Pchli targ

czyli odpowiednie miejsce dla bibliotekarzy, bibliofilów, moli książkowych i wszystkich tych nieżyciowych czytaczy

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Re: Pchli targ

Post autor: nosiwoda »

"Tożsamość anioła" L. H. Zelman do tej środy za darmo.


edit:
nosiwoda pisze:Sprzedaję antologię "Czarnoksiężnicy" 9,90 poniżej ceny okładkowej - może ktoś z Was kupi?
W sumie dalej nie sprzedałem, bo nie mogłem się wokół tego zakręcić. Ktoś chce? Cenę możemy negocjować.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Manderley
Sepulka
Posty: 12
Rejestracja: sob, 21 kwie 2012 23:54

Re: Pchli targ

Post autor: Manderley »

Nie jestem pewny, czy to właściwy temat, ale przyuważyłem w Empiku promocję Uczty Wyobraźni Maga - dwa tytuły w cenie jednego. Warto się zainteresować;) Sam uzupełniłem biblioteczkę o "Rzekę bogów" i "Smoka Griaule". Może dokupię jeszcze "Troikę" "Akwafortę".
Artysta Poprzednio Znany jako Pri..., tfuj, Shimazu

Awatar użytkownika
Procella
Fargi
Posty: 320
Rejestracja: sob, 16 sty 2010 22:02

Re: Pchli targ

Post autor: Procella »

Ale dokupisz już w zwykłej cenie, bo z tego, co wiem, wczoraj był ostatni dzień promocji ;)
¿ǝıʍołƃ ɐu ıoʇs ʇɐıʍś ǝż 'ǝıuǝżɐɹʍ ɯǝsɐzɔ ǝıɔɐɯ

Manderley
Sepulka
Posty: 12
Rejestracja: sob, 21 kwie 2012 23:54

Re: Pchli targ

Post autor: Manderley »

O jaaa... Szkoda.
Artysta Poprzednio Znany jako Pri..., tfuj, Shimazu

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Re: Pchli targ

Post autor: nosiwoda »

"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Narsil
Pćma
Posty: 286
Rejestracja: sob, 13 paź 2007 23:01

Re: Pchli targ

Post autor: Narsil »

Uwaga, wnimanije, zehirut. Następujące tytuły do sprzedania. Ceny do uzgodnienia - kupić, nie kupić, potargować można.

- Ambrose, "Kompania braci"
- Buchheim, "Okręt"
- Knopp, "Stalingrad"
- Sides, "Żołnierze widma"
- Reszetnikow, "Od Barbarossy do Berlina"
- Graves, "Belizariusz"
- Hans Otto, "Leksykon błędów militarnych"
- Davies, "Europa: Między Wschodem a Zachodem", "Zaginione królestwa"

- Domagalski, "Silentium universi"
- Zimniak, "Biały rój"
- Ciszewski, "www.1939.com.pl"
- Masterton, "Głód"
- Mortka, "Karaibska krucjata"
- Card, "Ender na wygnaniu"
- Crichton, "Kula", "Kongo"
- Remarque, "Na Zachodzie bez zmian"
"Malarstwo kończy się wtedy, kiedy można zawiesić obraz do góry nogami bez szkody dla odbiorcy."

Awatar użytkownika
eses
Psztymulec
Posty: 984
Rejestracja: sob, 01 paź 2005 19:59

Re: Pchli targ

Post autor: eses »

Tak wpadłem na chwilkę - miło Was powitać po długiej przerwie :)

Chciałbym powiedzieć, że mój regał z książkami uległ przepełnieniu. W związku z tym nabyłem Kindla i, o ile to możliwe, przenoszę swoje zbiory na wersje cyfrowe (czyli na ebooki). W związku z tym na nowego właściciela czeka w tej chwili 9 książek, w tym między innymi utwory Stanisława Lema, Umberto Eco, Philipa K. Dicka. Pełną listę tytułów (i inną rzecz, którą sprzedaję w imieniu mojej żony) znajdziecie pod tym linkiem: http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/5pG5/. Zainteresowanych proszę o kontakt na fahrenheitowy PRV lub (bezpieczniej, częściej zaglądam) pod namiarami podanymi w ogłoszeniach.

