Jesteś bardziej męski czy kobiecy?

... albo i nie.

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Ale wiesz, cały czas chodzi o to
Jestem dumny z bycia wolonomurarze.
z twojej sygnaturki. A "l" w wolnomurarzach się mi wpisało automatycznie.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Teraz to zauważyłem! Jestem nieprzytomny! Albo ślepy! Albo ślepy i nieprzytomny. Może to Freudowska pomyłka? Może istnieją i wolonomurarze? Taki skrót od zezwolonomurarze, czyli legalni murarze.
Świat jest pełen niespodzianek.
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

To jeszcze sobie postaw spację przed myślnikiem i już usatysfakcjonujesz wszystkich :):)
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Czy teraz moja sygnaturka jest idealna? Czy teraz jest bezkonkurencyjna, cudowna, wielka, wspaniała, zniewalająca, bezbłędna, czarująca i urocza?:)

Edit: błąd w wyrazie urocza. Nie pytajcie.
Ostatnio zmieniony wt, 16 cze 2009 00:19 przez Orson, łącznie zmieniany 1 raz.
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Orson pisze:Teraz to zauważyłem! Jestem nieprzytomny! Albo ślepy! Albo ślepy i nieprzytomny.
To ta kobieta, która się w Tobie rozpycha :)
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

To ta kobieta, która się w Tobie rozpycha :)
Niebezpiecznie zmierzamy do porównania kobiety do aliena. Nie zamierzam brać udziału w tak ryzykowanych grach i metaforach, zaznaczam:P.
Moja kobieta śpi spokojnie, karmiona pizzą i sokiem pomarańczowym:).
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

Orson pisze:Czy teraz moja sygnaturka jest?
Jest! :)
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Wyśmienicie!:) No, prawie wyśmienicie, czyli pół-wytrawnie.
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

A nie powinno być: Jestem dumny z bycia wolnomurarzem?, że tak spróbuję jeszcze popsuć Ci humor ;) No, chyba ze to zamysł artystyczny, to przepraszam.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Nieeeeee! Zniszczyłaś całe, misternie budowane przedsięwzięcie! I co ja teraz powiem Naczelnemu Wolnomurarzowi? Że co? Że zapomniałem ,,m"? To nie przejdzie. Koniec z moją karierą!:P
Idę spać. Nie zniosę tej hańby. Koniec z wolnomurarstwem:).
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Cedrik
Pćma
Posty: 266
Rejestracja: śr, 07 lis 2007 19:10
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Cedrik »

LICZBA ZGROMADZONYCH PUNKTÓW: 160 Wynik miedzy 150 a 180 punktów wykazuja podobienstwo sposobu myslenia do obu plci lub sklonnosc do biseksualizmu. Te osoby nie wykazuja uprzedzen zarówno wobec meskiego, jak i kobiecego sposobu rozumowania, zazwyczaj wiec wykazuja sie elastycznoscia myslenia, co moze byc istotna zaleta w grupie zamierzajacej znalezc rozwiazanie jakiegos problemu. Maja równiez zdolnosc nawiazywania przyjazni zarówno z kobietami, jak i mezczyznami.
O mamusiu ;>
Kochaj wroga swojego jak siebie samego.

Awatar użytkownika
Z szuflady
Sepulka
Posty: 7
Rejestracja: wt, 21 gru 2010 20:15

Post autor: Z szuflady »

No pięknie! Kobieta całe życie dopracowuje każdy szczegół, a na końcu niespodzianka i puf: mózg mężczyzny...
"Takich trzech, jak my dwie nie ma ani jednej" rzekła bardzo mądra osoba o naszej małej trójcy...

Katerina Znad Przepaści
Sepulka
Posty: 33
Rejestracja: sob, 28 sty 2012 00:05

Post autor: Katerina Znad Przepaści »

"LICZBA ZGROMADZONYCH PUNKTÓW: 130 Mozg zaprogramowany na meski sposób myslenia. Im wynik blizszy zera, tym czlowiek jest bardziej meski i ma wyzszy poziom testosteronu. Te osoby miewaja rozwiniete zdolnosci logiczne, analityczne i werbalne, bywaja zdyscyplinowane i dobrze zorganizowane. Im wynik blizszy zera, tym czlowiek jest lepszy w przewidywaniu kosztów i skutków na podstawie danych statystycznych. Emocje maja tu niewielki wpływ." - żadna nowość.
I'm an author I can do, what I want!

Awatar użytkownika
Verus
Mamun
Posty: 101
Rejestracja: wt, 27 gru 2011 12:15
Płeć: Kobieta

Post autor: Verus »

75. Można się było tego spodziewać.
"-Czy sześciopalczaste jedzą gumowe buty?
- Zazwyczaj żywią się mózgami.
- E, to buty też powinny strawić. U niektórych wychodzi na jedno."

ODPOWIEDZ