Ha!art

czyli wszystko o periodykach, które nie są Fahrenheitem

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gorat
Pćma
Posty: 287
Rejestracja: pn, 13 cze 2005 16:48

Ha!art

Post autor: gorat »

W numerze oznaczonym 2/3/2005, pętającym się pewnie jeszcze po Empikach (wczoraj właśnie zobaczyłem), jest tekst Twardocha "Exodus". Z pobieżnego przejrzenia wynika, że jest o przeżyciach uchodźcy z Polski po najeżdzie Białorusi. Mowa jest także o masowym użyciu broni biologcznej/chemicznej. To chyba wystarcza, by wspomnieć o tym na forum.
PIP, PIP, PIP, PIP, PIP...
Przepraszamy, zepsuł się nadajnik.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

O, żesz?! JakTy to wynajdujesz, Goracie? Sama bym pewnie nie zauważyła, nawet gdyby mi Ha!Art spadł na paszczę...

A przynajmniej dobry tekst?
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
gorat
Pćma
Posty: 287
Rejestracja: pn, 13 cze 2005 16:48

Post autor: gorat »

Małgorzata pisze:O, żesz?! JakTy to wynajdujesz, Goracie? Sama bym pewnie nie zauważyła, nawet gdyby mi Ha!Art spadł na paszczę...
Odrobina farta ;) Coś mi chodziło po głowie że tomiki Orbita wydali, to wziąłem, przejrzałem, zobaczyłem znajome nazwisko w prozie to obejrzałem...
Nie będzie mi chyba dane przeczytać, bo nie ma co wydawać 16zł na tekst nawet nie dziesięciostronicowy :(
PIP, PIP, PIP, PIP, PIP...
Przepraszamy, zepsuł się nadajnik.

Orbitoski

Post autor: Orbitoski »

Twardocha wydrukował Fa Art a nie Ha Art

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

...a poza Twardochem w numerze jest również Grzegorz Wiśniewski. Też "z naszej branży" przecież, chyba, że to przypadkowa zbieżność nazwisk.
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

taki jeden tetrix pisze:...a poza Twardochem w numerze jest również Grzegorz Wiśniewski. Też "z naszej branży" przecież, chyba, że to przypadkowa zbieżność nazwisk.
W SF+literki był niedawno Łukasz. Ten, który ożenił wegetarianizm z "wesołością" seksualną. A Grzegorza nie kojarzę.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

Grzegorz miał "Manipulatrice" i jeszcze jedno opowiadanie w NF w połowie lat 90-tych (oba podobały mi się wtedy, i to bardzo), a od tamtej pory dość regularnie go widać we Framzecie/Esensji.
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

ODPOWIEDZ