Agrafek czyli Paweł Majka

czyli o naszych albo cudzych autorach i ich dziełach - wszystko co chcielibyście wiedzieć, a o co (nie)boicie się zapytać

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
agrafek
Mamun
Posty: 107
Rejestracja: czw, 17 lis 2005 15:23

Agrafek czyli Paweł Majka

Post autor: agrafek »

Ponieważ nie wiem gdzie mogę się poautoreklamować (przyszedł mi do głowy wątek "lansuj się kto może), postanowiłem podjąć próbę zakotwiczenia tutaj. Co niniejszym czynię.

Ciut autoreklamy.

Rozpoczęła się już sprzedaż przedpremierowa mojego "Pokoju Światów". To nie jest space opera od Kosików, ale niespodziankowy drobiazg (mniej więcej 1/3 objętości tamtej space opery, czyli zaledwie nieco ponad 600 tys. znaków). Emil "Rheged" Strzeszewski napisał o "Pokoju światów" następująco:

Pokojem światów Paweł Majka udowadnia, że znakomicie rozumie popkulturę. Wie, co ludzie chcieliby czytać. Co ważniejsze - wie, jak o tym pisać. Jego książka to rozrywka dla tych, którzy potrafią docenić zgrabną historię, doskonały język, a także poczucie humoru. Jednej rzeczy brak Pokojowi światów - na szczęście. Brak jest bowiem banalności.

Przedpremierowo, a zatem taniej, można "Pokój światów" kupić tutaj.

Oficjalna premiera nastąpi na Pyrkonie, tam będzie też można znaleźć wersję twardookłądkową książki.

O czym to jest?
To powieść przede wszystkim przygodowa. Zilustrować może ją taki obrazek:
Wielkolud, sztucznie stworzony bóg i jego adoptowana córka, a oprócz nich także: cygańska czarownica i opętany najemnik oraz ich zleceniodawca z innej bajki wędrują sterowcem z Krakowa nad Ukrainę. I prawie każdy - czy jest siepaczem konkurencyjnej korporacji, czy demonem na usługach państwa-boga, czy zwyczajnym czarnoksiężnikiem z przerostem ambicji - stara się ich powstrzymać.

Neu: Przeniesiono do miejsca autoreklamy autorskiej. :)

Awatar użytkownika
Agi
Fargi
Posty: 429
Rejestracja: ndz, 06 sie 2006 22:28

Re: Agrafek czyli Paweł Majka

Post autor: Agi »

Będziesz na Pyrkonie agrafku?
Chciałabym pogadać i oczywiście dostać autograf. :-)
"Wiarą można manipulować. Tylko wiedza jest niebezpieczna." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
agrafek
Mamun
Posty: 107
Rejestracja: czw, 17 lis 2005 15:23

Re: Agrafek czyli Paweł Majka

Post autor: agrafek »

Będę na Pyrkonie. Wydawca organizuje tam jakieś spotkanie, a ja staram się zorganizować prelekcję na temat krwawej zemsty u Słowian. Z kolei Michał Cetnarowski organizuje panel dyskusyjny na temat fantasy, w którym też chyba wezmę udział. Zatem - będzie się gdzie spotykać "przy okazji" na tłumnie odwiedzanym konwencie. A bez okazji - to po drodze:). Okazja na sympatyczną pogawędkę zawsze się znajdzie:).

Awatar użytkownika
Agi
Fargi
Posty: 429
Rejestracja: ndz, 06 sie 2006 22:28

Re: Agrafek czyli Paweł Majka

Post autor: Agi »

To jesteśmy umówieni.
"Wiarą można manipulować. Tylko wiedza jest niebezpieczna." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Re: Agrafek czyli Paweł Majka

Post autor: nosiwoda »

Obawiam się, że ja też przyjadę, przyjdę, pewnie nawet kupię, a co gorsza, będę chciał rozmawiać.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
agrafek
Mamun
Posty: 107
Rejestracja: czw, 17 lis 2005 15:23

Re: Agrafek czyli Paweł Majka

Post autor: agrafek »

Zgroza! Zgroza! Najgorsze, że Ty na pewno przeczytałeś więcej niż my!

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Re: Agrafek czyli Paweł Majka

Post autor: nosiwoda »

Ale nie TO!
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Mara
Stalker
Posty: 1888
Rejestracja: ndz, 12 cze 2005 12:31

Re: Agrafek czyli Paweł Majka

Post autor: Mara »

Nosiwodo, ty to masz moc! Samym stwierdzeniem, ze gdzies sie pojawisz wpedzasz ludzi w przerazenie ;D
42

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Re: Agrafek czyli Paweł Majka

Post autor: nosiwoda »

Oczywiście.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

ODPOWIEDZ