Vampire Diaries

czyli osobno o serialach TV, koniecznie rozdzielnie i przeciwpołożnie

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nath
Fargi
Posty: 332
Rejestracja: śr, 03 paź 2007 15:55

Vampire Diaries

Post autor: Nath »

No właśnie. Czy ktoś z Was miał okazję się zapoznać z kolejnym serialem o wampirach?

Ja rozpocząłem swoją przygodę, przebrnąłem przez 9 odcinków, więc nie jest tak źle. Rewelacji też raczej nie ma. Klimat lekko "Zmierzchowy", że się tak wyrażę.

Historia rozpoczyna się, gdy do miasta Mystic Falls przybywa wampir, który opuścił je wiele lat temu. A dlaczego wampiry powracają w różne miejsca? Oczywiście przez kobiety. I ten również tak czyni, by poznać dziewczę imieniem Ellen, które to podobne jest (żeby nie powiedzieć identyczne) do niewiasty, która bardzo dawno temu wywarła wielki wpływ na wampirzego bohatera żywot. Wraz z nim do miejscowości powraca jego zły wampirzy brat, który ma do zrealizowania wyjątkowo niecny - jak się zdaje - plan. (Dowiadujemy się tego w pierwszym odcinku, więc mam nadzieję, że nie jest to zbyt wielki spoiler)

Wszystko to okraszone oczywiście typowymi problemami nastolatków, a więc miłościami, alkoholem i narkotykami ;)

Ktoś widział?
Pozdrawiam
Ika: Poczuł, że umiera i zapewne doszedł do wniosku, że nie da się złapać tym metroseksualistom ze skrzydełkami. Nie widział swojej przyszłości w chórze.

ODPOWIEDZ