Latająca Holera

czyli wszystko o periodykach, które nie są Fahrenheitem

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ketyow
Sepulka
Posty: 19
Rejestracja: śr, 28 kwie 2010 15:48

Latająca Holera

Post autor: ketyow »

Nie wiem czy jest tu watek o eks-SFFIH, nie zauważyłem, ale w razie czego proszę o przeniesienie :-)

Użytkownicy likwidowanego Forum Science Fiction, Fantasy i Horror nie poddali się w ciężkich chwilach, czego dowody można już oglądać na ich nowym forum, które tymczasowo, a może na stałe, zwie się Latającą Holerą, na pamiątkę pierwszej wspólnej inicjatywy - forumowej powieści w odcinkach. Niczym Battlestar Galactica ratująca ostatki ludzkości z ginącego świata, wyrwali się w poszukiwaniu nowego, lepszego miejsca.

Serdecznie zapraszamy starych użytkowników, nowych użytkowników, a także nowych użytkowników, którzy uważają się za starych, a nawet tych starych, którzy uważają się za młodych... eee... no, wszystkich zapraszamy! :-)

Jeśli kochacie fantastykę, jest to miejsce dla Was. Jeśli jej nienawidzicie, znajdziecie u nas także wątki o: psach, kotach i innych pupilach. Gotowaniu. Filmie, muzyce. Historii. Właściwie, to wszystko tam znajdziecie.

Pragniemy także złożyć podziękowania wszystkim, którzy wspierali nas w tych trudnych chwilach, czy to moralnie, czy oferując miejsca na serwerze i swoje fora, a szczególnie tym, którzy oferowali darmowy alkohol, na trudy depresji.

Zapraszamy!
http://forum-sf.pl/forum/

Administracja Latającej Holery
Ostatnio zmieniony śr, 18 wrz 2013 13:14 przez ketyow, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda tkwi w szczegółach. Oczywiście, w szczegółach siedzi także diabeł - wszyscy tak mówią - ale może "prawda" i "diabeł" to dwie nazwy tej samej rzeczy.

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Re: Latająca Holera

Post autor: nimfa bagienna »

Agi już raz wrzuciła linka. Ale dzięki.
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
Marchew
Kurdel
Posty: 782
Rejestracja: pn, 17 lip 2006 09:40
Płeć: Mężczyzna

Re: Latająca Holera

Post autor: Marchew »

Nie zrobiliście sobie przez ostatnie dni tutaj za dobrej reklamy.
Try not! Do or do not. There is no try.

Awatar użytkownika
ketyow
Sepulka
Posty: 19
Rejestracja: śr, 28 kwie 2010 15:48

Re: Latająca Holera

Post autor: ketyow »

My? Ciężko mi coś poradzić na dwóch gości, co to się nienawidzi z Pilipiukiem. Ja tam w tamten wątek nawet generalnie nie zaglądałem, a którego teraz nie ma. Mi tam się zawsze na forum żyło, jak z jedną wielką rodziną. Przymusu żadnego nie ma, jest opcja ignoruj, napisać tutaj nie zaszkodziło chyba.
Prawda tkwi w szczegółach. Oczywiście, w szczegółach siedzi także diabeł - wszyscy tak mówią - ale może "prawda" i "diabeł" to dwie nazwy tej samej rzeczy.

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Re: Latająca Holera

Post autor: Ebola »

Nie zaszkodziło, ketyow. :) Fajnie, że znów macie swoje cztery ściany.

Wiesz, Marchewie, jedni stawiali forum, inni kopali się z Pilipiukiem. Co kto lubi. :)
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Gustaw G. Garuga
Psztymulec
Posty: 940
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 11:02
Płeć: Mężczyzna

Re: Latająca Holera

Post autor: Gustaw G. Garuga »

Kurczę, no. Ja nie lubię formalności, papierkowej roboty itd. Wszedłem wczoraj na rzeczone forum, gdzie po zalogowaniu z miejsca powitała mnie informacja, że muszę przeczytać regulamin, zanim w ogóle będę mógł forum choćby przeglądać. Pół biedy, ale potem jeszcze trzeba było jakiś adres podać, żeby coś tam potwierdzić czy coś, i odechciało mi się. Weteranem dawnego forum jestem, mój login jest w systemie, po co takie wydziwiania?

