Nieprawdopodobieństwo

czyli udowodnione lub nie zjawiska, względnie cuda-niewida oraz inne przejawy aktywności obcych

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JanTanar
Fargi
Posty: 383
Rejestracja: wt, 22 lip 2008 21:10

Post autor: JanTanar »

Aaa, no to OK, tak mnię zaintrygowało.
Ja się koncentrowałem na koreczkach pływających w kuwecie próbując narzucić im swą wolę; nie wspominając o zapalanliu/gaszeniu lamp ulicznych, to zwykle działa (statystycznie). No chociaż... Może...
A swoją drogą, opowieści z sytuacji granicznych są dużo poza "Aaa, no to OK". Imho. Czasami.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Gwarantuję, była dopiero 17nasta a i wracając do domu nie odwiedziłem monopolowego czy jakiegoś dilera XD

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Post autor: No-qanek »

Znaczy wydawało ci się, że widziałeś w oknie sylwetkę mamy?
Eee... no i co w tym takiego niesamowitego? Taka pomyłka to zupełnie normalna sprawa, czasem mózg wychwyci parę sygnałów i pochopnie wyciąga wnioski. (A do takiego wniosku mózg może już obraz dorobić)
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

No właśnie mnie nigdy coś takiego się nie zdarzyło, więc było to co najmniej podejrzane^^. Hmm... ale z drugiej strony w końcu musi byc ten pierwszy raz, a 18 lat... cóż, starośc nie radośc XD

Awatar użytkownika
Metallic
Kadet Pirx
Posty: 1276
Rejestracja: sob, 22 mar 2008 21:17
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Metallic »

Mojej koleżance z klasy noc przed próbną maturą z polskiego przyśnił się niejaki Seweryn Wokulski. Po otwarciu arkusza, okazało się, że tematy dotyczą "Lalki" i "Przedwiośnia" :P

No, był jeszcze "Kordian", ale nie psujmy efektu :D
"...handlarz starym książkami odkrywa, że jego zarośnięte chwastami, najzwyklejsze w świecie podwórko jest znacznie dłuższe, niż się wydaje - w istocie sięga ono aż do samych bram piekieł."

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Metallic pisze:Mojej koleżance z klasy noc przed próbną maturą z polskiego przyśnił się niejaki Seweryn Wokulski.
Zaraz, Seweryn? Może mi wywietrzały lekko ze łba postacie z "Lalki" ale dałbym sobie głowę uciąć, że żaden z krewnych Wokulskiego nie nazywał się "Seweryn". Chyba że pomyliłeś Seweryna ze Stanisławem. Wtedy wszystko jasne :P.

Swoją drogą, jeśli o "Lalkę" chodzi to byłbym wdzięczny gdyby się na maturze pojawiła. Jest to moja ulubiona niefantastyczna powieść XD.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Jaka niefantastyczna! Jaka niefantastyczna! A metal lżejszy od powietrza to pikuś?!
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Post autor: Cordeliane »

Młodzik pisze:
Metallic pisze:Mojej koleżance z klasy noc przed próbną maturą z polskiego przyśnił się niejaki Seweryn Wokulski.
Zaraz, Seweryn? Może mi wywietrzały lekko ze łba postacie z "Lalki" ale dałbym sobie głowę uciąć, że żaden z krewnych Wokulskiego nie nazywał się "Seweryn". Chyba że pomyliłeś Seweryna ze Stanisławem. Wtedy wszystko jasne :P.
No toż pisał, że Lalka i Przedwiośnie. Pytanie retoryczne - jak miał na imię ojciec Cezarego Baryki?...
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Aj, aj, aj! "Przedwiośnia" jeszcze nie omawiałem. JUż rozumiem osochozzzi ^^.

Awatar użytkownika
Metallic
Kadet Pirx
Posty: 1276
Rejestracja: sob, 22 mar 2008 21:17
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Metallic »

To był taki zmixowany bohater - imię miał z jednej lektury, nazwisko z drugiej ;)
"...handlarz starym książkami odkrywa, że jego zarośnięte chwastami, najzwyklejsze w świecie podwórko jest znacznie dłuższe, niż się wydaje - w istocie sięga ono aż do samych bram piekieł."

Awatar użytkownika
Buka
C3PO
Posty: 828
Rejestracja: sob, 13 paź 2007 16:55
Płeć: Kobieta

Post autor: Buka »

To może wtrącę trzy grosze do tematu maturalnego. Podczas omawiania ,,Kamizelki" w zeszłym roku, nasza polonistka, jak to zwykle, spacerowała po klasie. Nagle, ni z tego, ni z owego, przewróciło się jej krzesło, oczywiście z hałasem, budzącym śpiącą część klasy. Polonistka zaczęła się śmiać i stwierdziła, że to duch Prusa i że na naszej maturze będzie ,,Kamizelka".
Ciekawe, czy przepowiednia się sprawdzi ;)

A mogę też się pochwalić ,,nadnaturalnymi zdolnościami"? :P Z resztą może też się Wam tak zdarza?^^ Czasem nagle mnie tknie, żeby sprawdzić, czy przypadkiem ktoś nie dzwonił albo nie pisał, biorę telefon do ręki, a tu przychodzi w tej chwili sms ;D

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Buka
C3PO
Posty: 828
Rejestracja: sob, 13 paź 2007 16:55
Płeć: Kobieta

Post autor: Buka »

Och, Nosiwodo, dzięki, rozwikłałeś tajemnicę! ;D
FTSL

Awatar użytkownika
Maćko
Sepulka
Posty: 72
Rejestracja: wt, 26 mar 2013 10:28
Płeć: Mężczyzna

Re: Nieprawdopodobieństwo

Post autor: Maćko »

Odświeżę temat. Otóż nieprawdopodobieństwiem, którym wprowadziłem w osłupienie lekarzy, było noszone przez rok zapalenie wyrostka. Jeszcze dziwniejsze było to, ze utworzył się wokół niego torbiel, w ktorym gromadził się płyn, co nomen omen uratowało mi życie. Na pamiątke mam 12 szwową bliznę i dwie mniejsze po ropieniach, które NFZ wraz ze zakażeniem zafundowało mi na imieniny.

monikazima123
Sepulka
Posty: 4
Rejestracja: czw, 04 kwie 2013 22:47
Płeć: Kobieta

Re: Nieprawdopodobieństwo

Post autor: monikazima123 »

Czytając niektóre komentarze trudno oprzeć się wrażeniu, że prawo przyciągania działa w naszym uniwersum niezwykle mocno. Gdy w coś wierzymy, a ta wiara jest głęboka, to jest bardziej niż prawdopodobne, że owo się wydarzy. Dlatego rada na dziś: myślmy pozytywnie:)
Moim nieprawdopodobieństwem z kolei jest to, że potrafię sama zmieniać wielkość moich źrenic. Jeszcze nie spotkałam człowieka, który też by to potrafił:P

ODPOWIEDZ