Zapowiedzi budzące w myszy dreszczyk

Gry komputerowe i konsolowe, smaczne i zdrowe

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Re: Zapowiedzi budzące w myszy dreszczyk

Post autor: Cordeliane »

A to dołożę jeszcze: od wczoraj jest dostępna nowa gra twórców Machinarium (które też jest w zestawie) - Botanicula. Cud, miód i orzeszki.
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Re: Zapowiedzi budzące w myszy dreszczyk

Post autor: No-qanek »

HumbleBundle to w ogóle jakiś cud natury :)
Czekam aż się tam znowu Cogs pojawią i ta gra z Chińczykami, Wikingami i Aztekami (ten zestaw w ogóle mi się z Settlersami kojarzy)
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Re: Zapowiedzi budzące w myszy dreszczyk

Post autor: Cordeliane »

I kolejny Humble Bundle. Tym razem w zestawie m.in. Psychonauts (czy bywa tu Zanthia?...) :)
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

Awatar użytkownika
Zanthia
Alchemik
Posty: 1702
Rejestracja: czw, 11 sie 2005 20:11
Płeć: Kobieta

Re: Zapowiedzi budzące w myszy dreszczyk

Post autor: Zanthia »

To jakiś spisek. Najpierw na urodziny dostaję Skyrim, a teraz to-to, czyli zestaw cudeniek od dawna na mojej nieformalnej liście życzeń...

A sesja dopiero przede mną O_O'
It's me - the man your man could smell like.

Awatar użytkownika
Metallic
Kadet Pirx
Posty: 1276
Rejestracja: sob, 22 mar 2008 21:17
Płeć: Mężczyzna

Re: Zapowiedzi budzące w myszy dreszczyk

Post autor: Metallic »

A ja jestem rozczarowany. Na E3 Valve miało ponoć zapowiedzieć coś z trójką w tytule. W Sieci pojawiły się dwie strony mocno kojarzące się z... Portalem. Jestem niepocieszony. Chlip.
"...handlarz starym książkami odkrywa, że jego zarośnięte chwastami, najzwyklejsze w świecie podwórko jest znacznie dłuższe, niż się wydaje - w istocie sięga ono aż do samych bram piekieł."

Awatar użytkownika
Zanthia
Alchemik
Posty: 1702
Rejestracja: czw, 11 sie 2005 20:11
Płeć: Kobieta

Re: Zapowiedzi budzące w myszy dreszczyk

Post autor: Zanthia »

Nie jesteś w tych wzdychaniach do trójki osamotniony, baaardzo wielu graczy chciałoby, żeby pan G.N. ruszył swoje wielkie cztery litery od robienia ...setnej czapeczki do TF2 i wreszcie nakręcił kolejną część... Chociaż wszelkie znaki na niebie i ziemi są okrutne.

A niezupełnie a propos nowości: mimo, że z braku funduszy opuściłam tegoroczną letnią wyprzedaż Steam (a był najnowszy, świetnie przyjęty przez recenzentów X-Com), jest kolejna wyprzedaż z okazji Quake-Conu. Przypomniałam OMowi, że nadchodzi rocznica, i... Yeeeeah!!! Skompletowałam kolekcję Falloutów! Ciekawe czy pełen zestaw daje jakieś bonusy do atrybutów...
It's me - the man your man could smell like.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Re: Zapowiedzi budzące w myszy dreszczyk

Post autor: nosiwoda »

A czekasz na Wastelands 2? Bo ja tak.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Zanthia
Alchemik
Posty: 1702
Rejestracja: czw, 11 sie 2005 20:11
Płeć: Kobieta

Re: Zapowiedzi budzące w myszy dreszczyk

Post autor: Zanthia »

Nie wiem. Fallouty wyglądają jak Wastelands po rebrandingu. Good enough.
It's me - the man your man could smell like.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Re: Zapowiedzi budzące w myszy dreszczyk

Post autor: nosiwoda »

No właśnie. A niedługo ma wyjść nowy W2, więc ja się cieszę.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Purple-eyed Dreamer
Sepulka
Posty: 17
Rejestracja: pn, 22 kwie 2013 14:24
Płeć: Kobieta

Re: Zapowiedzi budzące w myszy dreszczyk

Post autor: Purple-eyed Dreamer »

Widzę, że jestem do tyłu z wieściami, nie wiedziałam, że ma być Portal 3. Idę do kąta D:

Obecnie czekam niecierpliwie na In Verbis Virtus. Gra otrzymała zielone światło na Steamie. Jak tylko usłyszałam o niej po raz pierwszy, poczułam, że MUSZĘ ją mieć i każde pieniądze na nią wydam. Ogólnie, sprawa wydaje się prosta - rzuca się zaklęcia własnym głosem. Przeszłam demo, pierwsze rzucone zaklęcie i od razu euforia xD A jak jeszcze się doczytałam, że angielskii jest używany tylko w demo, w wersji pełnej będzie wymyślony specjalny język, którego wszyscy będą się musieli uczyć, to nie umiem nic napisać, co by brzmiało mądrze, od razu się ekscytuję lol
Come away, O human child!
To the waters and the wild
With a faery, hand in hand,
For the world's more full of weeping than you can understand.

Regis
Pćma
Posty: 278
Rejestracja: wt, 22 lut 2011 17:14
Płeć: Mężczyzna

Re: Zapowiedzi budzące w myszy dreszczyk

Post autor: Regis »

Z tym rzucaniem czarów to jest fajny pomysł, szkoda, że przy Skyrimie o tym nie pomyśleli. Fajnie by było "fusrodahować". :)

Regis
Pćma
Posty: 278
Rejestracja: wt, 22 lut 2011 17:14
Płeć: Mężczyzna

Re: Zapowiedzi budzące w myszy dreszczyk

Post autor: Regis »


Awatar użytkownika
MAT
Fargi
Posty: 456
Rejestracja: śr, 26 lut 2014 21:35
Płeć: Mężczyzna

Zapowiedzi budzące w myszy dreszczyk

Post autor: MAT »

To może być bardzo ciekawy powrót do klasyki cRPG - "Torment: Tides of Numenera"; widok w rzucie izometrycznym, piękne malowane lokacje, niezła muzyka i (przynajmniej w zapowiedziach) intrygująca fabuła...
Życie bez czytania jest niebezpieczne, trzeba zadowolić się samym życiem, a to niesie ze sobą pewne ryzyko (Michel Houellebecq)

Iza1234
Sepulka
Posty: 5
Rejestracja: ndz, 22 lip 2018 10:44
Płeć: Kobieta

Zapowiedzi budzące w myszy dreszczyk

Post autor: Iza1234 »

Nie mogę się doczekać DL2 i TLOU2

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Zapowiedzi budzące w myszy dreszczyk

Post autor: Małgorzata »

Podobno DOOM ma wrócić...
OBY! :)))
So many wankers - so little time...

ODPOWIEDZ