Gamedec i jego alter-ego Marcin Przybyłek

czyli o naszych albo cudzych autorach i ich dziełach - wszystko co chcielibyście wiedzieć, a o co (nie)boicie się zapytać

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Rheged pisze:A się śmieję, bo się Ślimak śmiał z "Dobry wieczór państwu!" na ostatnim podcaście Creatio ;). Uprawiam więc prywatę ;)
Ja się pozytywnie śmiałem, bo to tak rozładowało napięcie :)
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Marcin Przybyłek
Mamun
Posty: 107
Rejestracja: pt, 13 paź 2006 09:40

Post autor: Marcin Przybyłek »

Laf, to Ty jesteś "Ślimak"? Taką masz drugą ksywkę? Dlaczego?

Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »

A czy to wątek poświęcony Ślimakowi? No żeby autor sobie sam offtopował, do czego do dochodzi! ;)
Ślimak jest ślimakiem, bo jest pooooowooooolny. :P
Z życia chomika niewiele wynika, życie chomika jest krótkie
Wciąż mu ponura matka natura miesza trociny ze smutkiem
Ale są chwile, że drobiazg byle umacnia wartość chomika
Wtedy zwierzyna łapki napina i krzyczy ze swego słoika

Awatar użytkownika
Marcin Przybyłek
Mamun
Posty: 107
Rejestracja: pt, 13 paź 2006 09:40

Post autor: Marcin Przybyłek »

A! Rozumiem i zgadzam się całkowicie. A ja myślałem, że Laf jest powolny tylko w stosunku do mnie...

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Marcin Przybyłek pisze:A! Rozumiem i zgadzam się całkowicie. A ja myślałem, że Laf jest powolny tylko w stosunku do mnie...
Nie, Marcinie, ja wszystkich traktuję równo, sprawiedliwie. Aczkolwiek niekoniecznie w równych odstępach czasowych ;)

Niewiele o wywiadzie chyba było, ta wypowiedź jest najdłuższą przeze mnie napotkaną:
nosiwoda pisze:OK. Mam wrażenie, że wywiad ten (pomimo ciągot do określenia go mianem przejawu niezdrowego przerostu ego) jest formą psychologicznego zaklinania rzeczywistości, dążącego do formy samospełniającego się proroctwa. Czyli kiedy przekonasz siebie i przekonasz świat, że TAK BĘDZIE, to TAK (może, w pewnym zakresie) BĘDZIE. Bo gdyby brać te plany Światowej Dominacji na serio, to wyszedłby z tego jakiś Dr No, albo inny Blofeld (tutaj fotka z mechaniczną ręką głaszczącą białą, mruczącą kicię).
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Marcin Przybyłek
Mamun
Posty: 107
Rejestracja: pt, 13 paź 2006 09:40

Post autor: Marcin Przybyłek »

Lafcadio pisze:
Marcin Przybyłek pisze:A! Rozumiem i zgadzam się całkowicie. A ja myślałem, że Laf jest powolny tylko w stosunku do mnie...
Nie, Marcinie, ja wszystkich traktuję równo, sprawiedliwie. Aczkolwiek niekoniecznie w równych odstępach czasowych ;)
No, Laf, Ty się tym nie chwal, bo to jest Twoja wada, a wadę, jak się ją już zna, należy likwidować, omijać, rozwijać się, by jej nie było, a nie głaskać i pielęgnować :).
Lafcadio pisze:Niewiele o wywiadzie chyba było, ta wypowiedź jest najdłuższą przeze mnie napotkaną:
nosiwoda pisze:OK. Mam wrażenie, że wywiad ten (pomimo ciągot do określenia go mianem przejawu niezdrowego przerostu ego) jest formą psychologicznego zaklinania rzeczywistości, dążącego do formy samospełniającego się proroctwa. Czyli kiedy przekonasz siebie i przekonasz świat, że TAK BĘDZIE, to TAK (może, w pewnym zakresie) BĘDZIE. Bo gdyby brać te plany Światowej Dominacji na serio, to wyszedłby z tego jakiś Dr No, albo inny Blofeld (tutaj fotka z mechaniczną ręką głaszczącą białą, mruczącą kicię).
Ha. Tak. Jak na wywiad, który był pisany ponad rok, doczekaliśmy się naprawdę wielkiego odzewu :D. W dodatku ta wypowiedź jest dla mnie na tyle zagadkowa, że nie podejmę się odniesienia do niej. Po prostu nie bardzo ją rozumiem.

