Błądzenie / 11,6 k

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Kruger »

Jezu, zejdźcie z chłopaka już.
Wstawił sobie tekst o któym myślał, że dobry, został uświadomiony i teraz jego rzecz jak to przyjmie.
Dalsze posty w stylu Larisa powyżej to akurat coś w ten deseń, z powodu którego umarły NWL. Troszkę za bardzo się tutaj zaczynamy rozwodzić nad naturą autora. Zwracam uwagę, że do takich działań mogą być predysponowani najwyżej członkowie redakcji jako właściciele forum i warsztatów.
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Nawet my (Grupa Trzymająca Warsztaty i reszta Admicji) nie jesteśmy uprawnieni. Aksjomat krytyczny nie przewiduje wyjątków funkcyjnych. :)))

Dopóki nie zostanie przekroczona pewna granica w interakcji między Użytkownikami, rzecz jasna - wtedy w Forumokiecie są na to paragrafy.
So many wankers - so little time...

Lasekziom
Kadet Pirx
Posty: 1215
Rejestracja: ndz, 21 wrz 2008 12:49

Post autor: Lasekziom »

A mnie tam moja, świętej pamięci, babcia powtarzała: "cierpliwością i pracą ludzie się bogacą"
Jest takie powiedzenie programistów: "chcesz się nauczyć pisać - pisz".
Moja propozycja.
Nie skreślajmy nikogo. Warsztaty to miejsce nauki rzemiosła. Każdy ma szansę tu zaistnieć i się czegoś uczyć (nawet ja:P).

RadekM
Sepulka
Posty: 8
Rejestracja: pn, 21 wrz 2009 17:36

Post autor: RadekM »

Charakter pana jest co najmniej ambiwalentny. Z jednej strony dba o konia, z drugiej pastwi się nad nim. Czy naprawdę koń powinien zjeść swoje wypróżnienia i zastosować się do pańskiego nakazu, zatrzymania tego w sobie?

Ech, ta pokręcona natura ludzka!

Dziękuję za treściwy pokarm, czym są dla mnie merytoryczne opinie i uwagi, szczególnie w zakresie zasad JP, oraz kulturalne i pełne empatii wypowiedzi.

Żegnam.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Wiesz, Ziomie, Komentujący to jednak też ludzie. I jak się ich obrzuca nawozem, to raczej nie musi się im to podobać, nawet gdy robi to spec od materii miękkiej a podatnej.

Ale przypadek nie pierwszy i nie ostatni. I typowy, jak widać.
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

RadekM pisze:Żegnam.
Typowe, ale bym powiedział, że niepozbawione specyficznego kolorytu. I dość zauważalnie inne niż wyczyny choćby Cedricka
MSPANC
Jużmnietuniemaiwzasadziewcaleniebyło
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Post autor: hundzia »

hundzia pisze:
Wydaju mi się, że ten Ałtoru dostał to, czego chcial i dał wam znać, co o tym sądzi :P
HA!
RadekM pisze: Dziękuję za treściwy pokarm, czym są dla mnie merytoryczne opinie i uwagi, szczególnie w zakresie zasad JP, oraz kulturalne i pełne empatii wypowiedzi.

Żegnam.
powiedział: żegnam!

Powinnam była iść na psychologię!
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Lasekziom
Kadet Pirx
Posty: 1215
Rejestracja: ndz, 21 wrz 2008 12:49

Post autor: Lasekziom »

Ja już się nie zastanawiam, co on miał na myśli pisząc żegnaj i tą całą resztę. Nie mam siły na domysły, domniemania, przypuszczenia.
Podziwiam cię, że jeszcze potrafisz.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Bo widzisz, Ziomie, mamy już doświadczenie. Przypadki Autorów, którzy biorą czapkę i wychodzą nie są fenomenem, przywykliśmy, to i nie musimy się domyślać, już to przerabialiśmy. Szczura zauważyła, że to nic nowego - może czas się o jakąś statystykę pokusić, pewnie wyjdzie jakaś prawidłowość... :P
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Post autor: neularger »

Małgorzata pisze: (...) może czas się o jakąś statystykę pokusić, pewnie wyjdzie jakaś prawidłowość... :P
Jestem tu trzeci miesiąc i widzę to trzeci raz.
Zatem, wychodzi tak jedna sztuka co trzydzieści dni... :)))

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

A dokładniej? Pełnia, czy coś. W czasie pełni nasilają się różne zjawiska... Chociaż to nie mogłoby być tak proste. :)))
So many wankers - so little time...

Lasekziom
Kadet Pirx
Posty: 1215
Rejestracja: ndz, 21 wrz 2008 12:49

Post autor: Lasekziom »

neularger pisze:
Małgorzata pisze: (...) może czas się o jakąś statystykę pokusić, pewnie wyjdzie jakaś prawidłowość... :P
Jestem tu trzeci miesiąc i widzę to trzeci raz.
Zatem, wychodzi tak jedna sztuka co trzydzieści dni... :)))
:)
Może to będzie i offtop, ale czy do tych zostających też jest jakaś prawidłowość. Jest nas mniej czy więcej od tych, którzy przychodzą i odchodzą?

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Frekwencja WT wskazuje to chyba...
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Post autor: neularger »

Małgorzata pisze:A dokładniej? Pełnia, czy coś. W czasie pełni nasilają się różne zjawiska... Chociaż to nie mogłoby być tak proste. :)))
<OT mode on> Co tu można dokładniej, Małgorzato? Próbka nie ma właściwości statystycznych :) Jest za mała. A pełnia to dobre wyjaśnienie. Noc. Księżyc. Wiatr weny zaczyna wiać... A ałtoru rosną kły :)) <OT mode off>

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Post autor: hundzia »

Małgorzata pisze:A dokładniej? Pełnia, czy coś. W czasie pełni nasilają się różne zjawiska... Chociaż to nie mogłoby być tak proste. :)))
Oj nie jest, ja w czas pełni dostaję przysłowoiowego speeda. Jak nie piszę, to śnią mi się takie rzeczy, że aż chce mi sie pisać :P

U niektórych może to działać wręcz odwrotnie :D
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

ODPOWIEDZ