no to moze CANTR?

czyli Rocket Propelled Grenade albo coś zupełnie innego

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

OGame był ciekawy, to prawda. Ale przstałem w to-to grać... Nie miałem czasu, a to zaczynało być bardzo uzależniające :P Nawet Dark Throne mnie tak nie ruszał... Teraz zastanawiam się nad rozpoczęciem nowej kariery galaktycznego władcy ;D
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

ModSoul

Post autor: ModSoul »

Ja ostatnio trenuję Urban Dead.

Brrrraaaaiiiiinnnnnssss! Brrrraaaaiiiiinnnnnssss! Brrrraaaaiiiiinnnnnssss! Brrrraaaaiiiiinnnnnssss!

Można też grać żywymi ;-) Dopóki nie zjedzą ;-)

Awatar użytkownika
Zanthia
Alchemik
Posty: 1702
Rejestracja: czw, 11 sie 2005 20:11
Płeć: Kobieta

Post autor: Zanthia »

ModSoul pisze:Ja ostatnio trenuję Urban Dead.

Brrrraaaaiiiiinnnnnssss! Brrrraaaaiiiiinnnnnssss! Brrrraaaaiiiiinnnnnssss! Brrrraaaaiiiiinnnnnssss!

Można też grać żywymi ;-) Dopóki nie zjedzą ;-)
Zaczełam grać, fajne, ale nie podoba mi sie dawka 10 minut grania dziennie, dopóki nie skończą się punkty AP...
It's me - the man your man could smell like.

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Tia, punkty ruchu są wyjątkowo upierdliwym wymsłem. Pmiętam, jak kiedyś grywałem sobie w MyFantasy (kolejna gierka internetowa, tyle, że polska). Tam autor wmyślił, że każdy ruch wymaga określonej ilośći AP, z tym, że po trudniejszym terenie rusza się "drożej". Oczywiście, można było doładowac sobie konto za pomocą dość kosztownych smsów... Albo czekać parę godzin, zanim pula się uzupełni. Przestałem grać, bo gra ostatecznie mnie wkutwiła XD
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

ModSoul

Post autor: ModSoul »

Zanthia pisze:Zaczełam grać, fajne, ale nie podoba mi sie dawka 10 minut grania dziennie, dopóki nie skończą się punkty AP...
Niestety, taki mechanizm wyrównywania szans sobie wymyślili.
Ignatius Fireblade pisze:Oczywiście, można było doładowac sobie konto za pomocą dość kosztownych smsów...
To już wiemy, skąd pomysły na szybsze ubywanie tych punktów... Swoją drogą, niezły pomysł na wyrywanie kasy.

Awatar użytkownika
inatheblue
Cylon
Posty: 1013
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 16:37

Post autor: inatheblue »

Neopety, te to są dopiero uzależniające. I darmowe.
Jak ktoś się chce zarejetstrować i spróbować, to przez ten link :P Będę miała premię za polecanie.

http://www.neopets.com/refer.phtml?user ... _niebieska

A tutaj przewodnik dla noobów, bo mimo słodkiego wyglądu to jest skomplikowane: www.jellyneo.net

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Spróbowałem się zapisać... Mam wilczka XD Jestem tatą :D Zobaczymy jak będzie mi szło.
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Awatar użytkownika
jutylda
Mamun
Posty: 185
Rejestracja: wt, 04 kwie 2006 13:30

Post autor: jutylda »

Neopets to czyste ZUO 0_0
Wciąga jak bagno.
Brak mi perspektywy, tylko patrzę przed siebie, patrzę na ten koszmar. Poziom umysłowy sekretarki z enerde, to sobą obecnie przedstawiam.

Awatar użytkownika
Olaf
Wujcio Cleritus
Posty: 744
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:44

Post autor: Olaf »

A ja namiętnie pogrywam w Bloodwars. I jest fajna giera w sam raz dla Colemana - jest się wampirem. Grałem na kilku innych gierach i jakoś mnie nie chwyciły, a bloody, zwłaszcza drugi serwer, wciągnął mnie wystarczajaco. No, a teraz jeszcze dochodzi nowa gierka, co to ją z kumplami z drużyny opracowaliśmy - Stara Waśń - Słowianie, Wikingowie, grody, ofiary dla bogów, niewolnicy handel, bitwy w polu, aplenie osad, budowanie imperiów i mnóóóóóóstwo różnych innych ciekawostek. Na razie w fazie testów. Pewnie od marca ruszy normalnie.
Twardy, kruchy i pozbawiony życia. (by Dabliu)

Dziękuję wszystkim za pomoc mojemu menelowi! I proszę o kolejne datki:p

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

mmo?
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Olaf
Wujcio Cleritus
Posty: 744
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:44

Post autor: Olaf »

MMO - na razie tylko wikingowie. Tutaj adresik gry. 25-go lutego zakończenie wersji beta. Gra jest dość trudna - staraliśmy sie dość dokładnie odwzorować świat sprzed tysiąca lat. Obecnie wychodzi na to, że samotnemu graczowi (bez sojusza) raczej nie uda się czerpać satysfakcji z gry.
Twardy, kruchy i pozbawiony życia. (by Dabliu)

Dziękuję wszystkim za pomoc mojemu menelowi! I proszę o kolejne datki:p

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

I to będzie coś jak Ogame, Tibia, czy coś jeszcze lepszego?
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Olaf
Wujcio Cleritus
Posty: 744
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:44

Post autor: Olaf »

Trochę podobne do Ogame - tylko bez rozwoju technologii - w tamtym okresie chłopaki za szybko się nie rozwijali. Tu bardzioej chodzi o odpowiednie zarządzanie gospodarką i odpowiednie wykorzystywanie sojuszów. Poczatkowo walczysz o przeżycie, a potem to już się bogacisz i równasz grody swoich sąsiadów. :) Ważne jest to, że przeciwnika mozna zrównać z ziemią - poprzez opcję palenia jego grodu. Wtedy zaczynasz od zera - tak jak było tysiąc lat temu.:)
Twardy, kruchy i pozbawiony życia. (by Dabliu)

Dziękuję wszystkim za pomoc mojemu menelowi! I proszę o kolejne datki:p

Awatar użytkownika
Aken H Bosch
Mamun
Posty: 124
Rejestracja: czw, 22 cze 2006 22:05

Post autor: Aken H Bosch »

Na początku lutego ruszyła nowa runda xwars. I jest całkiem fajnie, zwłaszcza że tym razem sojusz wystartował w pełnym składzie, zgrany i z wydzielonymi zadaniami. Poprzednia runda prawie do samego końca to były na zmianę fuzje, czystki i nowe pomysły.

Jedyną wadą/zaletą resetu jest to, że wszystko zaczyna się od nowa co oznacza min. że niestety trzeba będzie trochę poczekać, aż znów przestrzeń zaczną przemierzać potężne okręty o tak złowieszczych nazwach, jak "Ostatnia paróweczka", "To jest kura!" czy "Wujek Dobra Rada"...
Scio me nihil scire

Awatar użytkownika
fealoce
Kadet Pirx
Posty: 1388
Rejestracja: sob, 14 kwie 2007 21:02

Post autor: fealoce »

A znacie to? http://www3.kingdomofloathing.com/
Bardzo fajne rpg, można się nawet pobawić w tropienie odniesień literackich (i nie tylko) ;)

ODPOWIEDZ