każdy ziomek na dzielni luknął by na Ciebie i wiedział, że nie masz zajawki na chill mix;))).
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Atsa
Mamun
Posty: 177
Rejestracja: pt, 31 paź 2008 15:39

Post autor: Atsa »

Ja oglądałam film.
Ym... i nie wiem co wymyślić!
Coś czuję, że będzie banalnie.
Nieokiełznany wulkan imaginacji.

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

A ja już pomysł mam. Kwestia tego, czy pomysł będzie ok, czy nie ok oraz czy realizacja będzie ok, czy nie ok:).
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Orson pisze:Z tego co wiem, nie jest to skład tylko SP Liroy'a. Małgorzato, nie ma czegoś takiego jak grupa h&h, jest skład. Gdybyś skład nazwała grupą każdy ziomek na dzielni luknął by na Ciebie i wiedział, że nie masz zajawki na chill mix;))).
Ziom z góry nie wyszkolił mnie jeszcze odpowiednio, jak widać. :)))

edit: Progenitura mi mówi, że to utwór składu Karramba.
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Hitokiri
Nexus 6
Posty: 3318
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006 15:59
Płeć: Kobieta

Re: ZWT I, czyli Zreformowane Warsztaty Tematyczne START!

Post autor: Hitokiri »

Małgorzata pisze:Temat: To nie była miłość jak z "Przeminęło z wiatrem"...
...ty miałaś duży biust, a ja miałem sałatę
;DD

Podoba mi się :) Może uda mi się coś wymyślić :))
"Ale my nie będziemy teraz rozstrzygać, kto pracuje w burdelu, a kto na budowie"
"Ania, warzywa cię szukały!"

Wzrúsz Wirusa! Podarúj mú "ú" z kreską!

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Progenitura mi mówi, że to utwór składu Karramba.
Ale w wykonaniu SP Liroy'a, jeszcze sprawdzę, bo być może Progenitura ma rację. Małgorzato, widać, że jeszcze nie raz musisz przeżyć ustawkę na sukę i mieć życie po baggy:P. Znam kilku takich, co pokażą Ci co znaczy ,,życie na ulicy, yo, yo!":D. Jeśli chcesz korepetycji, zapraszam:P.
A swoją drogą, to naprawdę dobry i ciekawy temat. Coś ostatnio się Piekielnego Kolegium teksty piosenek trzymając, jako tematy:).
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Przestań, Orsonie! :)))
Tak naprawdę, to nie chcę się niczego uczyć, zwyczajnie nasiąkam w skutek bliskich spotkań z odmienną inteligencją - ziom z góry jest oswajany (tak trochę, żeby był bardziej "swojski" ziom), więc następuje wymiana. Np. ziom umie już powiedzieć mi "dzień dobry", zamiast "joł". A ja umiem się przywitać ładnie: "joł, ziom". :P:P:P
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Zachowując kulturę, chwalmy odmienność:D Prawdziwa wymiana doświadczeń:P.

Edit: literówka.
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Ellaine
Klapaucjusz
Posty: 2372
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 22:07
Płeć: Kobieta

Post autor: Ellaine »

Khem... osobiście nie widzę nic trudnego w tym temacie (pewnie się okaże że napisałam nie na temat i wyląduję pod krechą :D ).
Właściwie to tekst mój sobie leży od dwóch? trzech dni. Leży, bo jakoś uznałam za nazbyt bezczelne wysyłanie go tak ad hoc. Może jeszcze coś w nim naprawię :))
edit: ale za to musiałam chwilę poświęcić by rozkminić, jak wyglądała miłość w "przeminęło z wiatrem" :)
Piękne kłamstwo? Uwaga! To już twórczość - S. J. Lec
Cudnie, fajnie i gites - gdy definitywnie odwalę kitę - J. Nohavica
Rękopis znaleziony w pękniętym wazonie

Zabroniona

Post autor: Zabroniona »

Witajcie po przerwie!!
Litości jak ja nie lubię grup HH hihi;) (grupa bo składa się z kilku osób, więc termin trafny)w dodatku żeby użyć tytułu takiej ładnej historii do takiej... piosenki. Słownictwo – nie da się tego słuchać. Niedobrze się robi. A tak poza tym chyba ziomy z karramby nie znają „Przeminęło”, bo przecież Scarlett wyszła z początku za Butlera tylko dla kasy. Potem po śmierci Ashleya dopiero zrozumiała kogo naprawdę kocha. Także jej cel był taki jak dziewczyny w piosence – być z kimś dla pieniędzy. Ziomy po prostu sobie taki rym znaleźli, aby pasowało. Bo przecież to się rymować musi :D
No tak, chyba, że chodziło im o taką różnicę, że Butler naprawdę kochał Scarlett, a ziom z piosenki chciał być z tą laską tylko dla pierdolenia się – także był na takim samym poziomie na jakim dziewczyna, o której śpiewa – rymuje, opowiada? XD Ale na szczęście nie musimy się bazować na tej ehm... piosence, tylko na tym jednym zdaniu. Prawda?? xD
Cieszę się, że warsztaty ruszyły :)

ODPOWIEDZ