Stolyk lyteracki

dla fanów, o fanach i przez fanów

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meduz
Cylon
Posty: 1106
Rejestracja: ndz, 19 lis 2006 21:59

Stolyk lyteracki

Post autor: Meduz »

Najbliższe spotkania w Warszawie:

22.04 w Paradoksie,

27.05 - gdzieś na Starówce, bo a) tam będzie Mara, b) nie wiadomo, gdzie (i czy) będzie Paradoks.




***

Na jesieni 2008 w Warszawie rusza "Stolyk literacki". Pomysł narodził się nagle i spontanicznie. W inicjatywie udział biorą Meduz, Bakalarz i Radioaktywny. Planujemy spotykać się przy kuflu piwa lub kieliszku czegoś mocniejszego i gadać na szeroko rozumiane tematy literackie, oczywiście z naciskiem na fantasy i sf.

Wszystkich chętnych, którzy mieszkają w Warszawie lub okolicy, albo będą w stolycy przejazdem, zapraszamy do przyłączenia się do nas. ;-D

Nazwa "Stolyk literacki" została wymyślona przez Meduza i jest zastrzeżona oraz opatentowana;-DDD

Edit: Na prośbę Czarownicy, co by być konsekwentnym;-D
Ostatnio zmieniony ndz, 27 sty 2008 22:55 przez Meduz, łącznie zmieniany 2 razy.
Meduz Kamiennooki

- Lepiej się spytaj, co to daje?
- A co zabiera?

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Tymczasem do jesieni "Stolyk" ma zamiar działać w nieco okrojonym składzie - Meduz jako jeden z inicjatorów dołączy do nas jak się tylko sprowadzi do stolycy.

W drugiej połowie lutego (konkretna data jeszcze do ustalenia) planujemy pierwsze spotkanie :)
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
Czarownica
ZakuŻony Terminator
Posty: 1495
Rejestracja: pn, 14 sie 2006 20:48

Re: Stolyk literacki

Post autor: Czarownica »

"Stolyk lyteracki" lepiej by brzmiało.
Bądźmy konsekwentni :P
<gollum bunny mode on> Świeże mięsssko, hyhyhyhy... Dopsie, dopsie... >:-] Tak, tak, trzeba pisssać, wysssyłać, tak, tak, trzeba, rozwijać sssię, tak, tak... Bałdzo dopsssie, ssskarby, dopsssie... <gollum bunny mode off> - by Harna

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Po raz pierwszy w życiu żałuję, że nie mieszkam w Stolycy... Towarzysze! Ratujta!
FTSL
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Ignaś - wsiadaj w autobus/pociąg/samolot/rower itedepe - i przyjeżdżaj. Stolica pomieści nas wszystkich :)

Czarownica - przyjdzie Meduz to wprowadzi zmianę; choć znając życie i tak będziemy używać nazewnictwa skróconego :)

Jeśli będziecie w Warszawie to wpadnijcie :)
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
Meduz
Cylon
Posty: 1106
Rejestracja: ndz, 19 lis 2006 21:59

Post autor: Meduz »

Stolyk -> Stolyca -> Stolycznaja ;-D
A po procentach dyskusje takie o lyteraturze będą, że aż strach się bać;-D
Meduz Kamiennooki

- Lepiej się spytaj, co to daje?
- A co zabiera?

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

Chciałam zauważyć, że w stolycy już takie spotkania się odbywają. Nasi użyszkodnicy tam bywają. Nazywa się SKOFA i spotyka w Paradoksie - pubie-czytelni, na tyłach ambasady kanadyjskiej (albo amerykańskiej - nie pomnę, bo jak zajeżdżałam, to było ciemno i padało).
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Oj Karola, Karola... Jak czasami wyskoczysz... :)

SKOFA jest dla wielu for, a to jest inicjatywa oddolna, dla naszych forumowiczów. Coś na wzór Sekcji Trójmiejskiej ;)
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Bakalarz pisze:Ignaś - wsiadaj w autobus/pociąg/samolot/rower itedepe - i przyjeżdżaj. Stolica pomieści nas wszystkich :)
Ale ja na Śląsku jestem =.= Pociągiem, to pół dnia bym jechał, posiedziałbym z wami, Towarzyszami godzinę i wracać po nocy musiałbym.

<Wzdycha ciężko>

Może kiedyś Wiatr Przemian pchnie mnie w tamtym kierunku. Mam nadzieję, że nie Stolyk do tej pory się nie skończy XD
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Awatar użytkownika
Meduz
Cylon
Posty: 1106
Rejestracja: ndz, 19 lis 2006 21:59

Post autor: Meduz »

Dobrych intencji nigdy za wiele. Stolyk jest nieformalny. Może na niego przychodzić, kto chce, pod warunkiem że przynależy do FF. Czyli jak to Kiwaczek określił, będzie to cos podobnego do Sekcji Trójmiejskiej -> Sekcja Stolyczna, w skrócie SS ;-D
Aby uniknąć głupich skojarzeń, pełna nazwa mogłaby brzmieć Stolyk Lyteracki - Sekcja Stołeczna Forum Fahrenheita, w skrócie SL - SSFF.
Nazwa do przedyskutowania ;-D
Meduz Kamiennooki

- Lepiej się spytaj, co to daje?
- A co zabiera?

Awatar użytkownika
flamenco108
ZakuŻony Terminator
Posty: 2229
Rejestracja: śr, 29 mar 2006 00:01
Płeć: Mężczyzna

Post autor: flamenco108 »

Dobrze wiedzieć. W końcu się bym wybrał. Na coś. O SKOFIE coś cicho ostatnio. Gorim zawsze zawiadamiał. A tutaj, rozumiem, zawiadamiać będzie Bakalarz?
Nondum lingua suum, dextra peregit opus.

Awatar użytkownika
Meduz
Cylon
Posty: 1106
Rejestracja: ndz, 19 lis 2006 21:59

Post autor: Meduz »

Zawiadamiać będą Meduz, Bakalarz lub Radioaktywny. Oczywiście nie wszyscy na raz.;-D
Do jesieni najczęściej będzie zawiadamiał o spotkaniach Bakalarz, a gdyby nie mógł, to Radioaktywny. Od jesieni ja także się włączę w organizację i zawiadamianie o spotkaniach. Szczegóły do ustalenia.
Meduz Kamiennooki

- Lepiej się spytaj, co to daje?
- A co zabiera?

Awatar użytkownika
Radioaktywny
Niegrzeszny Mag
Posty: 1706
Rejestracja: pn, 16 lip 2007 22:51

Post autor: Radioaktywny »

Na Odyna! Nigdy nie miałem talentu organizacyjnego, a teraz takich rzeczy ode mnie wymagasz, Meduz O_O No trudno, muszę się najwyraźniej przełamać i szybo złapać bakcyla organizatora^^
There are three types of people - those who can count and those who can't.
MARS!!!
W pomadkach siedzi szatan!

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Nie ma wyjścia Radyjko, tworzymy przecież historię :)
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
Meduz
Cylon
Posty: 1106
Rejestracja: ndz, 19 lis 2006 21:59

Post autor: Meduz »

A któż to może wiedzieć, co to się jeszcze ze "Stolyka" wykluje;-D Jak coś fajnego, to będziesz miał kilka zdań na swój temat w Wikipedii;-D A poza tym może odkryjesz w sobie jakieś talenta, nie tylko organizacyjne;-D
Meduz Kamiennooki

- Lepiej się spytaj, co to daje?
- A co zabiera?

ODPOWIEDZ