360

Gry komputerowe i konsolowe, smaczne i zdrowe

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

360

Post autor: Coleman »

Nie wiem jak u Was, ale tutaj nowe Xpudlo rozsprzedalo sie w ciagu kilku godzin. 100.000 egzeplarzy poszlo jak woda, nowa dostawa dopiero w lutym. I nikomu w gruncie rzeczy nie przeszkadza az tak bardzo, ze sie przegrzewa. Szal jest. Zeby bylo smieszniej, nadchodzi oczywiscie PS3, ale na okres jej premiery oboz Xboxa przyszykowal ponoc... rzucenie na rynek Halo3 :)))
Zastanawia mnie jednak, jak to sie stalo, ze na Polskim rynku konsole sie az tak bardzo nie przyjely. Czyzby wylacznie kwestia ceny?
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
baron13
A-to-mistyk
Posty: 3516
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 09:11

Post autor: baron13 »

Jak się da pingwina posadzić, to się zainteresujłę

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Re: 360

Post autor: Lafcadio »

Coleman pisze:Zastanawia mnie jednak, jak to sie stalo, ze na Polskim rynku konsole sie az tak bardzo nie przyjely. Czyzby wylacznie kwestia ceny?
Zdecydowanie. Plus brak dystrybutorów. PSX miał dystrybutora, dlatego był tak szalenie popularny.
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

baron13 pisze:Jak się da pingwina posadzić, to się zainteresujłę
A po co? Przeciez dziala. Owszem, przypomina mi sie jakis niezwykle awangardowy japonski zespol estradowy, ktoren tworzyl muzyke w oparciu o dzwieki wydobyte z PlayStation, ale to ekstremum. Konsola ma grac i gra.
Tutaj faktycznie warunki rynkowe sa zupelnie inne. PS2 w wydaniu malutkim, superplaskim kosztowala ok 100GBP (Xbox 360 jest drozszy, ale trudno sie dziwic...), podczas gdy dobry zestaw komputerowy to koszt ok 600GBP. Gry za to mniej wiecej w tym samym przedziale cenowym, jednak PC ma tutaj te przewage, ze nie wplywa na te platforme podzial rynkow.
You and me, lord. You and me.

Filip41

Post autor: Filip41 »

Ja cię jednak zaskoczę Coleman.

Bo dla kogoś kto regularnie wkłada kasę w kompa to bardziej się jednak opłaci pc niż konsola.

Łatwiej wyłożyć 1700 na stół czy 500 zł raz na 5 miechów sprzedając i podmieniając poszczególny hardware. A gry konsolowe na polskim rynku bywają nieziemsko drogie w porównaniu do pecetowych.

Tak czy siak jestem zaskoczony, że 360 nie schodzą jak powinny. Microsoft zrobił z Polski generalnego dystrybutora X360 na Europe wschodnią i centralną.
Nawet cały soft mamy po polskiemu. :D
A konsola jakoś nie idzie.

A grafika wygląda tragicznie jak sie nie ma TV z HDMI. niska rodziałka ble. pikseloza na dużych ekranach. :(

Anonymous

Post autor: Anonymous »

u nas w anglii nie jest do Bardzo duzo pienieczy ale to i tak sporo... stoi u mnie w pokoju 360 i u mnie w mieszkaniu 2... najgorzej jest z grami... bo sa jednak drogie...

za to teraz bawie sie z siostra nowym prezentem od brata... mianowicie WII... jest boskie...
>< Fajnie sie walczy na miecze :D

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

..::Lila::.. pisze:u nas w anglii nie jest do Bardzo duzo pienieczy ale to i tak sporo... stoi u mnie w pokoju 360 i u mnie w mieszkaniu 2...
A teraz spokojnie i powoli: czego u was w anglii nie jest do Bardzo dużo pienieczy?
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
Harna
Łurzowy Kłulik
Posty: 5588
Rejestracja: ndz, 05 mar 2006 17:14

Post autor: Harna »

Karola pisze:
..::Lila::.. pisze:u nas w anglii nie jest do Bardzo duzo pienieczy ale to i tak sporo... stoi u mnie w pokoju 360 i u mnie w mieszkaniu 2...
A teraz spokojnie i powoli: czego u was w anglii nie jest do Bardzo dużo pienieczy?
Trenslejtor pilnie poszukiwany. Też się tak jakby zgubiłam :->
– Wszyscy chyba wiedzą, że kicający łurzowy kłulik to zapowiedź śmierci.
– Hmm, dla nas znaczy coś całkiem odmiennego – szczęśliwe potomstwo...
© Wojciech Świdziniewski, Kłopoty w Hamdirholm
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Vodnique
Ośmioł
Posty: 639
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 15:44

Post autor: Vodnique »

No i co to jest WII?
Dealing with bugs on a daily basis.

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

Vodnique pisze:No i co to jest WII?
Ot co.
(Ogłoszenie publiczne :D )

Fakt, chciałbym zobaczyć walkę na miecze na Wii. W życiu potrzeba wiele radości :)))
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Awatar użytkownika
Cień Lenia
Zwis Redakcyjny
Posty: 1344
Rejestracja: sob, 28 paź 2006 20:03

Post autor: Cień Lenia »

Karola pisze:
..::Lila::.. pisze:u nas w anglii nie jest do Bardzo duzo pienieczy ale to i tak sporo... stoi u mnie w pokoju 360 i u mnie w mieszkaniu 2...
A teraz spokojnie i powoli: czego u was w anglii nie jest do Bardzo dużo pienieczy?
Hy, tu chyba chodzi o to, że "U nas w Anglii nie jest to bardzo dużo pieniędzy"
Acz mogę sie mylić.

Anonymous

Post autor: Anonymous »

Ach, tak... bebe klawiatura... sorry... mialo byc pieniedzy... ale bywa, ze robi figle... i jak mozna nie weidziec co to WII...

Juz lada dzien wychodzi i bede miala - PS3 :D - brat juz mi obiecal... :D

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

Lila pisze:jak mozna nie weidziec co to WII...
Uwierz mi, można...
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

..::Lila::.. pisze:i jak mozna nie weidziec co to WII...
A jak mozna nie wiedziec, ze rynek konsolowy w Polsce i Englandzie rozni sie znaczaco?
FTSL
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

Ogłoszenie publiczne nr 2:
Oto, co Wii robi z ludźmi.

Chwała Darwinowi.
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

ODPOWIEDZ