Ostatnio graliśmy...

Gry komputerowe i konsolowe, smaczne i zdrowe

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dabliu
ZakuŻony Terminator
Posty: 3011
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 20:22
Płeć: Mężczyzna

Ostatnio graliśmy...

Post autor: Dabliu »

A.Mason pisze:Z innych wyciskaczy łez polecam This War of Mine. Boję się kupić dodatek, który wyszedł dwa tygodnie temu.
Grałem, grałem :) Fajny symulator przetrwania z emergentną narracją. Troszkę się wzorowali w kwestii tej symulacji na State of Decay. Podobny klimat ma też Sheltered.
No ale TWoM wygrywa IMHO z tymi grami settingiem i założeniem, że grasz cywilami podczas wojny. Ładnie się też prezentuje.

Awatar użytkownika
MAT
Fargi
Posty: 456
Rejestracja: śr, 26 lut 2014 21:35
Płeć: Mężczyzna

Ostatnio graliśmy...

Post autor: MAT »

Pierwsza antywojenna gra, jak zrobiła na mnie wrażenie (tak z ciarkami przechodzącymi po plecach), to "Metal Gear Solid" na PlayStation. Moment śmierci Sniper Wolf czy Vulcan Ravena albo samo zakończenie ze zdjęciami Alaski i cudowną melodią...
https://www.youtube.com/watch?v=Z8AeLziFJhI
Życie bez czytania jest niebezpieczne, trzeba zadowolić się samym życiem, a to niesie ze sobą pewne ryzyko (Michel Houellebecq)

Awatar użytkownika
Dabliu
ZakuŻony Terminator
Posty: 3011
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 20:22
Płeć: Mężczyzna

Ostatnio graliśmy...

Post autor: Dabliu »

A ja gram teraz w końcu w trzeciego Wiedźmaka i muszę przyznać, że nie bez przyczyny obsypano tę grę tyloma nagrodami :)

Awatar użytkownika
Memento
Mamun
Posty: 108
Rejestracja: sob, 21 sie 2010 12:00

Ostatnio graliśmy...

Post autor: Memento »

Bulletstorm. Fajna, bezpretensjonalna i ciesząca oko radosna rozpierducha. I to ciągłe kombinowanie skillshotów... ;]
Piszac swoja recenzje oczywiscie nie stales sie krytykiem, ale mozna o Tobie w tym przypadku mowic jako p.o. krytyka ;-P
by A.Mason

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Ostatnio graliśmy...

Post autor: kiwaczek »

A do tego jeszcze polskiej produkcji.
Przeszedłem sobie już 2 razy i za każdym razem świetnie się bawiłem. :D
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Iza1234
Sepulka
Posty: 5
Rejestracja: ndz, 22 lip 2018 10:44
Płeć: Kobieta

Ostatnio graliśmy...

Post autor: Iza1234 »

Ja dopiero teraz kończę wiedźmina 3... Wiem, że stare jak świat, ale co zrobić, czas nie na wszystko pozwala.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Ostatnio graliśmy...

Post autor: Małgorzata »

Zagrałam w Diablo. Boszsz, PO CO?!
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
A.Mason
Baron Harkonnen
Posty: 4202
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 20:56
Płeć: Mężczyzna

Ostatnio graliśmy...

Post autor: A.Mason »

W którą część? :)
1) Artykuł 54. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2) Życie zmusza człowieka do wielu czynności dobrowolnych. Stanisław Jerzy Lec

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Ostatnio graliśmy...

Post autor: Małgorzata »

W ostatnią. Robiłam ją. W sensie, redagowałam i trochę translowałam. Nie wiem, po jaką cholerę jeszcze w nią zagrałam... Pewnie z sentymentu. Jak robiłam StarCraft2, to uzależniłam się od zerg-rusha, dlatego myślałam, że w D3 też mi się coś ekstatycznie spodoba. Myliłam się. :/
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
A.Mason
Baron Harkonnen
Posty: 4202
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 20:56
Płeć: Mężczyzna

Ostatnio graliśmy...

Post autor: A.Mason »

Diablo III wg mnie zostało ewidentnie zbudowane pod wyzwania sieciowe. Mi jest tej gry szkoda, bo nawet bez zmiany mechaniki gry, można było zbudować ciekawszą fabułę.

Niedawno spróbowałem pierwszej części Banner Sagi i poległem. W teorii ta gra ma wszystko to, co lubię, w praktyce nie mogę się przekonać, żeby dać jej szansę (tak naprawdę zacząłem dopiero grać) i na razie zostawiłem ją na "lepszy czas".
1) Artykuł 54. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2) Życie zmusza człowieka do wielu czynności dobrowolnych. Stanisław Jerzy Lec

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Ostatnio graliśmy...

Post autor: kiwaczek »

Miałem z Bannerową sagą podobnie. Póki grałem, to grałem, ale jak zrobiłem sobie dwudniową przerwę, to już do niej nie wróciłem.
Teraz za to mam come back do X3 - Terran Conflict. Za chwilę mi się znudzi, ale póki co to mam radochę z budowania handlowego imperium. :D
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
A.Mason
Baron Harkonnen
Posty: 4202
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 20:56
Płeć: Mężczyzna

Ostatnio graliśmy...

Post autor: A.Mason »

kiwaczek pisze: śr, 17 paź 2018 20:58 Miałem z Bannerową sagą podobnie. Póki grałem, to grałem, ale jak zrobiłem sobie dwudniową przerwę, to już do niej nie wróciłem.
Ufff, bo już się bałem, że tracę jakąś niesamowitą przygodę, która by mnie mogła spotkać gdybym wrócił do tej gry :-)
kiwaczek pisze: śr, 17 paź 2018 20:58 Teraz za to mam come back do X3 - Terran Conflict.
Nie grałem, ale z opisu widzę, że to nie dla mnie. Z powrotów, to ja teraz ciupię w X-Com 2 z dodatkami (swoją drogą 2k ma tendencję do skoków na kasę).

I właśnie przed chwilą zdałem sobie sprawę, że X-Com jest grą, gdzie fabuła jest co najmniej daremna, a jednak nie przeszkadza mi to dzięki mechanice. I kolejna myśl - pomimo że Wiedźminy, szczególnie trójka, stoją u mnie na fabularnych szczytach, jakoś nie ciągnie mnie do powrotu. A do Fallouta 4 i Skyrim wracam mniej lub bardziej regularnie. Dziwne.
1) Artykuł 54. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2) Życie zmusza człowieka do wielu czynności dobrowolnych. Stanisław Jerzy Lec

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Ostatnio graliśmy...

Post autor: Małgorzata »

Wracam do Diablo (czyli jednak dobrze, że zagrałam) - do ksiąg. W sensie, że do redakcji.
Ale nie o tym chciałam... Kolega z pracy giercowej powiedział, że DOOM będzie wznowiony/reedytowany czy coś.
Prawda to? Bo ja chcę DOOM-a! :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3142
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Ostatnio graliśmy...

Post autor: Q »

Ale pytasz o grę DOOM Eternal, czy o nowy film na podstawie? Bo będzie jedno i drugie ;).
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Ostatnio graliśmy...

Post autor: Małgorzata »

Film?! Jesteśmy w wątku GROWYM! Oczywiście, że pytam o grę! Chcę DOOM-a! Uwielbiam DOOM-a!
Robię trochę w grach, więc już wiem, że od DOOM-a nic mnie nie wciągnęło, nawet StarCraft (choć nie powiem, zerg rush mnie zauroczył - najlepsza strategia ever).
To kiedy ten DOOM? :)))
So many wankers - so little time...

ODPOWIEDZ