Stefan Darda

czyli o naszych albo cudzych autorach i ich dziełach - wszystko co chcielibyście wiedzieć, a o co (nie)boicie się zapytać

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19981
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

beton-stal pisze:
Ebola pisze:Oj naiwny, naiwny, naiwnyyy
Czy dobrze zgaduję, że to jest do śpiewania na melodię "Oj, Maluśki, Maluśki..."?
Ech, ta młodzież...
Był kiedyś taki ktoś, kto się nazywał Jan Kaczmarek.
Ostatnio zmieniony czw, 24 lis 2011 20:23 przez Alfi, łącznie zmieniany 1 raz.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

stief
Sepulka
Posty: 73
Rejestracja: czw, 03 sty 2008 21:33

Post autor: stief »

beton-stal pisze:Zakładam, że autor wpada tu nie tylko w celach autokreacyjnych, ale też żeby podziękować za pracę nad jego tekstem. Dziękuję - kwiaty nie są konieczne.
Ogromnie dziękuję za pracę nad tekstem i przepraszam, że nie zrobiłem tego wcześniej.
Dziękuję ogromnie zarówno za pracę pod tekstem podlinkowanym powyżej (który nazwałbym raczej dykteryjką, i którego - nota bene - nie uważam za dobry, zwłaszcza z perspektywy niemal czterech lat minionych od umieszczenia go tutaj), a także pod tym oto:

http://www.fahrenheit.net.pl/forum/view ... ight=stief
neularger pisze:A w oficjalnej biografii nawet słowa o FF nie ma. Zapomniał Autoru... <chlip, chlip> ;)
Nie zapomniał, tylko podejrzewa, że publikacja na forum internetowym (nawet na forum tak znamienitym, jak Forum Fahrenheita) nie kwalifikuje się do biografii... Jeśli się myli, to jest w błędzie.

Pozdrawiam i życzę dużo pozytywnej energii!:)

beton-stal
Fargi
Posty: 312
Rejestracja: wt, 12 gru 2006 01:49
Płeć: Mężczyzna

Post autor: beton-stal »

Ha! I co? Naiwny? Ja naiwny?

EDIT: Ale cel autokreacyjny został spełniony. Chyba się zachęciłem do przeczytania którejś z książek autorstwa wyżej zalogowanego.

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Post autor: neularger »

stief pisze: Nie zapomniał, tylko podejrzewa, że publikacja na forum internetowym (nawet na forum tak znamienitym, jak Forum Fahrenheita) nie kwalifikuje się do biografii... Jeśli się myli, to jest w błędzie.
Aaa tam, Autorze, zwyczajna pamięć selektywna (jako Nimfencja powiedziała), bo na stronie napisałeś o jakiś portalach, na których wiersze publikowałeś... Ech.
Wyuczyliśmy, drogę pokazaliśmy. I czarna niewdzięczność :)
Ebola, bana? :)
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

stief
Sepulka
Posty: 73
Rejestracja: czw, 03 sty 2008 21:33

Post autor: stief »

neularger pisze:Aaa tam, Autorze, zwyczajna pamięć selektywna (jako Nimfencja powiedziała), bo na stronie napisałeś o jakiś portalach, na których wiersze publikowałeś...
Jakichś, chyba...;) (ups... za taką uwagę chyba naprawdę mogę dostać bana...;) )

O jakie portale chodzi?

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Post autor: neularger »

Chciałbyś. I wtedy byś jeszcze mógł głosić, że cię Władza FF za niewinność i słuszną rację (oczywiście jakichś) banuje. Nie, nie. Tak łatwo się męczennikiem nie zostaje. :)
Bana możesz dostać - za niepamięć. I to dotyczącą własnej biografii. ;)
A o jakie portale chodzi to ja nie wiem, ale proszsz... Oto i inkryminowany fragment:
www.stefandarda.pl/O Autorze pisze:Pod koniec 2004 roku zaczął publikować swoją poezję na jednym z internetowych portali artystycznych. Zaowocowało to publikacją wierszy w dwóch wydanych drukiem antologiach.
e1 i e2 kosmetyka
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Post autor: ElGeneral »

Alfi pisze:
beton-stal pisze:
Ebola pisze:Oj naiwny, naiwny, naiwnyyy
Czy dobrze zgaduję, że to jest do śpiewania na melodię "Oj, Maluśki, Maluśki..."?
Ech, ta młodzież...
Był kiedyś taki ktoś, kto się nazywał Jan Kaczmarek.
Alfi, czegoż się spodziewać po betonie?
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

stief
Sepulka
Posty: 73
Rejestracja: czw, 03 sty 2008 21:33

Post autor: stief »

neularger pisze:Bana możesz dostać - za niepamięć. I to dotyczącą własnej biografii. ;)
Jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy zacytowanym przez siebie fragmentem, a informacją o publikowaniu tekstu/tekstów na forum internetowym, to ja już na to nic nie poradzę.

