moje własne 'Ruchome Obrazki'

Gry komputerowe i konsolowe, smaczne i zdrowe

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Slova

moje własne 'Ruchome Obrazki'

Post autor: Slova »

dobra, załozyłem to, bo kto mi może zabronić robienia własnych filmików z gier? now iec przedstawiam pierwszy z gireki "Halo" *______*

http://media.putfile.com/Halo_0001-47

a to z Warhammera 40000 Dawn Of War

http://media.putfile.com/Chaos-Force

proszę szczególnie zwrócić uwagę na moment wystrzału z czołgu, który bardzo dobrze wkomponował się w podkład muzyczny xD

ocencie, a także zamieszczajcie swoje.

Edit:
Lepiej kiwaczek? nie chcę, abyś musiał iść do dentyst... sadysty przeze mnie
Ostatnio zmieniony wt, 09 maja 2006 19:51 przez Slova, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Filmik fajny, jeszcze go dokładnie obejrzę w chacie, ale to tematycznie do gier pasuje ;)
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Lafcadio dobrze prawi. Jest watek o gierkach i moze by jednak tam to umiescic? Jesli nie potrafisz, popros ktoregos z moderatorow. Pomoze.

EDIT: Jezusicku... Nie dosc, ze dalej z bledami, to jeszcze nie reagujesz na dobre rady. Az zeby bola od czytania... :P
EDIT 2: Od razu lepiej. Zeby jeszcze te bledy...
EDIT 3: Zdecydowanie lepiej. Dziekuje bardzo! Ale czyz nie lepiej jest poprawiac przed wyslaniem? :P
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Niezły. Acz mam jedno zastrzeżenie. Momentami mało widać... To bodaj ostatnia scena, gdy następuje starcie ze sporą ilością przeciwników... Albo zwieksz gammę, albo kręć w jaśniejszych miejscach XD Drugi to moment kręcenia kółek "samochodzikiem" :P Robi wrażenie, ale kamera za bardzo szaleje. Wszystko :) Gdybym miał oceniać, to masz 7/10.
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Slova

Post autor: Slova »

dobra, skoro usio jość OK, to trza jaho acanić. oceniajcie dokładnie, czyli:
Muzyka, treść, i wszystko, co ocenić się da.

w pierwszym zdaniu celowo zapisałem fonetycznie słowa po białorusku. jeżeli ktoś będzie miał problemy z jego zrozumieniem, to PW.


Edit: mało widac, bo pixele, to nie moja wina, to wina programu.
a przy kręceniu kółek kamera szaleje, bo inaczej sie w tek grze nie da. w Halo pajazdami kieruje się myszką, wiec musiałem przy okazji robić mały obrót kamery.
Edit2:
Cieszą mnie wysokie oceny xD'
W niedalekiej przyszłości zamieszczę filmik z Warhammera 40000 Dawn of War
I jeszcze jedno:
Filmik był nakrecony na poziomie easy, bo na Legendary bym już tak nie zaszalał. w każdym badż razie, efekt by był ten sam (exterminacja enemów), ale mniej efekowny.

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Sympatyczny filmik. Żre mnie, że nie mam sprzętu, który to uniesie...
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Slova

Post autor: Slova »

chodzi ci o gre? ona ma minimalne wymagania :
procek 800 mHrz, karta grafiki 32 ram i chyba 256 Ram pamieci operacyjnej.

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

To chyba pójdzie u mnie :D Ale najpierw kilka innowacji się wprowadzi :D
Kompa nie mam takiego jak myślałem, więc... ale nie szkodzi :) Spróbuję się wszystkiego.
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Slova

Post autor: Slova »

aż tak ten filmik zachecił Cie do gry? jeżeli chcesz, to wysle ci na PW linki do innych fajnych filmików. a właśnie wrzucam na serwer klip z Warhammera z super muza z top guna ;) xD'


http://media.putfile.com/Chaos-Force

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

"Kto jest najlepRZy?" LOL!!! Przy tym się najbardziej uśmiałem...powiedz, że to było specjalnie... =.=

Kolejny niezły teledysk. Poszperaj w ustawieniach Twego programiku i wyszperaj korekcję gammy, proszę... Chciałbym zobaczyć więcej.

I tak, oceniam w trzech katedoriach.

Wrażenia: 7/10 (ciemno!)
Muzyka: 9/10 (dobrze dobrana)
Wybór scen: 8/10 (fajnie reklamujesz engine :P)

Szkoda jedynie, że Warhammer zmienił profil :( Zamiast ładnej turówki, jak wcześniej, stał sie bardziej podobny Warcraftowi.

@Edit
Ano ciemno jest...bida piszczy, wiec siedze przy zapałce... Co chwile nowej. XP
Ostatnio zmieniony wt, 09 maja 2006 20:23 przez Ignatius Fireblade, łącznie zmieniany 1 raz.
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Slova

Post autor: Slova »

moze u ciebie w pokoju ciemno xD?? zapal swiatło
a tak na serio, to u mnie wszystko OK, jest dobra jasność i wszystko widać. a to z "Kto jest najleszy" to pewnie, ze specjalnie. z reszta, to mój pierwszy filmik, jaki zrobiłem. i robiłem go na max ustawieniach grafy (moge sobie na to pozwolic :P)

kawałek musyczny, to "Danger Zone" zespołu nieznam, ale kwałek był w filmie Top Gun. Jak ja kocham stara muze... ta nowoczena jest taka... nijaka :/

miałem wiecej momentów, ale te najlepsze.

A szykuje własnie kawałek z "Enemy Territory"! zobaczycie mnie w akcji!

Slova

Post autor: Slova »

sory, ze 2 posty pod rząd, ale chciałem o czyms poinformować:
1.Filmiku z ET nie bedzie. powód? Fraps podczas krecenia zmniejsza ilość klatek w grze, przez co powstaje cos, w rodzaju lagów i dobra gra jest nie mozliwa, a co dopiero jakies ciekawe skille!
2.Jak sobie wczoraj grałem, to miałem w teamie takich n00bów i lamerów, ze przez najbliższy czas straciłem ochote do gry...

ale zato za jakieś 2 tyzni ujrzycie kolejny klip z Warhammera ;)

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Uh-oh...znam ten ból... tacy idioci w ekipie potrafią skutecznie zniechęcić niemal każdego... BTW. jeśli chcesz coś dodać, a nie chcesz pisać podwójnego posta, to zedytuj poprzedni. Forum i tak zaznaczy go jako nowego :) Taka przyjacielska rada :P
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Slova

Post autor: Slova »

serio? na innych forach tak nie zanznacza... dzięki za radę.

możecie sie spodziewać, ze mój nastepny filmik bedzie niemalze doskonały. a dlaczego? przed chwila obejrzałem zwiastón Halo3 (o miłosci moja xD) z tegorocznych targów E3. Tak jestem po tym podniecony, ze odczówam nieodparta chęc tworzenia! ach, Halo, tyś wszystkiemu winna... tyś mi sens zycia nadała... i ty mi go odbierzesz...


a więc oto on, skończony w 20-30%. pokazuje go wam, abyście się nie mogli doczekać ultimate version xD

http://media.putfile.com/Demko-xD

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Tia...czarny ekran, "Ameno" i Twe przypisy...nie no, aż palę się do zobaczenia wersji finalnej =.= Ale tak szczerze, zamieściłes to, bo musiałeś, czy dla zartu? XD
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

ODPOWIEDZ