Polcon 2011

dla fanów, o fanach i przez fanów

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Ze Stolyka to będzie głównie... flamenco :D
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Achika
Ośmioł
Posty: 609
Rejestracja: pt, 22 sie 2008 09:23

Post autor: Achika »

Polcon oceniam jako udany, choć wiele prelekcji powtarzało się z Pyrkonem. Ale dzięki temu miałam czas na solidne obiady w chińskiej restauracji oraz dyskusje z ludźmi.
Było pokolenie X, teraz jest pokolenie Ctrl + X.

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

nosiwoda pisze:Ze Stolyka to będzie głównie... flamenco :D
I ja i jeszcze Maeg ze Stolyka :)
Aczkolwiek na prelekcję Flamenco nie poszedłem... Już miałem okazję ją całkiem dobrze poznać w prelekcyjnym i pozaprelekcyjnym paśmie :)
A Polcon w ogóle całkiem przyjemny był... Nie byłem na Pyrkonie, więc nie mam porównania, ale poza warstwą towarzyską trafiłem na kilka bardzo ciekawych prelekcji, ot choćby na temat sztucznej inteligencji, elektroniki w II wojnie światowej czy bitwie pod Verdun (z drugiej strony zabłądziłem też na prelekcje poziomem odbiegające od wymienionych dość znacznie, ale cóż...)
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Jeśli liczyć te moje dwa nieśmiałe przyjścia na Stolyk to i ja byłem. Żebym wiedział, to chętnie bym nagrał prelekcję Flamenca, zwłaszcza że dwugodzinna o ile dobrze się zorientowałem.

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Tak, choć akurat w tej kwestii po raz kolejny tabelka programowa mu nieszczególnie sprzyjała...
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
flamenco108
ZakuŻony Terminator
Posty: 2229
Rejestracja: śr, 29 mar 2006 00:01
Płeć: Mężczyzna

Post autor: flamenco108 »

Młodzik: Byłeś na mojej prelekcji?
Nondum lingua suum, dextra peregit opus.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Ekhm, wszedłem pod sam koniec, następna prelekcja w tamtej sali mnie zainteresowała. Na twoją niestety zaspałem, a chciałem zobaczyć z czym się je stenografię.

ODPOWIEDZ