I z mojej strony tyle na ten temat, bo już dawno wyrosłem z bezproduktywnych przekomarzanek forumowych.

beton-stal
Fargi
Posty: 312
Rejestracja: wt, 12 gru 2006 01:49
Płeć: Mężczyzna

Post autor: beton-stal »

stief pisze:I z mojej strony tyle na ten temat, bo już dawno wyrosłem z bezproduktywnych przekomarzanek forumowych.
A ja odnoszę wrażenie graniczące z pewnością, że jest to chyba najmądrzejsze zdanie, jakie pojawiło się w tej dyskusji, a może w ogóle ostatnimi czasy na FF. Z obijania się po forumowym grajdole rzeczywiście nic nie wynika. Co niniejszym biorę sobie do serca i przekuwam w działanie.

To ja Ci dziękuję, Stefan!

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Post autor: neularger »

stief pisze:
neularger pisze:Bana możesz dostać - za niepamięć. I to dotyczącą własnej biografii. ;)
Jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy zacytowanym przez siebie fragmentem, a informacją o publikowaniu tekstu/tekstów na forum internetowym, to ja już na to nic nie poradzę.

I z mojej strony tyle na ten temat, bo już dawno wyrosłem z bezproduktywnych przekomarzanek forumowych.
Autorze, doprawdy nie wiem dlaczego od razu podnosi Ci się grzebyk. Chcesz o nas wspominać dobrze, nie chcesz - drugie dobrze. Nie uważam, żeby to była sprawa życia i śmierci (zauważyłeś może emotki w moich postach?).
I tak, dla mnie różnicy nie ma pomiędzy wstawieniem tekstu tu (pod własnym nazwiskiem notabene), a wstawieniem wiersza do jakiegoś innego portalu, którego nazwy zresztą też nie podajesz. Ale to nieważne.
Fakt, naszą wymianę postów trudno nazwać "głęboką intelektualnie", ale nic Ci nie stoi na przeszkodzie Autorze, żeby taką dyskusję zacząć. Jak na razie traktujesz to forum li tylko jak elektroniczną tablicę ogłoszeniową.
Przyganiał kocioł garnkowi jak to mówią.
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
savikol
Fargi
Posty: 407
Rejestracja: pn, 27 mar 2006 08:04

Post autor: savikol »

Facet jest popularny, świetnie się sprzedaje, a nie informuje całego świata o tym, że kiedyś wrzucił dwa teksty na FF. Jak tak można? Niewdzięczny grafoman!
W dodatku reklamuje się we własnym wątku! Zbrodniarz!

Czy trochę nie przesadzacie? Każdy autor, który się otarł o Fahrenheita ma obowiązek umieszczania tego faktu w notkach biograficznych?
Wielu twórców jest związanych z F, ale nie trąbi o tym na każdym kroku i jakoś nikogo to nie oburza. Wielu też zamieszczało we własnych wątkach autoreklamy i oburzenia nie było. Po co zatem ten atak na Stefana? Z boku, z doskoku, wygląda to na atak frustratów, którzy szarpią kolesia, bo mu się udało. Robi to trochę siarę Fahrenheitowi.

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

Myślę, że trochę przesadzasz, savikolu. Być może wszyscy jesteśmy zazdrosnymi frustratami, kto wie???
Ale wątek, w którym widać jedynie autoreklamową prezentację autora oraz rozmaite podśmiechujki, to smutny wątek. Brak w nim (przynajmniej mnie) opinii czytelników. Czyli tego, co najcenniejsze (oczywiście znowu tylko według mnie).
Takie jest moje zdanie i ja się z nim zgadzam;)
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19981
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

nimfa bagienna pisze: wątek, w którym widać jedynie autoreklamową prezentację autora oraz rozmaite podśmiechujki, to smutny wątek. Brak w nim (przynajmniej mnie) opinii czytelników
Jakieś opinie czytelników były w innym wątku, bodaj na dwa lata wcześniej, zanim autor ten tutaj wątek założył. To było zaraz po tym, jak ukazał się Dom na wyrębach, które to Wyręby powinny być pisane przez duże W, a nie były. Sam nawet dwa albo trzy zdania napisałem.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

W sumie - nie ma o czym mówić. Darmowy kącik reklamowy czy miejsce dyskusji z autorem o jego twórczości - jeden pies. Kto zawraca sobie gitarę podobnymi subtelnościami?
Ja tak z frustracji oraz zazdrości, niewątpliwie...:D
Ostatnio zmieniony pt, 25 lis 2011 12:25 przez nimfa bagienna, łącznie zmieniany 1 raz.
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

stief
Sepulka
Posty: 73
Rejestracja: czw, 03 sty 2008 21:33

Post autor: stief »

Alfi pisze:które to Wyręby powinny być pisane przez duże W, a nie były.
Skąd pewność, że "wyręby" w tytule powinny rozpoczynać się od dużej litery?

ODPOWIEDZ