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Post autor: ElGeneral »

Marcinie, nosiwoda jest jak wyniki poparcia dla PiS-u. Nie da się go zrozumieć...
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »

Marcin Przybyłek pisze:Nie, Marcinie, ja wszystkich traktuję równo, sprawiedliwie. Aczkolwiek niekoniecznie w równych odstępach czasowych ;)
Och, tak. Pięknie ujęte - nasz Ślimak powinien sobie to wyryć na ścianie, w którą najczęściej się wpatruje. Może Twój autorytet Marcinie skłoni go do wyrwania chwasta paskudnej wady. ;)
Z życia chomika niewiele wynika, życie chomika jest krótkie
Wciąż mu ponura matka natura miesza trociny ze smutkiem
Ale są chwile, że drobiazg byle umacnia wartość chomika
Wtedy zwierzyna łapki napina i krzyczy ze swego słoika

Awatar użytkownika
Rheged
Stalker
Posty: 1886
Rejestracja: pt, 16 wrz 2005 14:35

Post autor: Rheged »

No to pięknie zaofftopowałem! A w sumie to nawet nie. Się Marcin dowiedział czegoś nowego o starym znajomym ;).
Emil 'Rheged' Strzeszewski
Pipe of the rising sun, Sympathy for the pipe
Pipe of the storm, Born to be pipe

Awatar użytkownika
Marcin Przybyłek
Mamun
Posty: 107
Rejestracja: pt, 13 paź 2006 09:40

Post autor: Marcin Przybyłek »

Tak, to ciekawe, dowiedzieć się czegoś nowego o Lafcadiu... :).

Linkuję kolejny wywiad, tym razem przeprowadzony przez Jakuba Winiarskiego: TU

Awatar użytkownika
Marcin Przybyłek
Mamun
Posty: 107
Rejestracja: pt, 13 paź 2006 09:40

Post autor: Marcin Przybyłek »

Słuchajcie, już wszystko wiem:

Po piersze - premiera IV tomu to już nieodwołalnie 7 czerwca. Można próbować 4-go dorwać gdzieś książkę, ale bezpieczniej poczekać do 7-go.

Po drugie - ruszyła nowa strona www.GamedecZone.com z silnikiem bloga "wszytym" w kod. Przenoszę się z blogowaniem do siebie i zainteresowanych zapraszam.

Po trzecie - uruchomiona została strona promocyjna www.GamedecVerse.com, gdzie można obejrzeć i ściągnąć spot promujący gamedeka.

PS. Po czwarte spot można obejrzeć też na you tubie, po polsku i po angielsku :). Wystarczy wstukać hasło "gamedec" :).

Pozdrawiam,

Marcin P

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Topsie, popaczymy. :)
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Marcin Przybyłek
Mamun
Posty: 107
Rejestracja: pt, 13 paź 2006 09:40

Post autor: Marcin Przybyłek »

No i co? Popaczyli?

Awatar użytkownika
Gata Gris
Kurdel
Posty: 701
Rejestracja: sob, 18 paź 2008 09:23

Post autor: Gata Gris »

A ja słucham :) Płytka z Nidzicy gra się bardzo ślicznie :) A plakacik sobie wisi... Pamiętaj, że za rok ma być taki z otworkami na buźki :P
Bardzo lubię czytać! Na świecie jest tyle wspaniałych książek! Ja na ten przykład mogę pić miesiąc albo dwa, a potem wziąć i przeczytać jakąś książkę... I ta książka wyda mi się taka dobra, a ja sobie taki zły, że się okropnie denerwuję...

Awatar użytkownika
SzaryKocur
Fargi
Posty: 424
Rejestracja: czw, 23 lis 2006 01:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SzaryKocur »

Filmik wgniata w krzesło.
Zakapturzone awatary rulez!
Wszystko co napisałem, to tylko moje prywatne zdanie.

ODPOWIEDZ