Grzegorz Gajek

czyli o naszych albo cudzych autorach i ich dziełach - wszystko co chcielibyście wiedzieć, a o co (nie)boicie się zapytać

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Greg Gajek
Sepulka
Posty: 17
Rejestracja: wt, 04 gru 2012 11:11
Płeć: Mężczyzna

Grzegorz Gajek

Post autor: Greg Gajek »

26.07. br., podczas Krakonu, miała miejsce premiera mojej nowej powieści, "Ciemnej strony księżyca". Mam nadzieję, że wybaczycie mi delikatną prywatę, ale chciałem się podzielić z Wami tą informacją i, oczywiście, zachęcić do sięgnięcia po książkę. Oto opis z tylnej okładki:

Empireum to najdalej wysunięty punkt znanego wszechświata. Ta niezwykła planeta od wieków pobudza wyobraźnię. Mają na niej miejsce wydarzenia cudowne i straszne. Pielgrzymi szukają tam objawień, nasłuchują głosu Boga. Gdy jednak dochodzi do serii zagadkowych wypadków, cesarz zamyka prowadzący na nią szlak i wysyła ekspedycję, której celem jest zgłębienie tajemnicy.

Czworo ludzi – ksiądz, poeta, naukowiec i żołnierz – wyrusza na poszukiwanie odpowiedzi, ale każdy z nich zadaje inne pytania.


Wybierz się w tajemniczą ekspedycję kosmiczną z Grzegorzem Gajkiem. Autorem, który doskonale żongluje klasycznymi konwencjami, układa je niczym idealnie dopasowane do siebie puzzle. Chcesz dowiedzieć się, co może powstać z połączenia space opery, powieści grozy i elementów clerical fiction?


Powieść można nabyć w sklepie internetowym wydawnictwa Studio Truso. Podaję linka:

http://studiotruso.pl/shop/fantastyka/c ... -ksiezyca/

Zapraszam również na mojego bloga, gdzie będą pojawiały się fragmenty, informacje o recenzjach (dla tych, którzy się wahają) itp. Adres to po prostu http://gajekgreg.pl/

ODPOWIEDZ