Torment i Baldury - to dopiero wypas

Gry komputerowe i konsolowe, smaczne i zdrowe

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

A ja mam pytanie nieco bardziej praktycznej natury... Nie orientujecie sie moze, czy nadal mozna dostac w Polsce Icewind Dale'a sage? Mam Baldury na 12 plytach, mam Tormenta, a ID mi brakuje. To juz chcialbym do kompletu polska edycje...
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Dwójke na pewno mają jeszcze w sklepach internetowych. Na przykład tu

Ale jedynki jakoś nie widziałem.
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

Hm... A czy mi sie tylko wydaje, ze bylo takie wydanie zbiorcze plus dodatki? Analogiczne do BG Saga? Widzial to ktos na wlasne oczy i moze zaswiadczyc?
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Googlałem pod tagami icewind saga i nic nie znalazło. W oczy też mi się nie rzuciło. Sam mam jedynie dwójkę i właśnie jestem na etapie przechodzenia ;)
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

Dlatego sie odwoluje do zywych Uzytkownikow a nie glupiej wyszukiwary :) Wydaje mi sie, ze pamietam, ze byla, ze widzialem pare lat temu w EMPiKu i planowalem nabyc zaraz po BG, ale jakos nie wyszlo... No i teraz nie wiem, wysprzedalo sie do cna, czy pamiec szwankuje...
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

Też kojarzę, że było takie coś (choć chyba nie jako wspólnie wydana kolekcja, jak Baldury, tylko "ordynarny" bundle), ale w tej chwili na stronie dystrybutora jest tylko dwójka...
Jednakowoż jest sposób: możesz zalogować się na www.gram.pl (stronka CDProjekt, nie przesadzają ze spamem) i wtedy masz w sklepie dostęp do sprzedawanych przez graczy gierek używanych (niezalogowani, o ile nie zaniewidziałem, nie mają takiej opcji). Jeśli nie razi cię, że kupisz towar przechodzony, w tej chwili koleś sprzedaje IWD 1 za 10 zeta (jedyna oferta).
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Awatar użytkownika
mr.maras
C3PO
Posty: 839
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 14:34

Post autor: mr.maras »

To czemu nie allegro? Na przyklad tu.
po przeczytaniu spalić monitor

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

Bo nie wiem, czy prywatnemu sprzedajacemu bedzie sie chcialo wysylac do Englandu oraz jak takiemu zaplacic karta :)
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
mr.maras
C3PO
Posty: 839
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 14:34

Post autor: mr.maras »

Zalatw to "na rodzine" lub "na znajomego" Colemanie. Ja ksiazki i filmy w necie kupuje na tescia lub na siostre.
po przeczytaniu spalić monitor

Awatar użytkownika
Vodnique
Ośmioł
Posty: 639
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 15:44

Post autor: Vodnique »

IWD 1 (z dodatkiem) był swojego czasu sprzedawany jako gazeta - Extra Gra bodaj. Może gdzieś są jakieś archiwa?
IWD 2 można chyba jeszcze dostać tu i ówdzie.

Jedynkę zresztą też: IWD 1 za 20 zeta
Dealing with bugs on a daily basis.

slay
Fargi
Posty: 333
Rejestracja: pt, 07 kwie 2006 08:10

Post autor: slay »

To ja mam pytanie natury techniczno-taktycznej, bo mnie powoli szlag trafia. Jestem (BG1) swiezo po zlapaniu w Candlekeep w tych podziemiach pod biblioteka. Korytarzyk z Pratem i paroma jego kompanami. Jak ich uciukac? =/
Ярко-желтые очки, два сердечка на брелке

Awatar użytkownika
Montserrat
Szczurka z naszego podwórka
Posty: 1923
Rejestracja: ndz, 17 gru 2006 11:43

Post autor: Montserrat »

Coleman pisze:A ja mam pytanie nieco bardziej praktycznej natury... Nie orientujecie sie moze, czy nadal mozna dostac w Polsce Icewind Dale'a sage? Mam Baldury na 12 plytach, mam Tormenta, a ID mi brakuje. To juz chcialbym do kompletu polska edycje...
A nie szwenda to się przypadkiem po Empikach jako Extra klasyka czy jakoś tak? Ja z rok temu w ten sposób właśnie nabyłam obie części. A pół roku temu i NWN. Wydaje mi się, że widziałam, podobnie zresztą jak BG, ale głowy sobie uciąć nie dam
"After all, he said to himself, it's probably only insomnia. Many must have it."

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

slay pisze:To ja mam pytanie natury techniczno-taktycznej, bo mnie powoli szlag trafia. Jestem (BG1) swiezo po zlapaniu w Candlekeep w tych podziemiach pod biblioteka. Korytarzyk z Pratem i paroma jego kompanami. Jak ich uciukac? =/
Siłom, kulturom i godnościom osobistom.

A tak poważnie, to oni nigdy mi nie sprawili zbytnich kłopotów... Najpierw salwa silnych czarów obszarówych, ostrzał z łuków/kusz/proc, dwójka "blokerów" leci na nich, tymszasem druid przyzywa tyle potworków, ile się da (odciąga uwage wsparcia wroga), mag wali z osłabiaczy/wzmacniaczy. Jeszcze przed walką należy po cichu rzucić na wojów przyspieszenie, osłonę przed pociskami i najsilniejszy czar defensywny na maga.

Prosta recepta nawet na najsilniejszego miśka :] Przynajmniej w moim wypadku skutkowało :D Slay, popołudniu będe na gg, to wtedy pogadamy, jakbyś miał jeszcze jakieś problemy :]
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Arober

Post autor: Arober »

Ja uwielbiam je wszystkie - Baldury, Icewindy, Neverwintery i Tormenty. Ze sławnych erpegów brakuje mi tylko KoTOR-a w kolekcji. Ale jest za drogi.

Firewarrior

Post autor: Firewarrior »

W Tormenta to dwa razy grałam... Warto! Raz wojem, raz magiem... Te dialogi... ten klimat... Ta MUZYKA! Mark Morgan spisał się świetnie! (Tworzył też do Fallouta).
No i zakończenie. Łezka się w oku kręci. Przy grze mi się rzadko zdarzyło popłakać (no, może przy Finalach, albo jak mi na Playu skasowała się karta pamięci z levelami postaci BARDZO blisko magicznego lvl 99 :D), a przy Tormencie łezki leciały.

ODPOWIEDZ