Sherlock

czyli osobno o serialach TV, koniecznie rozdzielnie i przeciwpołożnie

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
IpMan
Sepulka
Posty: 6
Rejestracja: pt, 06 wrz 2013 12:12
Płeć: Mężczyzna

Sherlock

Post autor: IpMan »

Serial obejrzałem niedawno, ale za to wciągnął mnie bardziej niż spojrzenie laleczki chucky i odliczam dni do następnego sezonu. Strasznie boli mnie to, że są póki co dwa sezony, a każdy z nich ma jedynie po trzy odcinki :(

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Re: Sherlock

Post autor: Małgorzata »

Bo aktor, który gra Sherlocka, musi mieć czas na inne filmy.
Podobało mi się, jak zagrał czarny charakter w najnowszym "Star Treku", a widziałam zapowiedź filmu o Wikileaks, czy jakoś tak.
Był już cherlawym nerwusem w serialu, potem uniwersalnym żołnierzem, teraz blond-paranoikiem... Mogę wybaczyć, że "Sherlock" ma takie krótkie serie. :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Re: Sherlock

Post autor: nimfa bagienna »

Małgorzata pisze:Bo aktor, który gra Sherlocka, musi mieć czas na inne filmy.
Podobało mi się, jak zagrał czarny charakter w najnowszym "Star Treku", a widziałam zapowiedź filmu o Wikileaks, czy jakoś tak.
Był już cherlawym nerwusem w serialu, potem uniwersalnym żołnierzem, teraz blond-paranoikiem... Mogę wybaczyć, że "Sherlock" ma takie krótkie serie. :)))
I ma Głos... :)
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
IpMan
Sepulka
Posty: 6
Rejestracja: pt, 06 wrz 2013 12:12
Płeć: Mężczyzna

Re: Sherlock

Post autor: IpMan »

Małgorzata pisze:Bo aktor, który gra Sherlocka, musi mieć czas na inne filmy.
Yhm... Nie spojrzałem na to z tej strony, co nie zmienia faktu, że 3 odcinki w sezonie na tak dobry serial to mało.

Awatar użytkownika
Cintryjka
Nazgul Ortografii
Posty: 1149
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 22:34

Re: Sherlock

Post autor: Cintryjka »

Poza tym, zważywszy, że każdy odcinek jest czasowo podwójny, wychodzi standardowa brytyjska szóstka. M.in. dlatego średnia jakość produkcji brytyjskich bije na głowę średnią amerykańską - nie ma niepotrzebnego rozwadniania pomysłów.
Każdy Czytelnik ma takiego diabła, na jakiego sobie zasłużył - A.P. Reverte

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Re: Sherlock

Post autor: nosiwoda »

Hear, hear!

I tu jest miejsce na śmiesznistą anegdotkę o kumplu, który narzekał, że nie kupił "Sherlocka", bo co był w sklepie, to były tylko płyty z odcinkami 1-3, a on by wolał całość od razu.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

ODPOWIEDZ