ZWT-7 Zakończenie albo puenta...

Moderator: RedAktorzy

Juhani
Laird of Theina Empire
Posty: 3103
Rejestracja: czw, 18 lis 2010 09:04
Płeć: Mężczyzna

Re: ZWT-7 Zakończenie albo puenta...

Post autor: Juhani »

Kordylion pisze:Bo Fahrenheit ma (albo miał) atmosferę dobrej prywatnej szkoły i szkoda to stracić. Takie jest moje prywatne zdanie.
Fahrenheit umiera, nie widzisz tego? Przejrzyj ruch postów i uczestników sprzed kilku lat, porównaj, przemyśl, wyciągnij wnioski. Jeszcze trochę, jeszcze atmosfera, jeszcze czasami ktoś... Ale to agonia. Angażujesz się po niewłaściwej stronie łańcucha pokarmowego, Kordylionie.
Kordylion pisze:Gdzie Hundzia, Generał, Sprutygolf, Kruger i inni?
I wielu, wielu innych... Tak się przeważnie kończy, gdy gospodarze opuszczają gości na zbyt długo. Lub na zawsze. Z drugiej strony, tak już jest i nic się na to nie poradzi.

Awatar użytkownika
Marcin Robert
Niegrzeszny Mag
Posty: 1765
Rejestracja: pt, 20 lip 2007 16:26
Płeć: Mężczyzna

Re: ZWT-7 Zakończenie albo puenta...

Post autor: Marcin Robert »

Juhani pisze:Fahrenheit umiera, nie widzisz tego? Przejrzyj ruch postów i uczestników sprzed kilku lat, porównaj, przemyśl, wyciągnij wnioski.
Pamiętam, że nawet w początkach mojej obecności na FF zdarzały się okresy słabszej forumowej aktywności, a także długie oczekiwanie na komentarze warsztatowych tekstów (stąd właśnie mój żarcik powyżej), dlatego sądzę, że Twoje twierdzenie jest bezpodstawne. Odnoszę nawet wrażenie, że "Fahrenheit" się odradza po kryzysie z lat 2011 - 2012.

Awatar użytkownika
bejcej
Mamun
Posty: 105
Rejestracja: wt, 31 mar 2009 20:17
Płeć: Mężczyzna

Re: ZWT-7 Zakończenie albo puenta...

Post autor: bejcej »

Chciałbym zauważyć, że to temat obecnych Warsztatów prawdopodobnie mocno ograniczył ilość wypoconych prac. Osobiście bardzo chciałem coś naskrobać, ale... Oryginalność i te sprawy. To już było przerabiane. Przecież ostatnie Tematyczne (nie liczę kontynuacji) cieszyły się dość dużą uwagą.

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Re: ZWT-7 Zakończenie albo puenta...

Post autor: hundzia »

Kordylion pisze:Gdzie Hundzia, Generał, Sprutygolf, Kruger i inni? Na wakacje trochę za wcześnie!
Jakby były wakacje, to bym na FF siedziała non stop :P
Mnie przerosło zadanie napisania na obecne WT, bez bicia przyznaję, więc tym bardziej nie czuję się na siłach by oceniać starania innych :) A na "zwykłe" siedzenie czasu brak. Ale jestem, nigdzie nie idę.
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
Narsil
Pćma
Posty: 286
Rejestracja: sob, 13 paź 2007 23:01

Re: ZWT-7 Zakończenie albo puenta...

Post autor: Narsil »

Mnie osobiście przerósł temat. Próbowałem coś sklecić, ale ostatecznie poległem.
"Malarstwo kończy się wtedy, kiedy można zawiesić obraz do góry nogami bez szkody dla odbiorcy."

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Re: ZWT-7 Zakończenie albo puenta...

Post autor: Kruger »

Juhani pisze:Kordylion napisał(a):Gdzie Hundzia, Generał, Sprutygolf, Kruger i inni?I wielu, wielu innych... Tak się przeważnie kończy, gdy gospodarze opuszczają gości na zbyt długo. Lub na zawsze. Z drugiej strony, tak już jest i nic się na to nie poradzi.
Odszczekaj Waść :)
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

Awatar użytkownika
LuciuS
Sepulka
Posty: 17
Rejestracja: pn, 10 cze 2013 13:16
Płeć: Mężczyzna

Re: ZWT-7 Zakończenie albo puenta...

Post autor: LuciuS »

Witam serdecznie!

Mam ogromną prośbę. Spóźniłem się z warsztatami... :( Czy mogę opublikować swój tekst? Wiem, że jest po terminie, ale zależy mi na warsztatach i mimo wszystko, chciałbym wziąć w nich udział. Proszę mi to umożliwić. Przepraszam za kłopot.
Pozdrawiam,

LuciuS

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Re: ZWT-7 Zakończenie albo puenta...

Post autor: hundzia »

Zacznij może od zaznajomienia się z netykietą forumową :/
Nie wydaje mi się by była taka możliwość uwzględnienia tekstu po limicie czasowym, ale zawsze możesz zajrzeć na ZakuŻone Warsztaty.
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Re: ZWT-7 Zakończenie albo puenta...

Post autor: neularger »

LuciuS pisze:Witam serdecznie!

Mam ogromną prośbę. Spóźniłem się z warsztatami... :( Czy mogę opublikować swój tekst? Wiem, że jest po terminie, ale zależy mi na warsztatach i mimo wszystko, chciałbym wziąć w nich udział. Proszę mi to umożliwić. Przepraszam za kłopot.
Pozdrawiam,

LuciuS
1. Witamy się na Łowisku.
2. Nie ma możliwości dodania Twojego tekstu do listy prac.
3. Możesz wstawić tekst na ZakuŻone Warsztaty Otwarte. Ten punkt wykonujesz (jeżeli w ogóle), po wykonaniu punktu pierwszego.
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
LuciuS
Sepulka
Posty: 17
Rejestracja: pn, 10 cze 2013 13:16
Płeć: Mężczyzna

Re: ZWT-7 Zakończenie albo puenta...

Post autor: LuciuS »

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Pędzę się przywitać. Potem wrzucam Nic do ZakuŻonych Warsztatów Otwartych. Może ktoś przeczyta...

ODPOWIEDZ