Knights of Time

czyli Rocket Propelled Grenade albo coś zupełnie innego

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
vendetta_222

Knights of Time

Post autor: vendetta_222 »

Zapraszam wszystkich do odwiedzenia najnowszego autorskiego systemu bitewnego mojego autorstwa.
Oto adres strony internetowej gry:
http://piotrek.mediawebdesign.pl
Oraz forum:
http://knightsoftime.pun.pl/

Knights of Time to całkiem nowe spojrzenie na gry bitewne. Proste i przejrzyste zasady sprawiają że rozgrywka jest prosta i bardzo dynamiczna. W przeciwieństwie do innych systemów bitewnych w Knights of Time można grac figurkami w skali 1/72 oraz 1/76 dzięki temu koszt zakupu armii jest naprawdę niski, a specjalnie dla tych którzy nie chcą lub nie mogą sobie pozwolić na zakup figurek w dziale download coś specjalnie dla nich! Informacje co do oficjalnej premiery zostaną podane na stronie systemu

vendetta_222

Post autor: vendetta_222 »

zapraszam wszystkich do dyskusji na temat systemu!

Awatar użytkownika
Albiorix
Niegrzeszny Mag
Posty: 1768
Rejestracja: pn, 15 wrz 2008 14:44

Post autor: Albiorix »

Musisz się przedstawić w wątku powitalnym bo inaczej nikt Cię nie będzie lubił.
nie rozumiem was, jestem nieradioaktywny i nie może mnie zniszczyć ochrona wybrzeża.

Awatar użytkownika
Laris
Psztymulec
Posty: 916
Rejestracja: czw, 11 gru 2008 18:25

Post autor: Laris »

No. Ja na przykład już nie lubię. :p
Najmniej pamiętam zajęcia w szkole,
bo żaden z nas się tam nie nadawał.
Awantura - Pokolenie nienawiści

vendetta_222

Post autor: vendetta_222 »

a czemu to jeśli można wiedzieć? I co najważniejsze za co?

Awatar użytkownika
Albiorix
Niegrzeszny Mag
Posty: 1768
Rejestracja: pn, 15 wrz 2008 14:44

Post autor: Albiorix »

Wzorujesz się na Warhammerze jak widzę. Opisz jakie masz nad nim przewagi, tzn jaka jest przewaga Twojego systemu nad prostą konwersją Warhammera bitewnego na grę historyczną?
nie rozumiem was, jestem nieradioaktywny i nie może mnie zniszczyć ochrona wybrzeża.

vendetta_222

Post autor: vendetta_222 »

Po pierwsze system mój nie był wzorowany na warhammerze i bardzo się tego wystrzegalismy. Po drugie chcesz znać zalety mojego systemu w porównaniu do battla?
Oki może w punktach będzie prościej:
1.System dowodzenia dzięki czemu dowódca nie jest juz tylko herosem ale wydaje rozkazy, formuje szyki, zagrzewa do walki.
2.Formacje które sprawiaja że dzięki odpowiedniemu ustawieniu wojska otrzymujemy pewne bonusy.
3.Dynamiczny system walki ponieważ nie są to już walki 2,3,4 klocków wojska a dynamiczna walka gdzie można przebić szyki przeciwnika, walczyć w zwarciu a czasem patrzeć jak szarża jazdy przebija sie przez nasze 2-3 szeregi piechoty.
4. Dynamiczna prosta w obsłudze mechanika bez zbędnych tabel oraz zbędnych rzutów.
5. System konstrukcji armii który powoduje ze każdy ma takie same szanse i mozliwości dzięki czemu bardziej trzeba będzie polegac na taktyce i strategii niż na rzutach kośćmi bądź przewadze zapisanej w zasadach odgórnie.
6.O wiele prostsze zasady(narazie niestety tego nie widać ale przez weekend postaram sie to wszystko ujednolicić tak by było to widać) co wykazały beta testy przy opracowywaniu mechaniki gry.

Awatar użytkownika
Laris
Psztymulec
Posty: 916
Rejestracja: czw, 11 gru 2008 18:25

Post autor: Laris »

vendetta_222 pisze:a czemu to jeśli można wiedzieć? I co najważniejsze za co?
Nie podoba mi się Twoja reklama, to, że nawet w Łowisku się zareklamować musiałeś i tak dalej.
Owszem są tacy, którym ten nachalny "stajl" nie przeszkadza, ale mnie drażni. I nie rozumiem, czemu się z bitewniakiem na Fahrenheicie reklamujesz.
Najmniej pamiętam zajęcia w szkole,
bo żaden z nas się tam nie nadawał.
Awantura - Pokolenie nienawiści

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Ja także. Znaczy, ja także nie rozumiem.
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

vendetta_222

Post autor: vendetta_222 »

Pisze tu o swoim systemie chociażby z tego samego powodu z jakiego pisze sie tu o rpg i innych tematach. Przed wpisaniem postu dokładnie przeglądam forum czy są podobne posty i dopiero pisze. Niema tak że pisze na pierwszych lepszych forach na ten temat. A prezentowania wlasnej twórczości forum chyba niezabrania.

Awatar użytkownika
Albiorix
Niegrzeszny Mag
Posty: 1768
Rejestracja: pn, 15 wrz 2008 14:44

Post autor: Albiorix »

O RPGach i grach komputerowych pisze się bardzo mało tu.
nie rozumiem was, jestem nieradioaktywny i nie może mnie zniszczyć ochrona wybrzeża.

Awatar użytkownika
Laris
Psztymulec
Posty: 916
Rejestracja: czw, 11 gru 2008 18:25

Post autor: Laris »

vendetta_222 pisze: A prezentowania wlasnej twórczości forum chyba niezabrania.
Zezwala na prezentowanie swojej twórczości w odpowiednim dziale. Każdemu użytkownikowi, raz na dwa tygodnie. Ale ta "twórczość" to nie jest figurkowy bitewniak, erpeg, alibo co innego. xd
Jak już powiedziałem, mnie się nie podoba Twoje postępowanie, ale nic mi do tego. ;)
Najmniej pamiętam zajęcia w szkole,
bo żaden z nas się tam nie nadawał.
Awantura - Pokolenie nienawiści

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Jak już powiedziałem, mnie się nie podoba Twoje postępowanie, ale nic mi do tego. ;)
Mi też, mi też!:) <piszczy wychylając się zza ramienia Larisa> W sensie, że mi też się nie podoba i mi również nic do tego!
A na serio. To jest forum poświęcone twórczości i tfurczoździ literackiej. Każda inna jest mile widziana, ale ,,przy okazji". Ja tam nie wiem, nie znam się, ale osobiście wydaje mi się, że nieco pomyliłeś fora. Przywitałeś się chociaż?:)
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

vendetta_222

Post autor: vendetta_222 »

Tak przedstawiałem sie. Ok jeśli się to co tu napisałem niepodoba to niech nie pisze ew zgłosi adminowi żeby przeniósł wątek i tyle.

Awatar użytkownika
Metallic
Kadet Pirx
Posty: 1276
Rejestracja: sob, 22 mar 2008 21:17
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Metallic »

Gdzie? Na inne forum?

BP NMSP
"...handlarz starym książkami odkrywa, że jego zarośnięte chwastami, najzwyklejsze w świecie podwórko jest znacznie dłuższe, niż się wydaje - w istocie sięga ono aż do samych bram piekieł."

ODPOWIEDZ