Pozdrowienia :)
SS
BB + PnL = 66,6%...
I więcej w formie książki nie będzie ;)

Awatar użytkownika
Adon
Sepulka
Posty: 43
Rejestracja: wt, 21 cze 2011 20:23

Re: Pchli targ

Post autor: Adon »

Poszukuję książek: "Fundacja i Imperium" Asimova (wydanie Rebisu) i "Gwiazdy moim przeznaczeniem" Bestera (wydanie Solarisu) oraz magazynu Czas Fantastyki numerów 1, 2/2005 i 1/2006 w cenie, którą jestem w stanie strawić. Pomożecie?

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Re: Pchli targ

Post autor: nosiwoda »

Olaboga... nowa, ostatnia Lista Osobista na publio.pl. Tym razem wybiera Ignacy Karpowicz, co może nie interesuje Was tak bardzo, jak to, że dziś można kupić "Drogę" McCarthy'ego za 9.90, jutro w tej samej cenie "Bieguni" Tokarczuk, pojutrze zbiór opowiadań Alice Munro "Drogie życie" (moja żona poleca, teraz kupuje jej wszystkie książki), a w przyszły czwartek (1. dzień Polconu) - "Lód" Dukaja! Za 9.90!

http://www.publio.pl/ostatnia-wakacyjna ... aign=promo
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Re: Pchli targ

Post autor: Młodzik »

Hmm... może w końcu kupię se czytnik. Dukaj za grosze, Matko Boska, nie wierzę!

Awatar użytkownika
Marchew
Kurdel
Posty: 782
Rejestracja: pn, 17 lip 2006 09:40
Płeć: Mężczyzna

Re: Pchli targ

Post autor: Marchew »

"Desperado" też warto, nawet jak kogoś nie interesuje jazz. Niesamowita biografia.

Chociaż większość z tych książek mam w papierze, to chyba kupię wszystkie...
Try not! Do or do not. There is no try.

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Re: Pchli targ

Post autor: kiwaczek »

Czytniki przereklamowane mocno... No niby mam tego kundla i co? I jak czasu na czytanie nie było tak nie ma dalej. :D

A na poważnie, to czytniki i promocje na e-booki dobra rzecz. Na ten przykład można spokojnie odwalić dwugodzinny spacer z wózkiem i czytnikiem (każdy w jednej łapie). Z książką papierową trudniej. ;)
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Re: Pchli targ

Post autor: Keiko »

kiwaczek pisze: A na poważnie, to czytniki i promocje na e-booki dobra rzecz. Na ten przykład można spokojnie odwalić dwugodzinny spacer z wózkiem i czytnikiem (każdy w jednej łapie). Z książką papierową trudniej. ;)
Do spacerów z wózkiem lepsze są audiobooki.
Chodzi później człowiek wokół małego ronda w parku te trzy godziny - niczym koń w kieracie -
wszyscy patrzą jak na wariata, a on (człowiek) nawet całkiem miło spędza czas, słuchając sobie książki ;)

Z czytnikiem w ręku chyba bym się zabiła :X
Wzrúsz Wirúsa!

Ha! Będziemy nieśmiertelni! To nie historia nas osądzi, lecz my osądzimy ją! (Małgorzata)

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Re: Pchli targ

Post autor: kiwaczek »

Jakiś taki atawizm jednak reprezentuję, że wolę czytać niż słuchać. To pewnie przez to, że jak czegoś słucham, to często zaczynam wędrować myślami gdzieś daleko i odrywam się od słuchanych treści. Tak z wojska mi zostało ;)

Przy czytaniu tak się też przytrafia, ale zdecydowanie rzadziej. :D
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Re: Pchli targ

Post autor: Małgorzata »

E, tam - wojsko, atawizmy. To czysta fizyka: dźwięk porusza się wolniej niż światło => czekanie na bodziec słuchowy trwa dłużej niż na wzrokowy. Dla Ciebie, Kiwaku, słuchanie jest po prostu za wolne. Dla mnie też. :)))
So many wankers - so little time...

ODPOWIEDZ