jak napisać wyciskacze łez

Żale i radości wszystkich początkujących na niwie.

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Ze swoim >18 kapituluję.
Jako że jestem specjalistą w dziedzinie języka młodzieżowego (wiek własny + trójka rodzeństwa młodszego), daję Shiroiowi 14-15 lat :).

Awatar użytkownika
terebka
Dwelf
Posty: 562
Rejestracja: ndz, 13 lip 2008 23:56

Post autor: terebka »

Ależ Wy jesteście ;P Człowiek spuści Was na chwilę z oczu i traci zabawę ;P

Awatar użytkownika
Montserrat
Szczurka z naszego podwórka
Posty: 1923
Rejestracja: ndz, 17 gru 2006 11:43

Post autor: Montserrat »

Millenium Falcon pisze: Nie, 11 to chyba za wcześnie. Obstawiam 13. Może 12, bo teraz młodzież jakoś szybciej dojrzewa... ;>
Ja zostaję przy swoim. Młodzież szybko teraz dojrzewa. Poza tym w erze Internetu w wieku 14-15 lat chyba byłby człek przynajmniej czegoś nauczony...

Edit:
Czy to moje wishful thinking?
"After all, he said to himself, it's probably only insomnia. Many must have it."

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Montserrat pisze:. Poza tym w erze Internetu w wieku 14-15 lat chyba byłby człek przynajmniej czegoś nauczony...
Buhahahahahahaha.
BPNMSP
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Droga Montserrat, ja jeszcze pamiętam jaki byłem w wieku 14 lat. Poza tym, że miałem większy szacunek do starszych i mądrzejszych ode mnie, to niewiele się różniłem od Shiroia (no, ortografii i interpunkcji nie ignorowałem aż tak zaciekle).

Edytka była.

Kakórg
Sepulka
Posty: 73
Rejestracja: pt, 13 lis 2009 16:59

Post autor: Kakórg »

No, ale jak Ty miałeś 14 lat, to era Internetu nie była chyba jeszcze aż tak daleko posunięta - ja np. w 2005 (tak?) nie miałem stałego dostępu do sieci i nie byłem wyjątkiem (-:
Zły Kakórg

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Tak, 2005 rok :).
Nie wiem czy rok ma tu coś do rzeczy. Kto jest głupi w realu to jest głupi i w virtualu. Powszechność Internetu nic nie zmienia.
Zresztą trzeba wziąć pod uwagę jeszcze temperament i wychowanie :).

Awatar użytkownika
Montserrat
Szczurka z naszego podwórka
Posty: 1923
Rejestracja: ndz, 17 gru 2006 11:43

Post autor: Montserrat »

I znów wyszłam na tę naiwną...
"After all, he said to himself, it's probably only insomnia. Many must have it."

Awatar użytkownika
Albiorix
Niegrzeszny Mag
Posty: 1768
Rejestracja: pn, 15 wrz 2008 14:44

Post autor: Albiorix »

Nie wiadomo czego jest nauczony(a) bo przeciez robi bledy ze wzgledow ideologicznych a nie z braku umiejetnosci (nie trzeba umiejetnosci, jest autokorekta w fireefoxie). Trudno tez oceniac po emotkach mangowych bo uzywaja ich nawet dorosli jesli zostana wystawieni na memetyczne promieniowanie srodwiska fanow mangi i anime. ^.^ Komunikacja samymi emotkami daje sie opanowac w wieku lat 2 i bywa uzywana mniej wiecej do 24 roku zycia. Ale Shiroi uzywa tez literek.
Ogolnie sposob komunikacji bardziej chyba zalezy od otoczenia niz wieku. bede mial normalna siec to jeszcze poszukam.
nie rozumiem was, jestem nieradioaktywny i nie może mnie zniszczyć ochrona wybrzeża.

Awatar użytkownika
Laris
Psztymulec
Posty: 916
Rejestracja: czw, 11 gru 2008 18:25

Post autor: Laris »

Matko bosko, was naprawdę nie można zostawić, bo dobra zabawa śmiga koło nosa, niczym F22. :P

Wiek trolla dosyć trudno ocenić. Naprawdę, bo tym stajlem posługiwać może się średnio ogarnięty uczeń pierwszej klasy gimnazjum/szóstej klasy podstawówki, albo totalnie nieogarnięty licealista. I rzekłbym, że jest to na pewno nastolatek, bo "poważni dorośli" po nieukończonej zawodówce, a mimo to z pełnym portfelem, nie bawią się w takie abstrakcyjne bzdury, jak literatura.
Tak więc nastolatek, na pewno przed maturą. Zainteresowanie mangą i anime pojawia się przeważnie w gimnazjum, wtedy też zaczynają kształtować się zainteresowania w ogóle i jakaś tożsamość.
Tak więc wykluczamy szkołę podstawową.
W liceum zdarzają się ludzie naiwni (i to bardzo) oraz nieogarnięci, ale oni są przeważnie zajęci spożywaniem procentów, albo czymkolwiek innym, poza pielęgnowaniem swego "talentu pisarskiego" (o którym tyle mówiła pani od polskiego). Liceum więc wykluczamy.

Pozostaje gimnazjum. Co najmniej druga klasa, być może nowy narybek jakiegoś słabego liceum. ;)

(musiałem się włączyć do analizy, no!)
Najmniej pamiętam zajęcia w szkole,
bo żaden z nas się tam nie nadawał.
Awantura - Pokolenie nienawiści

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Post autor: hundzia »

Ale ma ludzi od pisania!

Już wiem, to pewnie pani od polskiego albo od środowiska!
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Szkoda, że sam się nie przyzna ile ma lat. I pewnie się nie doczekamy. W końcu napisał pożegnalnego posta... Po raz piąty chyba.

Edit: Ale trzeba przyznać, że taka analiza grupowa jest rozwijająca ^^.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »


wpis moderatora:
ZGC: Poniższe 3 posty zostały przeklejone.
Czytujecie może CD-Action?
W numerze październikowym był taki tekst, który by tutaj idealnie pasował.
Niestety w sieci nie znajdzie się go, a szkoda, bo wśród forumowiczów mógłby niezłą dyskusję wywołać. Niby mógłbym się wysilić i przepisać całość, ale chyba to legalne nie jest.

Jakby ktoś CDA czytał, a Action-Redaction omijał, to niech sobie zajrzy do nr. 10/09 do AR i przeczytał "Frustrat Ziomek"

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Nie ten wątek. To jest miejsce na linki. Nie mam pojęcia, który byłby odpowiedniejszy, bo nie wiem, o co biega.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

To historia, która przyszła mi na myśl przy Shiroiu. Taki 16latek wytrząsał się na redakcję CDA, że co to oni tak polecają czytanie książek, skoro ludzie w jego wieku przede wszystkim zajmują się imprezowaniem.

O właśnie, Millenium, mógłbym ten tekst przepisać, czy też nie, bo sądzę, że użytkownicy powinni go przeczytać XD.


wpis moderatora:
ZGC: To na przyszłość - jak coś ma związek z jakimś tematem, to piszemy to w tym temacie, a nie w jakimś zupełnie od czapy, który jest dłuuugi i moderacji Waszej uwielbianej się go dłużej tnie.

ODPOWIEDZ