Awatar użytkownika
Agi
Fargi
Posty: 429
Rejestracja: ndz, 06 sie 2006 22:28

Re: Latająca Holera

Post autor: Agi »

Formalności nie są naszym wymysłem, tylko wymogiem prawnym. To jest nowe forum i musimy od nowa zebrać dane osobowe użytkowników (adresy mailowe) oraz mieć pewność, że użytkownik akceptuje regulamin, w którym m. in. są zapisy o przechowywaniu, przetwarzaniu i usuwaniu danych osobowych.
"Wiarą można manipulować. Tylko wiedza jest niebezpieczna." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
ketyow
Sepulka
Posty: 19
Rejestracja: śr, 28 kwie 2010 15:48

Re: Latająca Holera

Post autor: ketyow »

GGG, tak jak mówi Agi, rejestrując się w dowolne miejsce w internecie musisz podać swój mail i przeczytać regulamin, co w tym dziwnego? A to nie jest stare forum, to jest nowe forum, które zawiera tylko stare posty. Maili nie zawiera. Naprawdę łatwiej było napisać tutaj ten post niż wpisać jeden raz swojego maila? :-P (oczywiście maila możesz zmyślić, tylko jak zapomnisz hasła, to już go nie odzyskasz)
Prawda tkwi w szczegółach. Oczywiście, w szczegółach siedzi także diabeł - wszyscy tak mówią - ale może "prawda" i "diabeł" to dwie nazwy tej samej rzeczy.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Re: Latająca Holera

Post autor: nosiwoda »

Zwłaszcza że skoro i tak mają Twego maila, to co Ci szkodzi wpisać go jeszcze raz? Jednorazowa operacja.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
ketyow
Sepulka
Posty: 19
Rejestracja: śr, 28 kwie 2010 15:48

Re: Latająca Holera

Post autor: ketyow »

No właśnie nie mają :P Fabryka ma :P
Prawda tkwi w szczegółach. Oczywiście, w szczegółach siedzi także diabeł - wszyscy tak mówią - ale może "prawda" i "diabeł" to dwie nazwy tej samej rzeczy.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Re: Latająca Holera

Post autor: nosiwoda »

No tak, tak, zrobiłem zbyt duży skrót, chodziło mi o postawę GGG "Weteranem dawnego forum jestem, mój login jest w systemie, po co takie wydziwiania?" - więc skoro uważa, że i tak mają, to co mu szkodzi wpisać jeszcze raz.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Gustaw G. Garuga
Psztymulec
Posty: 940
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 11:02
Płeć: Mężczyzna

Re: Latająca Holera

Post autor: Gustaw G. Garuga »

A skąd ja wiem, "co mi szkodzi"... Ale widocznie szkodzi, skoro mi się odechciało. Nie wszystkie decyzje są racjonalne, czasem człowiek kieruje się emocjami, i w momencie rejestracji (re-rejestracji) opanowała mnie emocja o nazwie "niechęć". Tak, lepiej i łatwiej jest mi wpisać tu skargę vel zażalenie, niż tam kontunuować opisaną procedurę. Może później mi przejdzie ;-)

Awatar użytkownika
ketyow
Sepulka
Posty: 19
Rejestracja: śr, 28 kwie 2010 15:48

Re: Latająca Holera

Post autor: ketyow »

Poczekamy, do Holery ;-)
Prawda tkwi w szczegółach. Oczywiście, w szczegółach siedzi także diabeł - wszyscy tak mówią - ale może "prawda" i "diabeł" to dwie nazwy tej samej rzeczy.

Awatar użytkownika
Borsuk
Ośmioł
Posty: 609
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 20:12
Płeć: Mężczyzna

Re: Latająca Holera

Post autor: Borsuk »

ketyow pisze:forum, które tymczasowo, a może na stałe, zwie się Latającą Holerą, na pamiątkę pierwszej wspólnej inicjatywy - forumowej powieści w odcinkach.
tymczasowo i stale.

Szkoda pisma, SFFiH publikowało czasem fajne teksty. Tak się czasem zastanawiam, jak się teraz czuje Grzędowicz. Może mu szkoda, że zrezygnował z pisania felietonów w NF? Ciekawe. Ale Rafał Kosik w sumie pewnie pisze to samo co on. Nie odczułem różnicy. A obu lubię jako pisarzy. Ramen.

Edycja posta na prośbę Borsuka. Znaczy, byłam tu i grzebałam. :P
Gaduła
All those moments will be lost in time...

Juhani
Laird of Theina Empire
Posty: 3103
Rejestracja: czw, 18 lis 2010 09:04
Płeć: Mężczyzna

Re: Latająca Holera

Post autor: Juhani »

Edycja posta na prośbę Borsuka. Znaczy, byłam tu i grzebałam. :P
Gaduła
[/quote]
Za późno, zdążyłem przeczytać przed edycją:)

ODPOWIEDZ